какъв е режина за сън на 7 мес.бебе

  • 6 832
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На тази възраст малката спеше по 2 пъти на ден за по 2 часа

# 16
  • Мнения: 2 374
Дъщеря ми на 7 месеца спеше 3 пъти на ден по час,час и половина.Всяко дете е различно както то само се нагоди.
И си оправи заглавийцето.

# 17
  • Мнения: 9 973
по 3 пъти дневно

# 18
  • Мнения: 11
Дъщеря ми сама си определя режима.Спи около 3-4 пъти на ден.Това си е индивидуално.През нощта не се буди.Когато видя, че и се приспива я слагам да спи.

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На тази възраст спеше по 2 пъти , единия към 11 часа за около 1 час , а втория към 14.30 за 2 часа .

# 20
  • Мнения: 1 045
Ние сме на 7 м.В 9.00,12.00,15.00,18.00.21.00 хранене.Между някое хранене най-много 30 мин дрямка,иначе игра с гимнастическо килимче/или нещо такова се води/,песни,подскоци и се правя на цирк.От 21.00 до 9.00 сън.Така сме от около 2 месеца.Детето си е определило такъв режим аз нямам намеса.

# 21
  • по света
  • Мнения: 1 587
Сина ми е на 7мес. и спи сутрин около полови час,следобед около 3 часа,разбира се има и дни в които е различно.

# 22
  • Мнения: 4 434
От третия месец като часовник,той си създеде режим...аз го следвам.

# 23
  • Мнения: 961
Спи 3 пъти на ден по половин час. Не е от поспаливите.

# 24
  • Мнения: 302
Моят си спи по двапъти през деня но всеки ден е различно.Някога спи повече друг път по малко и затова.

# 25
  • Мнения: 121
Синът ми е всеки ден като него си имаме дни в който спи преди обяд имаме такива който спи и след обяд имаме и в който спи по 1 път на ден за вечерното спане пак всеки ден е различен само за хранене имаме режим

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На тази възраст Тери спеше по 3 пъти през деня.

# 27
  • Мнения: 319
Калоян спи по 2 или 3 пъти - сутрин, обед и следобед. Случва се да прпусне обедното или следобедното. Спи от 30 мин. до час и половина. Допреди 2 месеца също нямаше никакъв режим Grinning, но отскоро  е железен Simple Smile. Това сам си го създаде де Simple Smile. Предполагам, че и при вас ще дойде подобен момент, освен ако не опиташ ти да създадеш режим.

# 28
  • София
  • Мнения: 389
Сутрин спи до 8, 8 и нещо. После към десет дремва още половин - един час. След като се наобядва обикновено излизаме на разходка и в количката дремва половин час. После към 5 спи около час, час и половина. Вечер си ляга в 10.
 Като гледам режимът ни е подобен на други бебчета на тази възраст, но наистина не трябва да съдиш за своето дете по другите Simple Smile

# 29
  • Мнения: 336
Много мами са ти го казали, но и аз да си кажа Simple Smile. В никакъв случай не се вманиачавай на тема режими. Това натоварва и теб и детенцето. Просто се води по детето. Казвам го от собствен опит. Докато се водех по това кой какво казал детето ми беше невероятно неспокойно. Ако сега го видиш какъв е веселяк няма да повярваш, че някога е плачел ден и нощ. Прилагам много неща, които за друг са вредни и неправилни, но аз съм майката и аз мога да преценя кое е най-добро за него.

Общи условия

Активация на акаунт