Китайски капсули за отслабване-2

  • 53 688
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 366
ASSAMARIS,мила, ти не разбра ли,че колкото и гадни работи да обясняваш за Лидата, който иска ,пак ще я пие, така че предлагам ти да не се хабиш повече Simple Smile
А относно ниската цена, къде е тя? Аз лично си я купих за 50 лв. и хич не смятам ,че това са малко пари  Peace

 
Цитат

Благодаря ти  ASSAMARIS.А как разбра ,че няма сибутрамин,някакво особено сействие ли има 


Само отговорих,че по това може да се познае дали имат сибутрамин.
 Благодаря за грижата,но не се хабя-вероятно е професионално изкривяване.Относно цената-доставната на истинската беше около 45 лева.
А пишем тук,за да споделяме опит,а не да се нападаме,нали?

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 10:00 от ASSAMARIS

# 241
  • Мнения: 1 095
ASSAMARIS,мила, ти не разбра ли,че колкото и гадни работи да обясняваш за Лидата, който иска ,пак ще я пие, така че предлагам ти да не се хабиш повече Simple Smile
А относно ниската цена, къде е тя? Аз лично си я купих за 50 лв. и хич не смятам ,че това са малко пари  Peace

 
Цитат

Благодаря ти  ASSAMARIS.А как разбра ,че няма сибутрамин,някакво особено сействие ли има 


Само отговорих,че по това може да се познае дали имат сибутрамин.
 Благодаря за грижата,но не се хабя-вероятно е професионално изкривяване.Относно цената-доставната на истинската беше около 45 лева.
А пишем тук,за да споделяме опит,а не да се нападаме,нали?
Смяташ ли се за нападната?  newsm78 Не съм имала за цел, просто дружески съвет. Peace

# 242
  • Мнения: 1 432
Да ви питам моми4ета, какпсулите Инхуа има същите съставки като чая Инхуа нали? Blush

# 243
  • Мнения: 0
Мисля ,че не са същите съставки като чая. Но в комбинация на двата продукта , резултата е страхотен.Казвам го от личен опит.  bouquet

# 244
  • Мнения: 1 432
Питам ,защото чая съм го пила преди време и единствения ефект ,който имаше от него беше много 4естото посещаване на ВЦ. Дори мисля ,4е се подух от него  newsm78
А чета ,4е са доволни моми4етата от капсулите , а искам да се отурва от още малко сланинки и май ще ги пробвам.
habibka, ти за колко време колко свали?

# 245
  • Мнения: 0
Пия чая от преди коледа,а капсулите от средата  на януари. Интересното е, че първоначално подходих малко несериозно,но като видях резултата  Hug,просто бях на седмото небе! И така започнаха да спадат килограмите newsm10.Гордея се с напредъка. Peace
Успех и на теб Witchy  Grinning

# 246
  • Мнения: 366
Пия чая от преди коледа,а капсулите от средата  на януари. Интересното е, че първоначално подходих малко несериозно,но като видях резултата  Hug,просто бях на седмото небе! И така започнаха да спадат килограмите newsm10.Гордея се с напредъка. Peace
Успех и на теб Witchy  Grinning
След кой ден започна  да сваляш?Седми ден ги пия и..... newsm45 

# 247
  • Мнения: 0
ОООООО,мила ASSAMARIS ,не плачи!!!! При мен резултат настъпи след 12-15 ден.Но това не е критерии,ако прочетеш внимателно брошурката ще видиш,как на организма му трябва време ,как ослабват от вътре мазнините,макар и да няма наблюдение отвън.Изобщо трябва търпение и кураж  bouquet

# 248
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз ги пия капсулите от около 10 тина дни - за сега няма с какво да се похваля, освен честото посещение във ВЦ, но се надявам да проима ефект. Намалила съм и храната и не ям картофи, ориз, хляб, но без шоколад не мога  Blush

# 249
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Както бях обещала-измерих се и резултатът е минус 5 кг. за един месец - но това е от китайските капсули за отслабване, за които май никой тук не говори, така, че незнам как да ги обясня. Стори ми се малко в началото, но предвид факта, че ще ги пия поне 5-6 месеца, може би ще успея да сваля още 5-6 килограма.
Желая ви успех и много усмивки:)

# 250
  • Мнения: 22 497
Arrogance, от кои китайски капсули, ЛиДа ли?

# 251
  • Мнения: 1 432
Момичета, знае ли някоя от вяс колко мг сибутрамин има в една капсула Лида? на моята опаковка ни6то не пи6е, или по-то4но пи6е 350мг/6/5 не6то си......това е  за друго... newsm78

# 252
  • Мнения: 366
 
Цитат
Причина за предприетите мерки е заповед на ИАЛ Б-7/09.06.2008, класифицираща продукта като „фалшив лекарствен продукт”, съдържащ „активното вещество сибутрамин и неговия основен разпаден продукт, което не е обявено на опаковката и е пуснат на пазара с неотговарящ сертификат”.

Цитат
С Аналитични протоколи на ИАЛ за извършен анализ е установено, че продуктът – Ли Да ДайДайХуа капс. Х 30 бр. съдържа активно лекарствено вещество Sibutraminе, в количество многократно надвишаващо количеството в разрешените за употреба в страната  лекарствени продукти с режим на отпускане „по лекарско предписание” Reduktil и Lindaxa...

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 20:37 от ASSAMARIS

# 253
# 254
  • Мнения: 0
Пия 'ЛиДа' от месец май 2008-а. За два, максимум три месеца, свали едно 15-20 кила. Оттогава си взимам редовно профилактично понеже доста сладко ям и нито ми има нещо, нито качвам кила! Така че стига с глупостите, че били вредни и не знам си какво - това че никой не купува скъпите лекарства и фирмите производителки или вносителки са вътрешно, съжалявам - всеки би избрал ефективния вариант, а ако е и ако е икономически изгоден - още по-добре! За вреди на здравето няма никакви доказателства след толкова години, за разлика от химията в лекарствата натоварващи сто на сто най-малкото черния дроб!

А разликата между ментетата и оригинала е основно в две неща, които се забелязват още на първия или втория ден след пиенето им - бързо ожадняване и леко замайване и липса на желание за сън (като последните две не при всеки се появява обаче). Но ожадняването е факт! Така ще разберете ментета ли са или не.

Общи условия

Активация на акаунт