Гоблени-40

  • 64 627
  • 448
  •   1
Отговори
# 405
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте момичета

Аз почнах със калиите, малко като напредна ще покажа Mr. Green
Bilkova аз калиите не знам какъв размер са. Почнах на черна аида14  36/45. Ако се двоумиш какво да почнеш аз също ти предлагам да
хвърлиш око и на Венеция(която е прекрасна)Ако имаш въпроси за калиите ще помагам.
deana-bg гоблена ти е чудесен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...ще чакам пак да го покажеш скоро Heart Eyes до къде си стигнала

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Здравейте момичета!

Бързам да вмъкна нещо за пренаборите на новите Дименшъни, има и на бистрото, и на пеперудите, а сега са пуснали и на момиченцето, както писа Сисак. Току що четох при рускините, че пренабора поне на пеперудите е несполучлив, така, че внимавайте.
Хубав ден!!! Simple Smile

# 407
# 408
  • София
  • Мнения: 210
Здравейте, момичета!  smile3501  на всички, които сте показали  красоти.
Имам един въпрос. Днес свалих от сайта на "Пермин" безплатното предложение на месеца, но там има номера на конци, а не пише каква марка са.  newsm78
И тъй като не съм напреднала особено с "Невестата" ще покажа любимия си  гоблен.
http://www.wesigogo.snimka.bg/album.php?album_id=281325&pid=10022351

# 409
  • Мнения: 59
Здравейте, сладурани!
Показали се сте страхотни красоти smile3501!Скорпион просто няма начин да не ти се newsm20.
Най-после уших тези пусти коне и малко съм разочарована от резултата с контурния бод Rolling Eyes, но мъжо си ги харесва нали той си ги избра.Ето ги

Малко кофти снимка стана, но като го сложа в рамка ще го снимам пак.
Започнах най-после подаръчето от Ant Heart Eyes ще го ушия на един дъх.
Дъмпи чакам да показваш ТВ че ми е много интересно. PeaceГоляма панама както някой беше писал няма да ти е студено през зимата като те завие Laughing
Poepie а твоето бистро също съм нетърпелива да видя дано го започнеш по-скоро. Peace
Много съм нетърпелива и всичко ми е интересно Embarassed
Лек ден на всички!  bouquet

# 410
  • Мнения: 3 622
неличка мисля че са се получили добре конете  Peace
И аз получих такива коне от коледната томбола която проведохме тук във форума, но не знам кога ще им дойде реда, че преди тях имам един куп други гоблени за шиене

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 12:16 от Tasha

# 411
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
wesi.i.gogo ,
конците на Пермин са ДМЦ.. Peace

неличка,
добре се получават конете,на мен ми харесват.

sis,благодаря.. Hug

# 412
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Конете са си супер   bouquet
Мойте какви ли ще станат с тая комплектовка дето си спретнах сама. Още от сега виждам земята, че мойта е сиво-кафява а твойта си е преливащо кафява. Шия с Анкор конци и по оригинална схема, та да видим. Като понапредна и аз ще показвам, но май няма да е скоро. Sad

# 413
  • Мнения: 45
Неличка,и на мен ми харесват конете.Какво те притеснява? Hug
Момичета аз пробвах вчера да шия с Крейника на моята Балерина и се уплаших направо.Дават го по схема първо с 2 нишки кръстче бял конец и отгоре 1 нишка от Крейника.Първо става бавно и после Крейника постоянно ми се къса smile3518Споделете някоя скрита хитринка HugПосле ще снимам да покажа.

# 414
  • Мнения: 5 682
Момичета аз публично се червя и навеждам виновно глава  Embarassed. Както знаете бях почнала да шия "Момичето от Алхамбра" на Солария и си бях наумила да го ушия до Коледа. Да ама не. Почти не съм шила, тази година за сефте пък едва онзи ден боцнах малко, и така три дена подред по около час, час и нещо си открадвам по малко време. Ще покажа докъде съм стигнала тука в тази тема, че да не грозя първа страничка на следващата тема с моя доникъде недоизкаран гоблен Crazy. Ето това ви показах миналата година:

а това е към днешна дата:

# 415
  • Мнения: 2 924


Хипатия да те питам ,за панамата на момичето-ангел,
прилича ми на Аида 14,ама  дали е така..
И какъв размер е парчето в комплекта,не е спешно когато имаш време.

Панамата е Аида14 ivory. Целия комплект е долу в "офиса ми" и сега не мога да измеря размерите на парчето.
Но на снимката, която е на комплекта пише ,че размерите му са 15 на 15 инча/38 на 38см/ , размерите на гоблена са 11 на 11 инча,/28 на 28см/
т.е по 2 инча са оставили отстрани, т.е по 5см някъде.
Ще я шиеш ли?
Ако да да ти дам конвертираните в ДМЦ цветове.
Сравнявах ги със реални конци ДМЦ, от каталога ми Simple Smile
Не съм проверила с какви номера е схемата за ПМ, дето sissak я даде

Дъмпер ето ти схемата

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 14:48 от Хипатия

# 416
  • Мнения: 3
pepi_r-Не се черви.Според мен не е важно за колко време ще го ушиеш,важен е крайния резултат.Така като гледам ти се получава много красиво,така че не съжалявай.Ако продължаваш в същия дух по няколко часа на ден да шиеш може пък и скоро да го видим готов Simple Smile

# 417
  • София
  • Мнения: 210
Ketri,   bouquet  Heart Eyes

# 418
  • Мнения: 439
неличка,супер са конете...незнам на теб какво не ти харесва?!
pepi_r,много красиво става,не се коси...и какви са тези думи "да грозиш първа страничка",няма такова нещо Naughty

ketri,да не започваш момиченцето-ангелче..м?
...да показваш ей,ракошно е и то,като твоята Яя Hug

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Привет, девойки  Hug
Имам питанка - някой поръчвал ли е конци от тук - http://www.nikmark.hit.bg/  ?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт