Уволняват Бареков!

  • 11 825
  • 214
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 3 099


Коритаров първо беше в БТВ.  Peace
Хех, пропуснала съм го това. Той откога беше в Нова с Лорчето?
Съжалявам, че питам за Коритаров в тема за Бареков, де.

Oooo, почтително се учеше и копираше батко си Георги Ники Дудука тогава....

# 181
  • Мнения: 5 370
Ивонска, на мене наистина или ми се губи този момент-че Г.К. е бил в БТВ-или съм била.....по майчинство.
А оттогава доста моменти ми се губят. Дори не мога да се сетя без снимки как точно изглеждаше синкото в първите месеци. ooooh!

# 182
  • Мнения: 1 114
Пъзел, не е бил водещ там. Имаше няколкоминутен коментар.

# 183
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 624
Крумето го изритаха от Нова.
Не са.   
Преместиха го в Диема..
 И да - май имат нещо общо защото тркат реклами на Диема по Нова


Не са.
Той отказа да е в Диема.
И имат много общо- един собственик.

# 184
  • Мнения: 2 018
Пъзел, не е бил водещ там. Имаше няколкоминутен коментар.

Така беше. Където му изчезна един ден масичката - днес масичка, утре стол...  Laughing

# 185
  • Мнения: 5 370
Пъзел, не е бил водещ там. Имаше няколкоминутен коментар.
Това пък съвсем ми се губи. ooooh!
Абееее, както и да е, минало-заминало. Интересно къде ли е сега. Thinking

# 186
  • София
  • Мнения: 2 840
Някой каза, че сега си седял вкъщи и пишел книги.

# 187
  • София
  • Мнения: 204
Агентите напоследък не се котират добре Mr. Green,какво ли прави горкия човечец Grinning

# 188
  • Мнения: X
Днес чу ли някой сутринта как Бареков с лека ръка изтри една буква от българската азбука?
Коментираха ето тази статия: http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=center&am … ;sql=Mjg0NDszNQ==
и специално думичката "дървье":

"Ето, уважаеми зрители, вижте как е написана думата "дървье" - как се казваше тази буква, аааа...ер-малък! Е, тя не съществува вече в българската азбука, но така се е пишело по старовремски!"

Шах и мат с пешка! Кога махнаха ер-малъка, бе??? Някой да знае телефона на БАН - нали имаха бюро-справки за езикови правила?

Много се извинявам на всички негови антифенове, но на мен човека си ми е изключително забавен и ще ми липсва!  Crazy Wink

# 189
  • Мнения: 740
И като са я махнали, как сега ще пишем - шофер или шофиор?
На Бареков обаче надали му пука за шофьорите

# 190
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Днес чу ли някой сутринта как Бареков с лека ръка изтри една буква от българската азбука?
Коментираха ето тази статия: http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=center&am … ;sql=Mjg0NDszNQ==
и специално думичката "дървье":

"Ето, уважаеми зрители, вижте как е написана думата "дървье" - как се казваше тази буква, аааа...ер-малък! Е, тя не съществува вече в българската азбука, но така се е пишело по старовремски!"

Шах и мат с пешка! Кога махнаха ер-малъка, бе??? Някой да знае телефона на БАН - нали имаха бюро-справки за езикови правила?

Много се извинявам на всички негови антифенове, но на мен човека си ми е изключително забавен и ще ми липсва!  Crazy Wink

Жаве, остави го човека, тъй като "ь" няма звуково съответствие и той решил да го махне от азбуката за по-удобно.

Но ти не се кахъри, няма да ти липсва, защото си остава на екран  Laughing

# 191
  • София
  • Мнения: 2 296
И като са я махнали, как сега ще пишем - шофер или шофиор?
На Бареков обаче надали му пука за шофьорите

Ха ха,точно толкова,колкото на шофьорите  им пука(или ще им липсва)Бареков!

# 192
  • Мнения: 419
Днес чу ли някой сутринта как Бареков с лека ръка изтри една буква от българската азбука?
Бероков май е завършил българска филология  Thinking. Простено му е  Mr. Green

# 193
  • Мнения: 2 401
Днеска му мернах сурата на телевизора. Не го ли даваха в необичайно близък план?

# 194
  • София
  • Мнения: 2 840
Днеска му мернах сурата на телевизора. Не го ли даваха в необичайно близък план?
Може да е бременен.

Или си си купила нова плазма с безобразно количество инчове и се хвалиш, а? 16:9 не е подходящ формат за гледане на Бареков, а за манекенки - само те изглеждат нормални Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт