Scrapbooking & Cardmaking- 6

  • 23 084
  • 376
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 5 535
lullaby, за снайпперите прочети тук. Аз ползвам този https://www.goofbay.com/free_ebay_sniper.html. Нагласяш го и той играе вместо теб. Може да видиш и тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384732.405;topicseen
За излишните неща и аз проявявам интерес.
Би ли дала линкове на търговците, от които си купувала?
arabela, ако проявяваш интерес към нищо конкретно бих могла да ти го поръчам от ибей.

# 361
  • Мнения: 1 065
arabela, kariluis, много хубави картички сте направили . kariluis, поздравления за печатите  Simple Smile.
lullaby, честито за покупките, ще чакам да видя и аз какво ще извадиш на пазара  Laughing. До сега май на търг не съм наддавала, само директно съм купувала, но обожавам да очаквам нещо  Grinning. Понеже съм много разсеяна и вече съм успяла да забравя какво съм те посъветвала, се върнах да видя, та поне си поправих една грешка, която ме накара да се изчервя направо  Blush.

# 362
  • Мнения: 89
Не ми вдъхва доверие тоя снайпер, аз си процедирам с максимум бид, решавам, че мога да дам примерно 10 долара за нещо си  и то автоматично аутбидва другите и ако мине 10 долара, ми скъпо е и го зарязвам Simple Smile Ама тоя комплект беше доста скъп и за 1 долар нямаше смисъл да се отказвам и затова добре че си нагласих алармата Simple Smile
Радвам се, че има толковакандидати и съответно ще има много нови творби. Отсега мога да кажа,ч е ще пусна 3 лота, като леко ще се различават. Ще има едж тиър,  и някви ориджинал заоблячи,  един нормален заобляч на ъгли и ножици. А ще видя и пънчовете как са, че ми се струва, че има 2 еднакви. Ай аз отивам да си довърша картичката и евентуално да напрвя 1 нова, докато спи малчо. За съжаление няма да излизаме, въпреки хубавото време, защото пак вади зъби и е с 39 градуса Т. Sad

@despina, продавачът беше частно лице, нещата повечето са ползвани, така че няма други бройки.

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 15:29 от lullaby

# 363
  • Мнения: 89
Май само аз ще си пиша в тая тема Mr. Green Wink
Хайде, момичета, показвайте красотите!! Sunglasses
Аз ето как я омазах онази с пеперудите:


После направих тези адски несполучливи (според мен) картички:


 После една замина на боклука направо и реших, че музата ме е напуснала и е време пак за пъзели. Явно само през уикенда ми върви картичкоправенето. Айде да идват и хартийките от щатите и почвам страничкитееее smile3508

Само да питам според вас ще ми отрежат ли мукавата и бирения картон в Практикер иили Мосю Бриколаж. И там продават ли такива неща, да не се наложи да ги плащам.. newsm78 А и ако мога сама да си ги отрежа...как? Praynig Моля, казвайте, не се срамувайте :Р Оф, днес ми е лигаво.

# 364
  • Мнения: 1 065
Днес имам и аз какво да покажа, няма да си пишеш сама  Laughing, но по принцип не съм особено производителна. Моя близка представи стихосбирка и по този повод и направих кутия, добре позната на всички ни  Grinning. Ето я, добавих и книгоразделител. Ето още една снимка.
lullaby, на мен пък много ми харесват картичките. На тази с розата прозорчетата с някакъв червен контур ли са минати? Много ми допада това, че са някак несъвършени. Третата си е много изчистена, направо не виждам какво не и харесваш. А първата си я представях по- скоро с надписи на мястото на две от жълтите пеперуди, но и така ми харесва.
Бирен картон се реже лесно с дизайнерско ножче (прясно отчупен е желателно да е резеца). Всъщност може би зависи колко е дебел- моят е около 2 мм. За мукавата не мога да ти кажа, защото не се сещам какво е.

# 365
  • Мнения: 89
chiges, супер е кутийката. Книгоразделителят повече ми харесва обаче Mr. Green
А на картичките какво да има харесвам. На розата частите трябваше да са по-близо една до друга. Това червеното е 3д паста металик, купих си 6 цвята, супер доволна съм, само дето много ми трепери ръката напоследък и правите линии се получават доста криви Rolling Eyes. А другата е крива отвсякъде. Пък и буквите не са еднакъв цват, щото ги рязах от опаковъчна хартия и Yto стана по-светло. Абе не ме радват. Ето нова картичка, която е толкова хубава, щото идеята е крадена  Embarassed е не 1 към 1... Само тая сиджимка там не ме кефи, та може да я отлепя и да сложа по-дълга с мъниста, които да се мандахерцат.

# 366
  • Мнения: 1
lullaby , най-много ми харесва картичката с надписа "Joy"  Simple Smile
chiges , кутията е страхотна! Ех как ми се иска и аз да имам такава  Thinking Wink

# 367
  • Мнения: 1 065
Е, много им се вглеждаш и дефектите си ги виждаш само ти Grinning. А за това, че си си играла да режеш букви мога само много добри думи да кажа  Laughing. Новата картичка е също хубава, с добре съчетани цветове. Аз съм от хората, на които не им се получават дотам добре нещата, дори и да ползвам скици, така че няма никакво значение дали си видяла нещо подобно преди да я направиш- хубава е.
Nice^day, имаше някъде схема на кутията, но не мога сега да попадна на нея. Предполагам, че и без нея ще можеш, както направих и аз  Grinning. Само капака беше по- особен, ще потърся пак.

# 368
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета!

Приемете моите сърдечни поздрави за уникалните неща, които правите   bouquet  bouquet  bouquet

И аз реших да се включа...
Засега ще Ви покажа 2 неща, които направих преди 2 години. Не знам дали са подходящи за тази тема, тъй като не са картички, но се надявам, че няма да ме изгоните Simple Smile

http://www.anchett.snimka.bg/album.php?album_id=363367
http://www.anchett.snimka.bg/album.php?album_id=363367&pid=11523971

# 369
  • Варна
  • Мнения: 5 535
lullaby, много са ти красиви картичките. Точно тази с различните букви е като класическа скрапбук картичка. И не и прачи че са различни.
Чижес, красота. Майстор си им ти на тия кутии. Помня за госпожите в градината беше правила.
Nice^day, линк как се прави кутия има на първата страница на темата. Написала съм гиалбуми-кутийки.
Ягодов сладкиш, добре дошла.  Hug Красиви пана си направила. Всичко що е хартия и не е квилинг е за тук.
Аз продължавам да съм пас и поне до понеделник не вярвам да направя нещо ново.

# 370
  • Мнения: 44
lullaby , картичките са хубави - аз мислех, че специално си търсила този ефект-буквите да са в различен нюанс  Wink

chiges , за кутийката нямам думи просто - прекрасна е!   bouquet

Ягодов сладкиш , много сладко зайче  Grinning Показвай и още творения!

Аз няма да успея с албума за утрешния празник - ще го подаря със закъснение  Sad Имам хиляди идеи, а нещо не мога да ги превърна в реалност...

# 371
  • Мнения: 378
Привет, момичета!

Отдавна не съм писала, но преглеждам редовно какво творите... Много красиви неща видях.
Despina, благодаря за линковете, които ми даде за картичка. Eто го и моето творение Simple Smile

# 372
  • Мнения: 725
http://ra4eto-ra4etogeorgieva.blogspot.com/
четери странички и 3картички .
Честита Цветница!Честит имен ден на всички  момичета с имена на цветя!


Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 15:40 от ra4eto

# 373
  • Мнения: 89
Rumyana, страхотна картичка! Останаха ми очите!
ето я моята за сестра ми по случай Цветница (Честито на всички именици със закъснение)


Тя обича по-накичени неща, доста цвъчки има по нея и доста се чудех как хем да не е претрупана, хем да има неща. Това се получи за малкото време, което имах.

# 374
  • Мнения: 265
  Ето и нещо новичко от мен
      
 
http://adi555773.multiply.com/photos/album/32#316

Общи условия

Активация на акаунт