София-ж.к.Хаджи Димитър,Стефан Караджа,Суха река и ДРУГИ :)

  • 29 458
  • 318
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 013
А с фитнеса ко стааа бре девойки? А?

Ми не ще да дойде у нас ...  Laughing
Мързел ...
Но разбрах, че има нов фитнес на Ботевградско шосе, бившата поща и принципно съм решила да го пробвам...

Ние с мъжа ми ходим там! Много е готин,дори вече се сприятелихме с момчето,което го държи!  Whistling

# 226
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
А с фитнеса ко стааа бре девойки? А?

аз не съм пропускала! ходя си редовно, но в атлетика, в гео милев. Сутринта пак бях, в обедната почивка пак ще си ходя и така ... А и вкъщи потренирвам, когато ми дойде вдъхновението вечер. Тази вечер мисля пак да дръпна една тренировка, че тая седмица трябва много сериозно да сваля рязко бая килца, че предната бях неразположена и нещо 4-5 дни се разложих просто. И на зелева супа съм  Simple Smile

Ми не ще да дойде у нас ...  Laughing

Искаш ли да си дойде у вас нещо, което ми е в багажника - всяка вечер се оглеждамо по светофарите за тебе и си викам, сега ако я видя, спирам и прехвърлям степера от моята, в нейната кола  Joy


А времето се затопля, и е подходящо за среща на открито ...  Wink

Ей на това му викам приказка! Ама вие сте упорити и пак ще го организирате когато съм или на работа, или в провинцията  Sad Вчера бяхме на площадката пред Европата - гледах, гледах за някоя позната - нямаше никоя от вас. След 17*00 беше, някъде  Simple Smile

# 227
  • София
  • Мнения: 11 116
galaUSA ох разсмя ме ...  Laughing
Каквато съм си сериозна, ще се скъсам да тренирам със или без степер.  Grinning
Не се оглеждай по светофарите колата пак е на ремонт, то мойто като виц стана вече ...  Mr. Green Като я оправят, живот и здраве ще пробвам новия фитнес.  Peace

И да ви се похваля с новото си занимание-хоби, плетене.  Wink Надявам се да има скоро какво да ви покажа.  Wink

# 228
  • Мнения: 658
хммм, лоши хора. Аз сама едва ли ще се навия, то не, че и време остава де...
хм,ти като че ли нямаш нужда от тез работи-фитниси,поне аз до колкото си спомням Thinking

# 229
  • Мнения: 3 718
Ти ме видя на тъмно и си бях глътнала корема за случая  Mr. Green Нужда имам огромна вече  Rolling Eyes

# 230
  • Мнения: 13
Здравейте Simple Smile
Скоро не съм писла,че не остава време Simple Smile Малкия като е буден само иска да натиска клавиатурата и не мога да пиша, а когато спи все ще се намери нещо друго за вършене Simple Smile

Няма да е лошо да спретнем една среще при това хубаво време Simple Smile

Някоя от вас мисли ли да ходи на протеста за детските градини на 16.04?
Аз ще ида, дано само не ми мине котка път Wink

# 231
  • Мнения: 6
Zdraveite momi4eta!Vijdam,4e ot moiat raion ima mn.mam4eta,a az taka i ne poznavam po4ti nikogo v kvartala.Mnogo mi e priatno-kazvam se Ani i sam bade6ta mama na bliznaci.Nadiavam se niakoi den da se vidim i zapoznaem li4no!

# 232
  • София
  • Мнения: 11 116
Zdraveite momi4eta!Vijdam,4e ot moiat raion ima mn.mam4eta,a az taka i ne poznavam po4ti nikogo v kvartala.Mnogo mi e priatno-kazvam se Ani i sam bade6ta mama na bliznaci.Nadiavam se niakoi den da se vidim i zapoznaem li4no!

Здравей и добре дошла.   bouquet
Моля те пиши на кирилица, че четенето е мъкаа...

# 233
  • Мнения: 6
Благодаря за отговора! Wink

# 234
  • София
  • Мнения: 160
anitoanito  welcome , кога очакваш да се появят бебенцата ?

# 235
  • София
  • Мнения: 215
 anitoanito  welcome!!!

# 236
  • София
  • Мнения: 6 259
Добре дошла на новата бъдеща мама и от мен!  bouquet

И да попитам - къде наблизо има зоомагазин? newsm78

# 237
# 238
  • Мнения: 6
anitoanito  welcome , кога очакваш да се появят бебенцата ?
Благодаря за топлото посрещане!Бебетата ги очакваме септември,но може и по-рано.

# 239
  • Мнения: 6
Добре дошла на новата бъдеща мама и от мен!  bouquet

И да попитам - къде наблизо има зоомагазин? newsm78
Благодаря!Зависи какво ти трябва от магазина-с/у нас има борса за кучешки и котешки храни и аксесоари.Продават и на дребно.

Общи условия

Активация на акаунт