детски клуб " Островът на съкровищата

  • 12 576
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 039
Ybag&Mell , в събота съм на рожден ден там на 9 годишно момиченце, ще сме в новите зали и ще пиша как е минало.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 100
Ybag&Mell , в събота съм на рожден ден там на 9 годишно момиченце, ще сме в новите зали и ще пиша как е минало.
супер, ще чакам да споделиш как сте изкарали  Party

# 17
  • София
  • Мнения: 8 932
Старият им салон ми изглежда ужасно мръсен. Иначе бяхме там на 7 РД и добре се забавляваха децата. Скоро бях в новият, който е за по-големи, чисто е и просторно, но за децата задължително трябват обувки, защото настилката май е ламинат. Но пък персонала е под всякаква критика, опитаха се дори подаръчетата за децата да си спестят, които са включени в цената.

# 18
  • Мнения: 3 268
Изумена съм от крайно противоположните мнения за този клуб!Къде е истината всъщност?

# 19
  • Мнения: 6 031
Ние сме празнували рожденните дни и на дете деца там.Големият е през месец май и тогава аниматорката беше бременна и не си даваше много зор, но въпреки това децата бяха доволни, а аз не толкова.Бяха 15 деца в стария клуб.
Малкият е през октомври и празнувахме пак в стария клуб/новият все още го нямаше/, децата бяха 8, аниматорът беше мъж и много се забавляваха.Не спяха с игриге дори за миг.Не съм забелязала да беше мръсно, а относно подаръците за всички деца, това зависи дали си поръчал детско меню с подаръци.
В събота на 11.01.2009г. бяхма на РД на 6г. момче в новата зала за големи и беше много хубаво.Аниматорът отново беше мъж и ги забавляваше много добре децата.Обслужването също беше добро.Чистотата също беше на ниво.Това за пантофите е вярно, трябва да имат, защото настилката е ламинат.Точно преди да започне ражденният ден беше старателно измит.
Единственият недостатък на клуба според мен е , че е по-съпо в сравнение с другите клубове.Но си заслужава.В момента даже предлагат да направят снимки на партито.Така, че за родителите остава само да съберат приятна компания в помещението за родители, което също е много просторно.

# 20
  • Мнения: 2 232
Нашият Р.Д. не е все още минал там, за да дам обективни впечетления, но според мен не е по-скъп от другите клубове, дори напротив.Поне от тези които бях набелязала да провера, е най-добрият от финансова гледна точка.Например Пиратското парти там е 80лв., в други кубове се предлага по 120-180лв. даже.Детските менюта също са на приемливи цени има и скъпи и по-евтини....

# 21
  • Мнения: 9 990
Понеже много сме празнували там какво ли не-да кажа.
Там правих на голямата един РД.Нейния специално мина добре.Единствено-бирата им свърши и татковците недоволстваха.На приятелката и на РД-принцеското парти беше с някакъв мъж-пират.Затова и момчетата явно са се изкефили.НА момичетата им беше досадно, още повече, че игри в стил-кой ще седне пръв на столчето не им се понрави.Все едно са в детската градина и имат гимнастика.Отделно-храната е кетъринг.Не ви знам критериите и възможностите, но нашето семейство посреща ежедневието без затруднения , но личното ми мнение е, че похарчихме ужасно много пари за брой гости-до 10 деца с придружител възрастен.Извън рождените дни, посещавали сме и новите помещения.
Кое не ми харесва веднага казвам-първо-максимата-дай да поемем повечко Р дни.Получава се следната изключително неприятна ситуация-ако гостите са подранили 15  минути-стоят и чакат навън.Ако ли след теб има РД, много бързо трябва да си изпратиш гостите, да си събереж багажа и да освободиш за следващите.Аз съм чакала навън за РД половин час.Еми-с две деца съм, тръгвам малко по-рано, подранила съм и кво?Тече още предишния РД, тортата, свещите и т.е. точно по това време.Не може да се нахендрим вътре.Отделно-тези пък вътре трябва за 10 минути да си изядат тортата и да са се ориентирали към освобождаване, особено зимата-палта, ботуши, багаж...

# 22
  • Мнения: 2 829
пенелопа--права си ,за това ,което не ти харесва и на мен също  не ми харесва точно този момент
Мн.неприятно да висиш и да чакаш.
но,......във всеки клуб е така,за съжаление Sad
До сега Р.Д. на дъщери ми ги правиме от 18.30 Wink
а за пантофите--във всеки клуб изискват събуване на децата.

Другата година живот и здраве малката ще прави 8 и съм се ориентирала към някоя пицария ,като си извикам отделно аниматор да им направи дискотека,,или към някоя боулингзала.

# 23
  • Мнения: 9 990
Мънки, ами за детска дискотека мислила ли си?Имаше една някъде около Стрелбище, само за дребни-ама с родителски контрол, не от ония едновремешните.Отиват 5 девойки по същият начин като в клуб, само че вече по-момичешко, да потанцуват, да се накипрят..
А в 18.30 записваш час, ако има.Често-няма.

# 24
  • София
  • Мнения: 8 932
Не съм забелязала да беше мръсно, а относно подаръците за всички деца, това зависи дали си поръчал детско меню с подаръци.
Aми точно при поръчано меню с подаръци се опитаха да ги "забравят". Вярно че са за 1 лев, ама все пак са платени.

# 25
  • Мнения: 2 829
Мънки, ами за детска дискотека мислила ли си?Имаше една някъде около Стрелбище, само за дребни-ама с родителски контрол, не от ония едновремешните.Отиват 5 девойки по същият начин като в клуб, само че вече по-момичешко, да потанцуват, да се накипрят..
А в 18.30 записваш час, ако има.Често-няма.

ми,,мислила съм за дискотека
но,честно казано  до сега не сме били на такава Thinking
До следващия й рожден ден -имам време ще събера мнения и координати.
А това около Стрелбище --ако се сетиш и ми дадш координати
ще съм ти много благодарна Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 6 031
За дискотеката до Стрелбище - има такава на последната срика на трамвай №1.Там където е бинго Анел, има и дискотека Анел в която организират такива детски дискотеки.

# 27
  • Мнения: 2 232
Нащият Р.Д. мина най-накрая там, нямаше някакви изненади и всичко беше наред.Като цяло сме доволни и най-вече децата останаха доволни.Въпреки, че не искаха да се маскират като пирати, се забавляваха с Пирата -аниматор.Нашето парти беше сутрешно, в началото не беше съвсем топло, но после се стопли като увеличиха климатика и беше наред.Цената накрая беше според очакването ни и там нямаше изненади.
Желая весело празнуване на предстоящите рожденници.

# 28
  • Мнения: 2 829
За дискотеката до Стрелбище - има такава на последната срика на трамвай №1.Там където е бинго Анел, има и дискотека Анел в която организират такива детски дискотеки.

благодаря  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 2 100
Нащият Р.Д. мина най-накрая там, нямаше някакви изненади и всичко беше наред.Като цяло сме доволни и най-вече децата останаха доволни.Въпреки, че не искаха да се маскират като пирати, се забавляваха с Пирата -аниматор.Нашето парти беше сутрешно, в началото не беше съвсем топло, но после се стопли като увеличиха климатика и беше наред.Цената накрая беше според очакването ни и там нямаше изненади.
Желая весело празнуване на предстоящите рожденници.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт