Мопс или Бигъл?

  • 39 062
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Вземи си мопс. Изключително гальовни и сладки са.
При нас има едно тримесечно бебе, окапва ми ръката да го
милвам, а то няма насита!

Макар, че много харесвам и бигъл, гласувам за мопс! Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 906
"Мопс" - много са сладки и гальовни!

# 17
Пред мопс или бигъл аз предпочитам МОПС.Това са страхотни кучета(мое мнение), не че имам нещо против бигълите.Мопсчетата се възпитават много лесно,но някой път просто се отеглят и се чустват обидени.Те просто са кучета с характер.С ходенето до тоалет много бързо свикват каде трябва да се изхождат.Аз имах мопсче.Исках да мина по-тънко и си го взех от зоомагазин за 700лв.Не правете тази моя грешка!!!След 20 дена малкият сладур почина.Беша mnogo sladyk.Хапваше и играеше,но още от тория ден Бруно беше на антибиотици.Биха му много инжекции още когато беше на 2 месеца,а инжекции на куче под 3 месеца не се бият!!!Беше ни мноро тежко,въпреки че го гледахме само 20 дена.Много го очичахме.Съжелявам ,че ви натоварвам с моите проблеми.Можеби не е времето и мястото тук да пиша за този проблем,но нека никой да не допуска моята грешка!НЕ КУПУВАЙТЕ ДОМАШНИ ЛУБИМЦИ ОТ ЗООМАГАЗИНИ!!!Ако сметнете моето съобщение-изтрийте го!

# 18
Когато те няма или си на работа мопсчето само ще спинка(поне така съм чувала),а когато се прибереш то ще навакса и ще си играете.То не обича да стои много,много дълго само (примерно към 3 дни,което е доста).От тъга то може и да се разболее,зависи колко дълго те няма.Големи глезлиовци са  Heart Eyes.Много бързо се превързват към теб и ти към тях.Не обичат та спинкат сами.Предпочитат при стопанина.                                                                                                                                                                                                                                                  За повече информация:Skype:ivi_1010

# 19
  • Мнения: 1 893
Имах мопс. С родословие. Много енергичен, нямаше умора. Не обича да стои сам и иска постоянно внимание. И ужасно много дребни косми хвърчат навсякъде. Имала съм и други кучета, но такова нещо не бях виждала.

# 20
  • Мнения: 875
и двете породи са генетично доста обременени, така че преди да избереш се консултирай с ветеринар за здравословните проблеми, които можеш да очакваш при всяка от породите. иначе и мосовете, и бигълите са много сладки и симпатични.

# 21
  • Мнения: 309
Имам бигъл - най-прекрасното същество! Поддава се на обучение, късокосмест и отдавна вече не е само ловна порода. Признавам - пристрастна съм, но пък безпристрастен отговор можеш да получиш само от човек, който е отглеждал и двете породи - мопс и бигъл... И двете са прекрасни. Успех в избора!

# 22
  • София
  • Мнения: 34
Привет! Мн. ви благодаря за съветите незнам идвете породи са мн/ сладки    обаче намен ми казаха (че мопса мн пръцка и хърка) не че това мн ми пречи но незнам Laughing  НО ЩЕ СИ ПОМИСЛЯ чао чао до другия път Peace

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
и двете! много ги харесвам Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 794
И двете породи са големи сладурковци и са адски различни както на външен вид така и на характер. Ето един сайт за мопсчета: www.imperiapug.com.

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 16:44 от lo80

# 25
  • Мнения: 42
МОПСА Е МНОГО СЛАДКО КУчЕ И КОМПАКТНО.Но  наистина понеже е късокосмест и естествено ще има и къси косми.лакомници,игриви и малко своенравни.ПОДАТЛИВИ КЪМ РЕДИЦА ЗАБОЛЯВАНИЯ.също и ФРЕНСКИ БУЛДОГ е така симпатияно и малко куче. но и то е ''чипоносо'' което дава предпоставка за това прочуто ХЪРКАНЕ. Имала сум френски и повярвайте правеше конкуренция с комшията от другия вход Joy.Друго сладурско дребно куче е ПЕКИНЕЗА И ЙОРКшИРСКИ ТЕРИЕР.

# 26
  • Мнения: 13
Здравейте ! Аз бих си взела Бигъл  Grinning


Имам един въпрос , знаете ли някъде развъдник за Бигълчета ?

Или вие от магазин ще го вземете/сте си го взели  (ако ) ?

# 27
  • София
  • Мнения: 34
Здравейте ! Аз бих си взела Бигъл  Grinning


Имам един въпрос , знаете ли някъде развъдник за Бигълчета ?

Или вие от магазин ще го вземете/сте си го взели  (ако ) ?


*hard_defence*   незнам каде има развъдници НО НЕ ЗИМАЙ КУЧЕ ОТ ЗООМАГАЗИНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 28
  • София
  • Мнения: 265
Имам мопс. С ръка на сърцето, не бих мога да се грижа за бийгъл така, както се очаква.

# 29
Здравейте ! Аз бих си взела Бигъл  Grinning


Имам един въпрос , знаете ли някъде развъдник за Бигълчета ?

Или вие от магазин ще го вземете/сте си го взели  (ако ) ?
В момента имат бебета в този развъдник. Simple Smile
http://www.beagle-jackrussel.cz/beagle_akt.vrh.htm

Общи условия

Активация на акаунт