ВАКСИНИ - Дискусия за вредата им (част 2).

  • 66 118
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 150
Може ли оЩе ведньж сайта на Валкото..пропуснал сьм го...  bouquet

# 346
# 347
  • Мнения: 4 414
Извини ме Агнешка, Embarassed
не предположих
Поздравления за сайта  bouquet
ти пък?! няма откъде да знаеш:)
то не е точно сайт...слагам си разни неща, за да ги намирам лесно после:)

# 348
  • Мнения: 3 098


Господ да ни пази момиченцата! Praynig
Ние ще си ги пазим и нау4им.Бог да пази внуците казвам аз.Защото не се знае нашите дъщери с какви мъже ще се сдобият.Ако родителите им не са ги опазили от такива "вмешателства",то аз ще се притеснявам за поколението.
Мъжът ми се смее и казва,4е ще подложа "сватанаците" до някое време на пълен разпит за здравният статус.Но то не е за смях,сериозна е работата,предвид какво става в момента.

Ти това ли 4ете-http://www.puls.bg/health/news/news_1709.html?Голяма психоза насаждат у жените.
Според мен и по мои наблюдения това се слу4ва на жени,които не обръщат внимание на себе си.Имам приятелки,образовани са,пари имат,но с такива проблеми,защото с години не са отделяли време за профилактика.

Да о4акваме ли скоро и васкина срещу наднормено тегло? Laughing
http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_1707.html

# 349
  • Мнения: 4 753
Да о4акваме ли скоро и васкина срещу наднормено тегло? Laughing
http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_1707.html

 newsm44    Урааааа....  Най-накрая ще нацелят правилната ваксина...   Money

# 350
  • Мнения: 2 185

Да о4акваме ли скоро и васкина срещу наднормено тегло? Laughing
http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_1707.html

Ужас...тия вече съвсем изтрещяха  ooooh!
Следващата сигурно ще бъде за вечна младост ( с повечко формалдехид, че да си стоим запазенки  Crazy )

Тука психоатаката е мощна  Sick . Преди няколко дена засичах колко про-ваксинейшън провокации ще чуя. От 8ам. до 12 на обед общо 5  Shocked - 2 реклами по радиото ( в рамките на 10 минути), 1 по ТВ, а докато пазарувах в махазина 2 пъти ме поканиха по уредбата да ида да си сложа противогрипна ваксина в близката аптека  Stop .

# 351
  • Мнения: 4 414
Цитат
Затлъстяването причинено от вирус?!
знам го аз този вирус! той не е един: Макдонадс, КФС...

# 352
  • Мнения: 3 869
Преди години бях много редовна на профилактика, докато един ден не се зачетох като какво точно представлява тази профилактика и какво е "лечението" в зависимост от случая. Не случайно слагам думата в кавички, защото "лечението" е като при всеки друг тип рак - осакатяване в малка или по-голяма степен. Самата профилактика представлява остъргване на клетки - не е за мен такава профилактика, мерси. Пък и като се замисля за ГНМ и случаите на миоми, рак и пр. които познавам, проблемът определено е дълбоко в душата и след това идва в тялото...

# 353
  • Мнения: 3 098

знам го аз този вирус!
A aз знам как се лекува той. Laughing Най-голямата мотика и 3 дка за обръщане... Mr. Green

# 354
  • Мнения: 2 176
Ееех, голям купон е тук - ядеш и не дебелееш, живееш геройски, без да ти пука за нищо, и няма за какво да се притесняваш - нито си болен, нито остаряваш...
И решението е едно - ваксини за всички проблеми!!  Grinning
Освен да създадем някоя нова секта или религия..  Wink


# 355
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ееех, голям купон е тук - ядеш и не дебелееш, живееш геройски, без да ти пука за нищо, и няма за какво да се притесняваш - нито си болен, нито остаряваш...
И решението е едно - ваксини за всички проблеми!!  Grinning
Освен да създадем някоя нова секта или религия..  Wink

 Joy Joy Joy Хайде сега! Ти не засичаш ли през десетина страници вездесъщите умозаключения, че сме сектанти с гуро/пастор и какво ли още не  Crazy
Агнешка, разглеждам с удоволствие сайта ти!   bouquet

# 356
  • Враца
  • Мнения: 10
А дали ТОЙ може да помогне да се промени наредбата, за детските градини и  задължителното имунизиране

# 357
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
А дали ТОЙ може да помогне да се промени наредбата, за детските градини и  задължителното имунизиране

Съмнява ме. Аз му писах за детските градини и за смотаните правила по които се приемат деца там. Първо отговора се бави цяла година!!! И полсе отговора бе йезуитски в стила - Обшината има право  Mr. Green Mr. Green

# 358
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Тази сутрин съвсем случайно докато прехвърлям каналите по TV попаднах на Часът на мама..... познайте каква беше тема???? Цитирам: Пакет памперси= ваксина" Ейййййййййй побеснях!!!! Имат късмета, че са на запис, иначе щях да искам да говоря с Ивчето. Как най-нагло продължават да промиват мозъците на хората!!!! Ще ме накарат да сменя пелените,"  Pampers" ги предпочитам, но при тая психо атака ще се поогледам за някои други, ако имат и девиз : 1 пакет пелени срещу 10 0000 0000 ваксини" веднага ще взема 50 пакета  Laughing ....ама едва ли ще има някъде такъв девиз официално....  Confused

# 359
  • Мнения: 2 176
Suzza, имаше такава тема вече. Ива се беше появила за малко в темата, обаче нещо се уплаши от това, което и написахме.
Не че нещо се промени, тя продължава с тази рекламна кампания.  #Cussing out

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336961.0


Ако ползвах памперс, веднага бих го сменила с друга марка.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт