Уволняват Бареков!

  • 11 775
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Кой гласува с ДА?  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 434
Не, няма да ми липсва въобще.

# 17
  • Мнения: 12 666
Да  0 (0%)
Не  8 (100%)
 Изтрий глас
 
Общ брой гласове: 8
Ега ти фен клуба дето се е събрал


 Joy

# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, няма да ми липсва въобще.
Значи има шанс отскоро сутрин да си пускам и техния сутрешен блок?

# 19
  • Мнения: 6 993
А защо все пак, сподели, Шушон?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз. Харесваше ми как си води предаването, харесваше ми цялостното му присъствие. Може би, точно заради протекцията, която споменавате беше доста дързък и неудобен на някои хора.

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
А защо все пак, сподели, Шушон?


Не съм Шушон, ама ще ти споделя.

Защото го подозират, че е човек на Ковачки. Освен всичко друго преди няколко дни изтече инфо, че Никито ходи с охрана и то доста скъпа, която обаче не е била платена от телевизията. Естествено в задачата се пита от кого. Официалната версия е, че в момента е на специализация в чужбина.
Като най-спрягано и шушукано лице за смяна е Юксел Кадриев. Но едва ли ще го предпочетат за водещ на блока.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Егати. Тъкмо се лустроса и позагуби имиджа на селско ергенче. И кого ще сложат? Някой по-добър...дудук.
Аз искам Юкито да сложат.  Crossing Arms

Той не може да си чете текста, ако трябва да говори, ще запладни сутрешният блок.

Аз гласувах с да.
Много ще ми липсва Бареков. Като се сетя, че ще залезе като обикновен говорител на бъдещия премиер, просто мъка ми става.

# 23
  • Мнения: 6 417
Ковачки, Гергов...
Клонка, когато Юки чете новините, изобщо не слушам какво говори. Разсейвам се някак си. Flutter

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Да  0 (0%)
Не  8 (100%)
 Изтрий глас
 
Общ брой гласове: 8
Ега ти фен клуба дето се е събрал


 Joy
А така, развалих ли ви кефа, а?
Я погледнете пак bowuu

# 25
  • Мнения: 5 393
Няма да ми липсва. Не, че и толкова го гледам този сутрешен блок, но когато се случи винаги с нещо ме дразни този човек.

# 26
  • Мнения: 6 417
Help! Клонка е гласувала с няколко профила.  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 278
Много ме дразни този водещ със стремежа си да "създава" новини, задава един въпрос 100 пъти. Много ми хареса Бойко веднъж как го отряза.
То пък и водешата им една ...

# 28
  • Мнения: 4 892
Разгеле. Време беше.

Къдриев не става - много запецва.

Шушон, нещо за майор Костов /май го повишиха на подполковник, след като се разкри таланта му на изкусен рисувател/ няма ли да кажете?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Шушон, да не дават късните новини по бтв, нещо изгуби образ и картина Crazy

Извън майтапа, Юксел просто ме измъчва, докато чете. Възможно е на импровизациите да се лее по-гладко и ще е най-добре, ако го гласят за сутрешния блок, щото някои ако не слушат, а само зяпат, аз телевизора го ползвам за радио предимно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт