София-ж.к.Хаджи Димитър,Стефан Караджа,Суха река и ДРУГИ :)

  • 29 456
  • 318
  •   1
Отговори
# 195
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
galaUSA, това мисля е така, ако децата посещават едно и също ОДЗ

и аз така си мислех, ама в нищо не съм сигурна - никъде не съм чела за тези неща

# 196
  • София
  • Мнения: 11 116
Хей дружина къде се запиляхте ?  Grinning

# 197
  • София
  • Мнения: 395
По квартала Mr. Green

# 198
  • София
  • Мнения: 11 116

И аз скитах по квартала, голям дефицит на фризьори има ...
Едва намерих къде да се подстрижа, сега съм вече с нова прическа ...  Mr. Green

# 199
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Хей дружина къде се запиляхте ?  Grinning

Ми хайде да полеем прическата утре и да си поразчистя багажника на колата  Grinning
Хайде, бе девойки! Къде сте? Едно кафенце да пийнем някъде  lalalala.... Да излезем с дечурлята...  newsm63

На мене ми се пазарувааааааа
Шопинг-терапевтува ми се нещо, а и пари няма  newsm50

ИИИИИИИ
чакайте сега да ви кажа новината  alert
поканиха ни за кумуве на една сватба  married и ето - имам си повод за пазаруване - дрешки, обувки ...
Чудя се откъде да си пазарувам, ама май пак ще си отида при моята шивачка, щото тя ми твори едни шедьоври, дето са от по 400лв. нагоре по магазините, и то ГРОЗНИ!, а тя ми взима до 100 за рокля. Аз и затова си шия, де!

Я дайте някое предложенийце, да си поразкрасим темата с такива разговори - ммммммм - как ги обичам ... newsm03

# 200
  • Мнения: 658
Гале,запознай ме с твоята шивачка,а тя само празнични тоалети ли твори,ох това пазаруване ми е болната тема ,само като видя парички и си представям как ги за какво ли не ги профуквам,за съжаление в действителност чак толкова не мога да си го позволя,но все пак се поглезвам по малко,и много обичам да купувам на малкия дрешки,направо като видя готини дрешки и особено на дисни и се разтапям.Хайде да се стопля вече времето да си покажем носовете вънка(не че сме се спряли),да пийнем кафенца и т.н да си покажем кърмаческите блузки който има Mr. Green

# 201
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
ми тя шие всичко, с нейни платове - но шие само с некви стахотни материи и бутикови платове ...

шие всичко, ама всичко - костюмите ми са все от нея, те и колежките от работата се сърдят, че не ги водя - все съм на фитнес в обедната почивка, а след работа - .... децата  Simple Smile

шие в спортно-елегантен стил, спортен стил и в официален стил. Онзи ден й звънях, каза че шие в момента на сума абитуриентки, ама ще ме внедри в графика си, ако се наложи...

Блока, в който се намира ателието й, е точно до Билла, високия блок между била и шела, ако мога така да го акжа. Точно където е спирката на 120/4/2... Ще ви водя някой ден, подсещайте ме  Peace

# 202
  • София
  • Мнения: 11 116
Това мартенско време хич не е за срещи. Баба Марта е много сърдита нещо... Искам истинска пролет вече.

И аз съм кандидат за шивачката, това лято и аз съм на сватба ...  Wink

# 203
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
ние май месец имаме една сватба и четири бала - все големи, единият дори - в Русе!

една сватба, може би - есента

юни месец - и едно кръщене. Нашето. И на двамата  Simple Smile

# 204
  • Мнения: 658
ние миналото лято бяхме така,и сватба и кръщене правихме и гости от кипър посрещахме а тази все още нищо не се очертава,то е и  рано де

# 205
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
ох, не знам ...
при всички случаи тази година няма да идем на море, защото с парите се очертава много зле положението  Sad

и едни страхове си имам за мъжа ми покрай кризата  Cry Да ни пази Господ само  Praynig

# 206
Iskam da spodelja ,che sum mnogo dovolna ot kopentnostta na D-r Mirchev=
Imam dashterja ,stradashta ot astma s silna alergija.Toi beshe edinstvenija doktor,koito ovladja nai-strashnija pristap.Neverojaten e ,i e mnogo dobur diagnostik.Moi savet e -doverete se

# 207
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Iskam da spodelja ,che sum mnogo dovolna ot kopentnostta na D-r Mirchev=
Imam dashterja ,stradashta ot astma s silna alergija.Toi beshe edinstvenija doktor,koito ovladja nai-strashnija pristap.Neverojaten e ,i e mnogo dobur diagnostik.Moi savet e -doverete se

а защо не пишеш на кирилица...?
Този гост-кия пост малко рекламно ми звучи...
всеки случай ние всички желаем на момичето да се оправи и никога да няма проблеми  Peace

# 208
  • София
  • Мнения: 1 946
Майки, ще препоръчате ли детски стоматолог?

# 209
  • София
  • Мнения: 11 116
Майки, ще препоръчате ли детски стоматолог?

Трудна работа, решила съм да водя моя при доктора при който аз ходя ... но той не е детски.
Опарих се от една препоръчана докторица, която му направи 2 пломби, които паднаха и после ги правихме на ново ...

Общи условия

Активация на акаунт