Търся един документ

  • 1 626
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 274
... Не знам дали сте се опитвали да звъните на телефоните им за информация - мисията невъзможна!
Охоооо....  Whistling
Опитвах последният път около 45 минути и се отказах...  Shocked
Не стига, че не вдигат през повечето време, ами когато вдигнат, веднага ти затварят...  #2gunfire
Тъпаци...

# 16
  • Мнения: 155
   Мила, това с гледането, когато нямаш никого наоколо ми е много познато. Особено, когато цял ден леда по улицата не е мръднал. Sick
   Отивам да го намеря това Майчинство счетоводно и ако има нещо ще ви осведомя! Peace Hug
   

# 17
  • Мнения: 39
Мама Влади, ако не става с прил. 2, което вече са те посъветвали, пробвай с този, белким кандисат.


Вх. № в ТП на НОИ ......................../....................20.... г.

ДО
ДИРЕКТОРА НА РАЙОННОТО/СТОЛИЧНОТО
УПРАВЛЕНИЕ “СОЦИАЛНО ОСИГУРЯВАНЕ”
ГР. ..................................................................................

ДЕКЛАРАЦИЯ
за
промяна на обстоятелствата за изплащане на парични обезщетения
и/или помощи от държавното обществено осигуряване


От ...
(име, презиме и фамилия на лицето)
ЕГН / ЛНЧ ............................................................,
адрес за кореспонденция ...
...
(град/село, ПК, община, област, улица, №, ж.к., бл., ет., ап.,)
телефон, мобилен телефон, електронен адрес в интернет..............................…………………………..
………………………………………………………………………………………………………………. осигурен при осигурител / като самоосигуряващо се лице ......................................................................
...
(наименование на осигурителя / посочване на дейността като самоосигуряващо се лице)
ЕИК ..........................................................

Във връзка с изплащане на ...
(парично обезщетение за временна неработоспособност, трудоустрояване, бременност и раждане по болничен лист, бременност  и раждане по молба-декларация, отглеждане на малко дете и помощи от ДОО)
С настоящата ДЕКЛАРИРАМ за настъпване на следните обстоятелства:

1. ..., считано от ..........................20... г.
2. ..., считано от ..........................20... г.
3. ..., считано от ..........................20... г.
4. ..., считано от ..........................20... г.
5. ..., считано от ..........................20... г.

ПРИЛАГАМ като доказателства следните документи:
...

ИЗВЕСТНО МИ Е, ЧЕ:
Нося административнонаказателна отговорност по реда на чл. 349 от КСО.
Следва да възстановя неправомерно полученото обезщетение по моя вина заедно с дължимата лихва съгласно чл. 114, ал. 1 от КСО.
За деклариране на неверни данни нося наказателна отговорност по чл. 313 от Наказателния кодекс.


Дата ......................................            Декларатор: .................................................
гр. /с./ ....................................                     (подпис)

# 18
  • Мнения: 155
Още в понеделник ще опитам Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 267
mamaVladi какво стана ?Това ли е документа или ....

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Това е документа. Аз съм в същото положение като мама Влади и използвах показания по-горе документ.

# 21
  • Мнения: 267
OK мерси   bouquet

# 22
  • Мнения: 4 017
Има нещо абсурдно в това нашите мили работодатели да ни казват "Оправяйте се сами, донесете нещо, което и не знаем какво е, не сме го виждали, нямаме го нито на хартия, нито в електронен формат, но побързайте, защото еди какво си", а тук във форума компетентни и услужливи хора, да помагат могат неуморно.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт