Какво правите когато дрешките умалеят?

  • 1 446
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
пазя ги за номер 3  Mr. Green Mr. Green Mr. Green , за приятелки, връщам каквото са ми дали, закачам в добре вързани пликчета на кофите с боклук, изчезват за минути /и това си е форма на благотворителност  Embarassed/

# 16
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Сестра ми има момиче на 7 години и момче на 2. Моите са на 4 и на 1 г. На мъжа ми сестра му има 2 момчета - на 3 год. и на 4 месеца. Представете какво въртене на дрехите пада. Които остареят се изхвърлят. Така се купуват по-малко дрехи. А бебетата и малките деца не могат да ги износват и иначе трябва да се прибират или изхвърлят почти нови дрехи.

# 17
  • Мнения: 235
Любимите ми бебешки дрешки ги пазя Алекс като започне да си играе с кукли да ги обличаме с тях  Laughing newsm62, а другите ги раздавам. Аз съм на мнение че живота непрекъснато напредва и ако реша да имам второ дете ще е след поне 5 години а тогава си представям какви дрешки ще има за бебоци   babyuu

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Една, две бебешки дрешки съм запазила за спомен или за игри с куклата като порастнем, а останалите здрави и не захабени ги разменям с моите братовчедки. Всички дрешки които са захабени ги изхвърлям.

# 19
  • Мнения: 3 360
Подарявам ги.Затова сега с второто започнах пак да купувам... #Crazy #Crazy

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ami nqkoi gi razdadox apo santimentalnite si gi zapazix dai Boje za vtoroto

# 21
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Доста дрехи ми дадоха приятелки и роднини. Сега давам тези които са летни, а другите пазя за зимните бебета или за второто  Praynig

# 22
  • Мнения: 4 629
Давам ги на братовчеда на сина ми  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт