® E-bay - тема 26

  • 43 120
  • 803
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 508
Благодаря ви   bouquet
Не е честно така, защото никъде в обявата и не пише, че трябва да се вземе на място  #Cussing out

# 406
  • София
  • Мнения: 6 296
Там където пише, че шипмънта е фри, срещу него веднага трябва да пише collect in person, т.е. получаване лично/на място.

# 407
  • Мнения: 125
Понякога най долу пише. Аз нали имах ткъв случай  ooooh! 

Искм пак помощ, не знам дали тука да питам. Искам да си поръчам лакове Krackpolish Kit  , но не мога да разбера как да платя.  Все ми иска някакъв код. И доставка не виждам колко ще ми струва. Помогнете моля, тези лакове са ми мечта!  http://transdesign.com/

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 10:58 от Alyona

# 408
  • Мнения: 5
Крайния срок за отваряне на диспут кога беше-от датата когато купиш нещо или от датата,която го платиш?
Т.е. купих .... нещо на 24-ти (вторник) но в ПейПал си го платих на 27-ми (петък) .
Дните за крайния срок за отваряне на диспут от 24-ти или от 27-ми се броят?

Мерси  Peace

# 409
  • у нас
  • Мнения: 660
Вече втори ден едно плащане ми виси  Thinking ,продавача е нов с 1 оценка,писах му два пъти и нито отговор,нито приема плащането.
Платих 2 артикула от двама различни продавачи наведнъж и това което забелязвам в мейла изпратен ми на ел.поща е че и на двете плащания пише че сумата е изпратена на един и същи имейл,защо така се получава  Rolling Eyes нещо не съм в час май.............
Възможно ли е това да е причината да не е получил плащането единия продавач.  newsm78
Обърках се тотално,в пейпъл си излизат като отделни транзакции с отделни имена и т.н. само че едното плащане не е прието.
Ето това имам предвид .......... дано се вижда,че PC-то не ми е пръв приятел  Embarassed

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 11:23 от Lorexa

# 410
  • Мнения: 521
момичета и момче имам проблем отново с моя продавач който отказа да ми изпрати артикула до БГ а аз реших в случая да не ползвам емпресата та ми пъй като ми висе6е като неплатено го маркирах като платено за да не ми виси сега обаче той ми писа да го отмаркирам като платено за да може да го релистне но аз не знаех как и направо го изтрих от спе4елените не6та а сега той ми пи6е отново и ме запла6ва с диспут ако не отмаркирам 4е пла6тането е направено
ПОМОЩ ТОЯ ЩЕ МЕ ПОБЪРКА   Praynig  Praynig   Praynig

# 411
  • Мнения: 1 887
здравейте моми4ета и мом4е спе4елих на търг една пола но забравих да попитам преди това дали пра6тат ди БГ и продава4а каза 4е няма да я прати а аз не искам в момента да ползвам емпресата така 4е се разбрахме 4е разваляме сделката и за да не ми виси като неплатено аз го маркирах като платено а сега продава4а иска от мен да махна отметката 4е съм го платила за да може да го релистне как се прави това
благодаря предварително

Като взлезеш в My Ebay-Bying-Won-влезни в менюто,което е отдясно на закупения артикул и там има опция-Unmark as Payment sent ,натискаш и си готова!

Бях ти отговорила още вчера  Mr. Green

# 412
  • Мнения: 521
Kölsches Mädel мерси много не съм го видяла явно съм го пропуснала

# 413
  • Мнения: 0
Има ли мито за България от Хонг Конг ?

# 414
  • Мнения: 17
http://cgi.ebay.co.uk/SILVER-HEART-DIGITAL-PHOTO-FRAME-KEYRING-T … %3A1%7C240%3A1308
някой да знае какъв е принципът на това чудо и трябва ли да се купи нещо допълнително ...всякаква информация би била полезна
или пък инфо към това
http://cgi.ebay.co.uk/1-5-DIGITAL-PICTURE-PHOTO-FRAME-KEY-RING-C … %3A1%7C240%3A1308

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 14:44 от Sylvilicious

# 415
  • Мнения: 234
Има ли мито за България от Хонг Конг ?
Да

И сега да попитам по запознатите. Това с нормална цена ли е http://cgi.ebay.co.uk/REVLON-New-Complexion-One-step-Foundation- … otoQQcmdZViewItem
Че се чудя дали да се пристраша и да си взема от й бей или да си отида в магазина и от там.
И изобщо нещата на тази продавачка не са ли доста евтини  newsm78

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 231

И сега да попитам по запознатите. Това с нормална цена ли е http://cgi.ebay.co.uk/REVLON-New-Complexion-One-step-Foundation- … otoQQcmdZViewItem
Че се чудя дали да се пристраша и да си взема от й бей или да си отида в магазина и от там.
И изобщо нещата на тази продавачка не са ли доста евтини  newsm78

И аз ще се радвам някой да каже нещо за козметиката! Simple Smile

# 417
  • Русе
  • Мнения: 856
Крайния срок за отваряне на диспут кога беше-от датата когато купиш нещо или от датата,която го платиш?
Т.е. купих .... нещо на 24-ти (вторник) но в ПейПал си го платих на 27-ми (петък) .
Дните за крайния срок за отваряне на диспут от 24-ти или от 27-ми се броят?

Мерси  Peace

viki_kw , от датата, която го платиш. Peace


Lorexa , продавачът да не е един и същ т.е. да има два акаунта в ибей. newsm78

# 418
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Някой може ли да ми каже какво има предвид тази тъпа англииска девойка, на която от един месец пиша писма без отговор и след като пуснах диспут ми пише това Twisted Evil Close

I have not received confirmation that this item had sold. I am sincerely sorry. I have found your address via the paypal dispute and I am prepared to send the item if you are still interested? Please contact me to arrange.

Какво потвърждение не е получила при положение, че тя ми прати инвоис аз платих веднага и от тогава вече 1 месец ни вопъл ни стон, а през този период фийдбека й драстично е спаднал, с много оплаквания за неполучена стока, мой нещо ме мота ми се струва newsm78

# 419
  • Мнения: 4 202
Има ли мито за България от Хонг Конг ?

Разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт