Не мога да се преборя със себе си. Искам си парите

  • 7 014
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 641
и аз мисля че трябва да си поискаш парите. ако не може наведнъж да ти връща, то тогава всеки месец по 50 лева да връща, така жена му няма да разбере, че липсват пари. ние лично заем или базвъзмездно бихме дали пари  сигурно само при доказан здравословен случей на етърви, зълви и т.н. като знам хората как опаткват парите за цигарки, бинго, мазила, кафенца и кво ли не..........не и от нас  Naughty пък и като се замисля ако мъжа ми даде пари на някой аз изобщо и няма да разбера. изобщо не се интересувам колко има, колко взима, за какво харчи, важно е в сметката да има аз като тегля. но ако знам че случая е като вашия бих си поискала парите, ако не стане, ще са последните ми загубени пари  Peace

# 61
  • Мнения: 2 757
Егати хората. Няма кво да му цепиш басма. Кажи му директно Върни си ни парите, писна ми да ни мотаеш. Обаче ако откаже не знам какво може да се направи. Предполагам няма никакъв документ за заема. Ако решиш да кажеш на жена му истинската история за тези пари ще стане една мътна и кървава. Но може поне да заплашиш наглия брат, че ще осведомиш жена му за случая ако до еди коя си дата не си получиш парите до шушка. Това е личното ми мнение, но дали е правилно и ще свърши работа вече е друг въпрос

# 62
  • Мнения: 3 394
на зълва си (жената на брата на мъжа ти)

Малко off - жената на брата на мъжа е етърва. Зълва е сестрата на мъжа ти.

така ли беше, опс

дано етървата да е печен човек!

# 63
  • Мнения: 12 685
Кои бяха тия, които прежалват 300 Е. Искам заем от тях.

# 64
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А брата няма ли шанс да си върне заема от бившата?  newsm78 И защо въобще й го е дал?

# 65
  • Мнения: 1 749
Кои бяха тия, които прежалват 300 Е. Искам заем от тях.
Ще прощаваш,аз бях първа. Naughty

# 66
  • Мнения: 25 826
А брата няма ли шанс да си върне заема от бившата?  newsm78 И защо въобще й го е дал?

А дали изобщо го е давал?  Laughing
Така, както увъртат нещата двете братчета, на мястото на авторката на темата бих била много внимателна, да не би ситуацията да се обърне и да се окаже, че...
Между другото, много ми е любопитно каква ли е версията за пред етървата? Дано и тя да не пусне тема тук за развратния си девер... Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 12 555
И аз се учудвам на тези дето с лека ръка прежалват. Е, как бе хора? Моят мъж взима точно такава заплата. 300 евро. Това си е един месец къртовски труд от негова страна.
Ето затова заеми особено на неговите роднини не давам.
Към авторката - ако и сега не ти върнат парите, просто се обади на етървата. И хич да не ти пука. Да се оправя девер ти, като ги е надробил такива. И после отрязваш комуникациите. Аман от смукачи бе! Значи едни ще се гърчат и свиват, други ще харчат чуждите пари, пък и после ще им жалим психиките. Роднини били  - айде няма нужда от тях. Търтеи с търтеи. #Cussing out

# 68
  • София
  • Мнения: 1 945
Има една приказка "Чисти сметки - добри приятели". Мисля, че тя достатъчно ясно какзва всичко. Аз не бих ги прежалила.

# 69
  • София
  • Мнения: 395
А брата няма ли шанс да си върне заема от бившата?  newsm78 И защо въобще й го е дал?

А дали изобщо го е давал?  Laughing
Така, както увъртат нещата двете братчета, на мястото на авторката на темата бих била много внимателна, да не би ситуацията да се обърне и да се окаже, че...
Между другото, много ми е любопитно каква ли е версията за пред етървата? Дано и тя да не пусне тема тук за развратния си девер... Mr. Green

И аз все си мисля ,че истината е някъде другаде....
Дали двамата братя вече имат някаква договорка помежду си.

# 70
И аз все си мисля ,че истината е някъде другаде....
Дали двамата братя вече имат някаква договорка помежду си.

А дали изобщо го е давал?  Laughing
Така, както увъртат нещата двете братчета, на мястото на авторката на темата бих била много внимателна, да не би ситуацията да се обърне и да се окаже, че...
Между другото, много ми е любопитно каква ли е версията за пред етървата? Дано и тя да не пусне тема тук за развратния си девер... Mr. Green

Трудно ми е да повярвам (особено за Как' Сийка, защото винаги е колоритна в постовете си и прави впечатление, че е една ... абе харесвам я), че не може да допуснете че отношенията м/у мъж и жена в семейството може да са открити.
Ако моят мъж иска да даде на брат си 300 евро, просто ще ми каже - "давам на брат си 300 евро! цункай ги, щото ги виждаш за последно" и толкова ....
Е, случаят не е такъв. На мъжът ми му е мъчно, учуден е, изумен е, че отношенията м/у брат му и жена му са такива.
Както и да е. Аз успокоих дребната си душица като звъннах на девер ми. Ако ги върне - добре.
Ако не - здраве да е. Той да му мисли как ще ме гледа като се виждаме всеки път и какво ще прави като му притрябват пак пари в заем.

# 71
  • София
  • Мнения: 395
Извинявай ако сме те засегнали, но от личен опит ще ти кажа:
На моя мъж имам 100% доверие и много се разбираме.
С неговата сестра също сме в добри отношения.Преди време имаше заем към нас,не е нещо много .Те са имали брат и сестра своя уговорка, когато аз без да знам се намесих.Тя се почувства много виновна а аз глупава.Истината остана някъде между тях двамата.Не се рових, не питах .Дойде време когато сега майка ми има нужда от пари и аз мога да и помогна.И аз и изпратих една сума........не искам да ми я връща, но мъжа ми и не пита.
Идеята ми е ,че понякога отношенията брат-сестра;брат-брат са по-различни и на друго ниво от съпруг-съпруга.

# 72
  • Мнения: 1 425
...Трудно ми е да повярвам (особено за Как' Сийка, защото винаги е колоритна в постовете си и прави впечатление, че е една ... абе харесвам я), че не може да допуснете че отношенията м/у мъж и жена в семейството може да са открити.
Ако моят мъж иска да даде на брат си 300 евро, просто ще ми каже - "давам на брат си 300 евро! цункай ги, щото ги виждаш за последно" и толкова ....
Тя и етървата сигурно мисли така Simple Smile

# 73
  • Мнения: 3 146
Направо кажи на жена му каква е работата. Само така ще ви ги върнат.
Както виждаш, всички около това мнение се обединяваме. Така и конспирацийката ще се поразвие. Не е ясно какви са нещата. Защото, фактически, ти информация си получавала единствено от съпруга си. Действай решително и по женски! Twisted Evil

Кака Сийка като говори, не приказва напразно Laughing

Кои бяха тия, които прежалват 300 Е. Искам заем от тях.
Ще прощаваш,аз бях първа. Naughty

Трета съм. Ще се радвам и на 200 евро. bowuu

# 74
  • Мнения: 349
Абе и сто лева да ми дадете ще съм доволна.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт