® E-bay - тема 26

  • 43 203
  • 803
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 494
Здравейте, искам малко помощ. Преди малко направих комбинирана покупка и уж платих .Но получих от продавача писмо ,че е получил инвоис за плащане, но няма наличност на пари влязох в пей пала да проверя и наистина не е платено, пробвах да платя ,но ми изпращат смс ,че тези неща вече са платени чакат за фийд бак. Какво се е случило?

# 316
  • Мнения: 521
здравейте моми4ета и мом4е спе4елих на търг една пола но забравих да попитам преди това дали пра6тат ди БГ и продава4а каза 4е няма да я прати а аз не искам в момента да ползвам емпресата така 4е се разбрахме 4е разваляме сделката и за да не ми виси като неплатено аз го маркирах като платено а сега продава4а иска от мен да махна отметката 4е съм го платила за да може да го релистне как се прави това
благодаря предварително

# 317
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
моля за точен превод

AMAHA YZF450 YZF 450 2004 ENGINE UNIT MOTOR, TO BE REMOVED FROM THE BIKE IN PICTURES, TAKEN IN AS P/X THE ENGINE RUNS SUPERBLY WITH LOTS OF POWER, CLUTCH AND GEARBOX ARE WORKING CORRECTLY. FACTORY I.D NUMBER PRESENT, FOR 2003 MODELS ONWARDS, COMPLETE BIKE BREAKING

# 318
  • Плевен
  • Мнения: 4
някъкъв ми иска 15 паунда за шипинг на кожено яке
какво да го правя

Е, предполагам знаеш какво да правиш, аз един инглиш ман ми беше пуснал 10 паунда шипинг за едно малко и леко пакетче.
После:
Цитат
Hello,

thank you for your message,

yes i knew that was the postage for UK. The postage is OK, but Bulgaria is in the Europe, i think that the postage will be less than £10, please be so kind to check it at http://www.royalmail.com/portal/rm/content1?mediaId=53800712&catId=400036.

Regards,

Daniel

И после...
Цитат
Wow, you were right to get me to check that site. I had prevously checked
postage to Portugal and that was more like the £10 mark. I can happily
reduce the p&p down £3. I'll send you a new invoice to reflect the change.
Jon.

 newsm10

# 319
  • Мнения: 494

 Пак съм аз сега пък ми искат някакъв 4 цифрен код за Пей Пала за по голяма сигурност? Трябва да платя едни дрешки за децата и продавача само ме пита ,ама незнам какво да правя?

# 320
Здравейте!
Кажете ми как да видя телефонния номер на купувача? Продадох нещо ще го пращам с куриер , но ми трябва телефонен номер.Не мога да разбера къде да го видя?
Благодаря!

# 321
  • Мнения: 1 889

 Пак съм аз сега пък ми искат някакъв 4 цифрен код за Пей Пала за по голяма сигурност? Трябва да платя едни дрешки за децата и продавача само ме пита ,ама незнам какво да правя?

След като си се регистрирала в Пей пал и си добавила карта , след няколко дни Пей Пал ти дръпва 1,50 евро, което излиза на разпечатката,като транзакция и се появява и този код. Ако още не е появил, отиваш в банката си и питаш!

Здравейте!
Кажете ми как да видя телефонния номер на купувача? Продадох нещо ще го пращам с куриер , но ми трябва телефонен номер.Не мога да разбера къде да го видя?
Благодаря!

Мисля, че не може да го видиш! Пиши му и го питай!

# 322
  • Мнения: 1 889
здравейте моми4ета и мом4е спе4елих на търг една пола но забравих да попитам преди това дали пра6тат ди БГ и продава4а каза 4е няма да я прати а аз не искам в момента да ползвам емпресата така 4е се разбрахме 4е разваляме сделката и за да не ми виси като неплатено аз го маркирах като платено а сега продава4а иска от мен да махна отметката 4е съм го платила за да може да го релистне как се прави това
благодаря предварително

Като взлезеш в My Ebay-Bying-Won-влезни в менюто,което е отдясно на закупения артикул и там има опция-Unmark as Payment sent ,натискаш и си готова!

# 323
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Привет готини. Спомням си, че някой беше купил нещо, което трябваше да се вземе директно от адреса в англия. как разрешихте нещата  Praynig моля споделете, че съм заложила на 1 такава играчка. Много ще съм благодарна  Praynig

# 324
  • Мнения: 4 202
Момичета, една много напориста мома ме засипва с писма да и поставя положителен фиидбек, ама аз още не съм получила обувките, щото ще дойдат чрез Емпреса. Вие какви обяснения давате в такъв случай?

И друго искам да попитам. От един английски магазин (но не чрез ибей) искам да поръчам нещо, но те нямат плащане чрез пейпал, въпреки, че при запитването казаха, че може и през пейпал да се плати. Вие плащали ли сте директно с карта на магазин, че аз откакто ми хакнаха картата направо не смея.  ooooh!

# 325
  • Мнения: 289
Момичета, една много напориста мома ме засипва с писма да и поставя положителен фиидбек, ама аз още не съм получила обувките, щото ще дойдат чрез Емпреса. Вие какви обяснения давате в такъв случай?

На мен ми се случи веднъж. Писах й, че няма да забравя и като си получа стоката, тогава ще сложа фийдбек. Спря да ми пише, но след това не ми сложи на мен  Joy

# 326
  • Мнения: 6
Момичета, една много напориста мома ме засипва с писма да и поставя положителен фиидбек, ама аз още не съм получила обувките, щото ще дойдат чрез Емпреса. Вие какви обяснения давате в такъв случай?
....................................

Аз на една такава написах,че в момента съм на гости при родителите си в България,и когато се прибера в Дагенхам към 15 ти Април Wink  и си видя пратката ще и поставя непременно оценка.Мина номера,пожела ми весело изкарване  Laughing

# 327
  • Мнения: 74
голямо менте е ключодържателя с фото рамка. Да знаете,някой беше питал в предните теми.
Не съм поръчвала други дрънкалки.
Как така е менте - работи ли,могат ли да се слагат снимки,виждат ли се - аз моя още го чакам и не е пристигнал....

# 328
  • Мнения: 0
Здравейте всички! Искам да попитам, тези които са пазарували от ebay за продуктите, на които има бутон bay it now и няма поле за наддаване как става? Купуват се на обявената цена без да се наддава или не е така? Ако е така чака ли се обявеното от продавача време на търг? Харесала съм маратонки, при които е така и незнам какво да правя. Няма поле за наддаване , а има time left 28 дни и искам да знам дали се купуват директно без наддаване на обявената цена с натискане на въпросния бутон и дали трябва да мине това време? Също се интересувам как се получават пратките идват до дома или от пощата ти пращат известие да ги вземеш? Много моля който зане да помяга  Praynig Писах на продажача, но няма отговор от него никакав. Благодаря предварително  Hug

# 329
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
натискаш,купуваш и плащаш,не се наддава,то просто се купува на момента.не се чака 28 дни,тогава просто изтича обявата.пратките се получават предимно по пощата,някой носят известия други направо им ги носят симпатични пощальони направо вкъщи Laughing

Общи условия

Активация на акаунт