леееко съм умопомрачена от педиатрите!

  • 1 709
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 951
Имам пресен слчай пряко с една приятелка.Тя кърми,но се самата тя се храни,меко казано,нездравословно,кара само на шоколад,кроасани и.т.нТа явно от това малката започнала да дриска повече и нейият педиатър й забранил да кърми бебка,като препоръчал да я захрани с пюрета.(Вместо да започне да яде като кърмачка)Приятелката ми има(ше,вече) бол кърма,която хвърляше,а на бебка й се даваха пюрета... #Crazy Thinking

# 16
  • Мнения: 278
Здравей,
Искам да те питам относно твоето изказване за смрадликата:
.......
На Ида така и лепнаха диагноза атопичен дерматит на едни зачервени бузи... Ама нейсе... мина и от отвара от смрадлика за 2 дни. А и без нея щеше да мине...

Моята принцеса е на 27 дни и цялото и лице е в пъпчици, които ту намаляват ту се зачервяват .... Приличат на пъпчици от претопляне, но са само по лицето. Мия и лицето по2-3 пъти на ден с чиста вода, но май не помага много. Тази отвара от смрадлика как се прави и прилага? Може ли с нещо да и навреди, защото е още само на месец???
Благодаря ти предварително

# 17
  • Мнения: 35 968
Здравей,
Искам да те питам относно твоето изказване за смрадликата:
.......
На Ида така и лепнаха диагноза атопичен дерматит на едни зачервени бузи... Ама нейсе... мина и от отвара от смрадлика за 2 дни. А и без нея щеше да мине...

Моята принцеса е на 27 дни и цялото и лице е в пъпчици, които ту намаляват ту се зачервяват .... Приличат на пъпчици от претопляне, но са само по лицето. Мия и лицето по2-3 пъти на ден с чиста вода, но май не помага много. Тази отвара от смрадлика как се прави и прилага? Може ли с нещо да и навреди, защото е още само на месец???
Благодаря ти предварително

точно от претопляне са! съблечи бебо или само по потник или гол, след няколко дни ще завяхнат!

# 18
  • Мнения: 2 323
Здравей,
Искам да те питам относно твоето изказване за смрадликата:
.......
На Ида така и лепнаха диагноза атопичен дерматит на едни зачервени бузи... Ама нейсе... мина и от отвара от смрадлика за 2 дни. А и без нея щеше да мине...

Моята принцеса е на 27 дни и цялото и лице е в пъпчици, които ту намаляват ту се зачервяват .... Приличат на пъпчици от претопляне, но са само по лицето. Мия и лицето по2-3 пъти на ден с чиста вода, но май не помага много. Тази отвара от смрадлика как се прави и прилага? Може ли с нещо да и навреди, защото е още само на месец???
Благодаря ти предварително

точно от претопляне са! съблечи бебо или само по потник или гол, след няколко дни ще завяхнат!
Така както ги опива може и да не са от претопляне! Йоанна също имаше такива пъпчици, и когато плачеше и ставаха много по-ярки, а когато спеше почти изчезваха - педито каза, че са от изчистването на организма е щели да изчезнат до края на 1 месец. Е, стояха до около 2,5 - 3 мес. но сега си е ок! Аз почиствах ежедневно,по колкото пъти се сетя с отвара от лайка, но прави по малко, защото бързо се скапва Wink

# 19
  • Мнения: 3 926
Аз писах и в нашата юлска тема, но и тук ще кажа. Нашата дребка също е със ситни пъпчици по бузките. Аз съм сигурна, че е от висенето по половин час на цица в тия жеги. Тя се поулива с кърма, препотява се там, където й е опряна бузката и пъпчиците са на лице. Вчера я мазахме с Пенатен крем, но просто така. Хич не съм си и помисляла да занимавам педито с това Wink Имайки предвид как го "диагностицират" тоз пусти Ат...чен дерматит.... То в тия жеги аз съм се опъпчила, какво остава за тази нежна бебешка кожичка.

# 20
  • Мнения: 1 077
само да вметна, че Пенатен е вече на "Джонсън и Джонсън". Това е единственото нещо, от което Ида се е обринала.

# 21
  • Мнения: 3 926
само да вметна, че Пенатен е вече на "Джонсън и Джонсън". Това е единственото нещо, от което Ида се е обринала.
И аз забелязах като прочетох, обаче го купихме за дупето, че доста се разрани Sad и за сега виждам добър ефект. Но утре отиваме да поръчаме един мехлем, който се прави по прескрипция и се надявам с него да оправим ситуацията.
Изобщо не можем да си обясним как стана това с дупето. Мием на всяко подсушаване, а сега подсушаваме веднага щом се наака. Като се има предвид, че майка ми е педиатрична сестра и тя жената в чудо се видя. Приложи всички мазила, които знае, но пак нищо. Но ще се оправим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт