Китайски капсули за отслабване-2

  • 53 708
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 66
мацки , намерих на мъжа ЛиДа и той започна да ги пие . в началото до сега -4 седмици- нищо , от към килцата , но пък се сдоби със страшен запек Embarassed . сега е решил да ги спира , щото като влезнел в тоалетна ставал" голям богомолец" Joy искам да ви попитам, и от таблетките Инхуа ли се получава така ?

# 256
  • Мнения: 366
мацки , намерих на мъжа ЛиДа и той започна да ги пие . в началото до сега -4 седмици- нищо , от към килцата , но пък се сдоби със страшен запек Embarassed . сега е решил да ги спира , щото като влезнел в тоалетна ставал" голям богомолец" Joy искам да ви попитам, и от таблетките Инхуа ли се получава така ?
Май да.Аз и без това съм много тежък случай/всяка вечер взимам по две лъжици магнезиево мляко и 5 таблетки бекунис,за да съм тип-топ да другата сутрин/,но на дванадесетата капсула вече съвсем се "затъкнах".Освен това качих едно килце.При условие ,че се храня по режима на диетоложката и ходя по един час бързо ходене.Не зная вече какво да пия.Четири -пет килограма имам за сваляне,ама зор ......При условие,че цяла аптека ми е под ръката.....Направо станах за резил. Embarassed

# 257
  • София
  • Мнения: 2 045
Пия чая от преди коледа,а капсулите от средата  на януари. Интересното е, че първоначално подходих малко несериозно,но като видях резултата  Hug,просто бях на седмото небе! И така започнаха да спадат килограмите newsm10.Гордея се с напредъка. Peace
Успех и на теб Witchy  Grinning
След кой ден започна  да сваляш?Седми ден ги пия и..... newsm45 
И аз ги пия от една седмица все съм си 60 кг,а и яденето съм ограничила ooooh!Комбинирам ги с чай.ASSAMARIS ти по колко капсули пиеш на ден?

# 258
  • Мнения: 0
Пия 'ЛиДа' от месец май 2008-а. За два, максимум три месеца, свали едно 15-20 кила. Оттогава си взимам редовно профилактично понеже доста сладко ям и нито ми има нещо, нито качвам кила! Така че стига с глупостите, че били вредни и не знам си какво - това че никой не купува скъпите лекарства и фирмите производителки или вносителки са вътрешно, съжалявам - всеки би избрал ефективния вариант, а ако е и ако е икономически изгоден - още по-добре! За вреди на здравето няма никакви доказателства след толкова години, за разлика от химията в лекарствата натоварващи сто на сто най-малкото черния дроб!

А разликата между ментетата и оригинала е основно в две неща, които се забелязват още на първия или втория ден след пиенето им - бързо ожадняване и леко замайване и липса на желание за сън (като последните две не при всеки се появява обаче). Но ожадняването е факт! Така ще разберете ментета ли са или не.
Тия симптоми при ментетата ли се получават или при оригиналните?????????

# 259
  • София
  • Мнения: 4 494
Пия 'ЛиДа' от месец май 2008-а. За два, максимум три месеца, свали едно 15-20 кила. Оттогава си взимам редовно профилактично понеже доста сладко ям и нито ми има нещо, нито качвам кила! Така че стига с глупостите, че били вредни и не знам си какво - това че никой не купува скъпите лекарства и фирмите производителки или вносителки са вътрешно, съжалявам - всеки би избрал ефективния вариант, а ако е и ако е икономически изгоден - още по-добре! За вреди на здравето няма никакви доказателства след толкова години, за разлика от химията в лекарствата натоварващи сто на сто най-малкото черния дроб!

А разликата между ментетата и оригинала е основно в две неща, които се забелязват още на първия или втория ден след пиенето им - бързо ожадняване и леко замайване и липса на желание за сън (като последните две не при всеки се появява обаче). Но ожадняването е факт! Така ще разберете ментета ли са или не.
Тия симптоми при ментетата ли се получават или при оригиналните?????????
При оригиналите  Peace

# 260
  • София
  • Мнения: 4 494
Пия чая от преди коледа,а капсулите от средата  на януари. Интересното е, че първоначално подходих малко несериозно,но като видях резултата  Hug,просто бях на седмото небе! И така започнаха да спадат килограмите newsm10.Гордея се с напредъка. Peace
Успех и на теб Witchy  Grinning
След кой ден започна  да сваляш?Седми ден ги пия и..... newsm45 
И аз ги пия от една седмица все съм си 60 кг,а и яденето съм ограничила ooooh!Комбинирам ги с чай.ASSAMARIS ти по колко капсули пиеш на ден?

Аз пиех по 2 капсули на ден, но се получи мнг неприятен момент с тоалетната и минах на 1 капсула дневно - сутрин - лошото е че не закусвам и може би заради това нямат ефект при мен - вече почти 3 седмици и нищо  Sad

# 261
  • Мнения: 0
Пия 'ЛиДа' от месец май 2008-а. За два, максимум три месеца, свали едно 15-20 кила. Оттогава си взимам редовно профилактично понеже доста сладко ям и нито ми има нещо, нито качвам кила! Така че стига с глупостите, че били вредни и не знам си какво - това че никой не купува скъпите лекарства и фирмите производителки или вносителки са вътрешно, съжалявам - всеки би избрал ефективния вариант, а ако е и ако е икономически изгоден - още по-добре! За вреди на здравето няма никакви доказателства след толкова години, за разлика от химията в лекарствата натоварващи сто на сто най-малкото черния дроб!

А разликата между ментетата и оригинала е основно в две неща, които се забелязват още на първия или втория ден след пиенето им - бързо ожадняване и леко замайване и липса на желание за сън (като последните две не при всеки се появява обаче). Но ожадняването е факт! Така ще разберете ментета ли са или не.
Тия симптоми при ментетата ли се получават или при оригиналните?????????


Опаа, забравих да уточня - тези симптоми показват, че хапчетата "LiDa" са оригинални и най-бързото доказателство, че ви действат, е честото ожадняване. Пийте повечко вода просто. Вече към третата-четвъртата седмица най-късно трябва да усещате, че дънките са ви леко широки. И като се отпуши след това..., казах ви - за 2-3 месеца свалих 15-20 кг и сега се налага понякога да стеснявам с една идея дори дънки с размер 'S'  Sunglasses Разбира се, различни организми сме и всичко е малко относително и индивидуално по линия време:резултат, но разликите едва ли биха били драстично по-различни от моите (примерно да не стане за 2 месеца, а за 3, т.е. по-бавно да повлияят на организма или пък обратното).
И пийте по едно хапче на ден! Не случайно има инструкции!!!

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 10:06 от feezy

# 262
  • София
  • Мнения: 4 494
 feezy а откъде се снабдяваш с тия хапчета ?

# 263
  • Мнения: 0
feezy а откъде се снабдяваш с тия хапчета ?

Приятел ми ги дава. Жена му, доколкото разбрах, зарежда с дрехи от Китай, Индонезия и региона и внася и хапчетата, макар и не в промишлени количества, заради митниците. Друг път ги взима от друга негова позната и засега оплаквания нямам.

# 264
  • София
  • Мнения: 4 494
Асамарис - кутията ти е препълнена

# 265
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте момичета.

Прочетох до тук темата отгоре отгоре и разбрах, че тези хапчета имат страшни странични ефетки, освен спирането на апетита. Не знам какви пари давате за тях! Бих ви посъветвала да пробвате с нещо по безопосно, напримир Тянши, ако вече не сте.Пускам и сайт за техните продукти, ако някой се интересува и прояви интерес. http://tiens.hit.bg/products.html .  Това не го приемайте като реклама, просто  съвет. Аз ползвам други техни продукти и съм страшно доволна. Говоря за цинк, кожата ми никога не е била толкова чиста и без пъпки. Знам, че тук не е мястото за това и се извинявам, само дадох приме Hugр.

Хубав ден

# 266
  • София
  • Мнения: 4 494
Радостина 116 - Кутията ти е пълна - затова ти отговарям тук -

Ами определено нямах ефекта който се описва - сухотата в устата беше няколко дни и отмина, световъртеж и безсъние не съм имала - бях нервна но може би защото това съвпадна с пътуване и т.н. И ОПРЕДЕЛЕНО не съм свалила кг /за съжаление/.
Колко струват твоете хапчета? От кой град си? Ако можеш ми прати снимка или дай линк в нета - ще ти кажа дали моите бяха такива.

# 267
  • Мнения: 366
Радостина 116 - Кутията ти е пълна - затова ти отговарям тук -

Ами определено нямах ефекта който се описва - сухотата в устата беше няколко дни и отмина, световъртеж и безсъние не съм имала - бях нервна но може би защото това съвпадна с пътуване и т.н. И ОПРЕДЕЛЕНО не съм свалила кг /за съжаление/.
Колко струват твоете хапчета? От кой град си? Ако можеш ми прати снимка или дай линк в нета - ще ти кажа дали моите бяха такива.
Силата на страничните действия зависи от това,колко килограма трябва да се свалят.При относително по-слабите ,те са по-силно изявени.

Ето таблицата за определяне какъв да е приема на капсулите.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 23:08 от ASSAMARIS

# 268
  • София
  • Мнения: 60
Здравейт момичета! Simple SmileОтдавана не съм писала,но ви чета редовно.Временно се бях отказала да пия лида-та,но то вече не се търпи-само качвам Embarassed!Спрях ги след 4-то хапче,но днес ги започнах отново-силно се надявам,този път да се чувствам по-добре.Омръзна ми да съм дебела и гладна! Mr. GreenПишете как е при вас,сваляте ли?

# 269
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
  Simple Smile не съм писала до този момент.  Wink
Сега прочетох набързо темата, но преди време доста старателно четях и си пиех от време на време китайските розови и сини капсули. Май повече четях, отколкото другото. Нямах кой знае какви резултати, почти никакви. Отвреме-навреме пиех и чаят Инхуа. Мърдах нагоре-надолу с 2-3 кила. Но може би, защото никога не съм била постоянна във вземането на което и да било.  ЛиДа не съм опитвала - явно е "излязла на мода" в период, в който не четях тези теми.
Днес си купих едни нови капсули за отслабване, за които четох на последната страница от предишната ви тема. На тях пише
"Фруктьi терять в весе" под някакъв китайски надпис.
Така и не разбрах кой в тази тема ги взема и дали е доволен или не. Ще ги пробвам. Вътре са 30 капсули - по една на ден сутрин.
Записвам се с цел "да се чувствам по-отговорна" да си ги вземам редовно  Simple Smile - демек - дръжте ме изкъсо, че имам да свалям 15-ина, че и повече кила, които ми тежат вече 7-8 години (след раждането).  Confused Сега съм 67 кг. Взех си първата и ще се радвам да мога да се похваля с резултати след време.
Помня, че като пих първата кутия розови (или сини - не помня вече) китайски капсули преди 2-3 години свалих "само 2 кг за 10 дни" и хич не бях доволна от резултата.  Тогава мноооооооооого бързах да отслабна. 2 кг за 10 дни ми се виждаха супер малко. От многото ми бързане и неблагодарно отношение към резултатите, сега съм си пак толкова, че и отгоре.
Сега и за месец да ги сваля тия 2 кг, ще съм  Grinning   Hug  много щастлива благодарна.
Много ме заинтригувахте и с тия капсули Инхуа. Мисля да ги пробвам и тях, но... едно по едно... Пожелайте ми успех! Имам нужда от подкрепа.

Общи условия

Активация на акаунт