Дюканки и "млади" и "стари" тук са се събрали - 143

  • 25 025
  • 450
  •   1
Отговори
# 30
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
охо сега виждам за ВАрненска среща,ще се питам да дойда .ЗА заведение аз бих предложила ..... хепи или годзила .
Лек ден дами и съм мн щастлива че ще се видим, сега отивам да си отворя магазинчетоооо

# 31
  • Попово
  • Мнения: 687
 Flutter добро утро, днес съм си направила меню за цяла седмица  Mr. Green и часовете в които да ям  Joy и го закачих на хладилника  Naughty пък да видим...

# 32
  • Мнения: 31
Здравейтееееееееее!

Изчетох старата и наченах новата тема. Нет най-сетне имааааа на работа. След такива перипетии и изпълнения от страна на една фирма (няма да и споненавам името  #2gunfire).
И понеже имам да казвам много неща - почвам:

Срам, не срам  Embarassed - с 2 закъснение все пак ще си позволя да честитя празниците, които изпуснах. foli, цоци, tonito 27, baby doll, vani nik - - желая здраве и всичко най-прекрасно на вас и вашите близки и дечица, късно, но от сърце.  bouquet
ЦвеТи, Елена 82 - ЧРД на патерица! И на вас горните пожелания от сърце!  bouquet
Всички, които си направихте труда да качите снимки - много сте хубавички, чаровни.... а бе страхотни мацки сте. И Туни - вече са коментирали въпроса с изчезването и липсването- няма да го повтарям, снимките от Нова година не съм ги гледала още, но специално ще отделя време в обедната почивка да свърша таз работа.
baby doll, katyadjin - Честита ви годинка с режима! Каквито и леки поражения да има, резултата е очеваден и те не могат да го заличат. Една година време си е достойно за уважение и адмирации!  bouquet
БЛАГОДАРЯ на feelgood, tania 2007, mar4ela5, krikri, aynur, ФИЛЮДКА за поздравите за РД на малката Лили!
blumchen fee - честити 4 месеца с режима!  bouquet
Марчелка - специални поздравления и на теб за месечинката. Да ти се сбъдне мечтата за 5 на кантара съвсем скоро!  bouquet
Айнурче -  Hug защо говориш за ядене на млеката в минало време, вече спря ли ги? И честито за възвръщане на кг, с които реши да влезеш в трета!
Благодаря и на всички, които ме поздравиха вчера за преминаването ми на 5-та пейка! Днес се затвърди резултата, няма измама! Laughing
desi_val - не греша, че се познаваме, нали? Ами нищо, че си "стара", аз да кажа добре дошла и успех този път!

Прегръдки на всички! Лек петъчен ден! Hug Hug

# 33
  • Мнения: 44
Добро утро мили дами и господин!

Карам си аз третата с малко повечко П-дни напоследък, но смятам, че съвсем скоро всичко ще се нормализира и ще вляза в ритъм и норма  Laughing .

Stelxen, въпреки че достатъчно хора изразиха мнение, бих искала и аз да те посъветвам да отидеш на доктор за бъбреците. Дори и моментната болка да отшуми, може да се окаже, че си имаш някакви проблеми с тях. Преди два месеца баща ми влезе по спешност в болница с креатинин 1500, при 130 допустимо ниво и се оказа, че някакси и двата му бъбрека са спрели да функционират. Тъй като всичко бе открито в последния момент, нищо не можа да се направи и сега е с ХБН. Не искам да те плаша, но подобни сигнали не бива да се подминават!

КатяДжин, супер си!   bouquet Бях виждала само твои снимки "сега" и не можах да повярвам, че си ти на останалите  #Crazy . И честита годишнина!

* Боби *, докато си бях вкъщи по празниците хапвах един пълнозърнест хляб, купен от Кауфланд...само дето не си спомням как се казваше  newsm78 . Различаваше се основно от другите по квадратната си форма и това, че наистина съдържаше различни видове зърна. Имаше и други "пълнозърнести", но те нямаха никакви зърна, а само по-тъмно брашно.

Поздрави на всички и хубав уикенд!

# 34
  • Мнения: 359
Добро Утро и от мен!

След втория П ден съм с още -300 гр.-малко ама от сърце Grinning.
Майка се събуди с идеално кръвно и надъхана още повече-а днес отива на изследвания.

Успешен ден мадами и господа Hug

# 35
  • Мнения: 1 416
Добро утро и от мен понеже приключих с първата работа а след малко ще тичам на втората бързо ви изчетох
Честита ни темичка    bouquet  bouquet  bouquet
Отчет 7 дни -2 кг   Hug
cote благодаря за книжката още веднъж мила -голямо четене падна снощи
Снимките който видях в старата темичка са Уауууууууууууу-направо сте страхотни
За балконите и сега никакви ги няма Sick,а дупе за 3 балкона ако можех да им сменя местата щях да съм жената мечта  Joy hahaha
Лек и спорен ден момичета  smile3525

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте, и честита ни нова темичка! Дано да е пълна само с минуси! Аз днес отчитам само -100гр.............
baby doll честита ти годинка с Дюкан!  newsm51
цвеТи честит рожден ден на патерици мила! smile3525 много любов, щастие и най вече здраве!
Monroe благодаря ти и много са хубави снимките  smile3501
Merito наистина си страхотна мацко, и въобще не изглеждаш да си тези килограми, много си сладка  newsm09 smile3525
tonito27 много си хубаваааааааааааааааааааааааааааа  newsm26
Вещи да ти е жив и здрав именника - малко със закъснение но от сърце  Embarassed  bouquet
aynur благодаря ти    Hug
зелено човече благодаря за съветите и за линка, а Точко ритка ли много? Hug
Baba iaga честити осем месеца и браво за резултата   bouquet
gulbenur честито и браво за петичката   bouquet
mimensita честито   bouquet
katyadjin честита ти годинка мила и изглеждаш коренно различна, променена и лъчезарна  smile3501 smile3525
mar4ela5 здравей мацко, с теб се познаваме мила от Младежка39  Hug  Hug  Изглеждаш страхотно - голяма промяна   bouquet И честити ти четири месеца - браво!
Елена  nbirthday

За срещата много искам да дойда, но ще видим - мъжо много не е навит да гледа бебо и баткото самичък!

# 37
  • Мнения: 243
             Добро утро и от мен МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА,
             ВЕЩИ - благодаря за хубавата и както винаги добре оформена тема. Направо ти свалям капела, как се оправяш с 2-3 часа сън, аз ако съм ще заспивам права.
             ТУНИ - не ми се отварят снимките ти - не знам защо, ако можеш да помогнеш...
             БЕЙБИ ДОЛ - кафенце   мммммммммм, благодаря.
             ЦВЕТИ - добре завърнала се и наистина много съжалявам, че не можахме да се запознаем лично. Щеше да бъде много хубаво. Но здраве да е - лятната отпуска може и да се получи.
              ЕВА х 2 - мацка, чудя се дали да не взема една хавлийка да одя да го подсуша този протеин, че вънка нещо е студено -  да го не простудим момчето- хихи
              КОТЕ - само ти  държиш фронта - всеки петък протеин - аз не знам как, щот ако знаех щяхме да си правим компания. Лек ден сладурано.
              ЛОРИ ХЮ - смело давай в трета - няма да се плашим я, па и ние сме ТУК!
              ПЕПИ - успех на щерката на листовките днес, да ги вземе от раз!
              ВАНЕСКА - пу, пу да е вярно, втора страничка 2 кг., З страничка - З кг. щот аз не знам зя коя ще се класирам hahaha Joy
              МАРЧЕЛКА - честита ти четвърта месечинка. Виждаш ли как бързо минава времето, когато имаш добра компания и  добри приятели.
              ПЕПА ИЛКОВА - добре дошла и на теб.
              КАТЕ, КАТЕ, КАТЕРИНА - честита годишнина -  пу, пу оморфуля (хубавица), да си все така добричка. Пожелавам ти никога вече да не видиш тия (предишните) кил.  Hug
               ВЕТЕРАНКИ -      обичам ви, лек ден на всички момичета и стари и нови - много грозно ми звучи това - няма стари, няма нови - всички сме Дюканки и ако сме малко по толерантни, тук в темата ще бъде рай.
               ЕЛЕНА - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ И СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИ ЖЕЛАНИЯ!
 newsm59  party023 newsm59  love001
                                                                             ФИЛЮДКИ от ФИЛЮДКАТА

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 09:55 от ФИЛЮДКА

# 38
  • Мнения: 1
Добро утро от мен! Simple Smile
Днес съм 56.0 - почти премахнах плюса,и продължавам надолу!
Може вече да сте пили, но и аз да почерпя с кафенце

... даже няколко, да има за всички Simple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 097
mar4ela5 здравей мацко, с теб се познаваме мила от Младежка39  Hug  Hug  Изглеждаш страхотно - голяма промяна   bouquet И честити ти четири месеца - браво!
За срещата много искам да дойда, но ще видим - мъжо много не е навит да гледа бебо и баткото самичък!
Е, сега много ме изненада и ме хвърли в размисъл!  Mr. Green Hug Благодаря за хубавите думи! Blush А "мъжо" дано се навие, толкова ще се справи за час-два...да види как ти е на теб с двамата... Mr. Green
aynur   , благодаря.  Hug разбирам те за пътуването. Стискам палци времето да е ок и да дойдеш. Peace
*АДРЕНАЛИНКА* , дано и ти да успееш. Hug
PePeNa , това с менюто е добра идея. Много по-лесно е така.  Peace
gulbenur , благодаря ти миличка.  Hug Радвам се, че се е затвърдила петичката при теб!
Feelgood, ти какво ще кажеш за срещата?  Flutter
ФИЛЮДКА, благодаря душко!  Heart Eyes
Варненски дами, ето едно предложение за час от мен: 15.00ч. Дюканско кафепиене...    food010 Hug

# 40
  • Мнения: 2 425
Айнурче -  Hug защо говориш за ядене на млеката в минало време, вече спря ли ги? И честито за възвръщане на кг, с които реши да влезеш в трета!
Защото вече ям домашно приготвени от мамаааааа  Flutter
Благодарение на някои момичета че споделиха, вече пестя пари поне за млека  Crazy, аааа и за меса  Flutter. Нали колиха на село две телета, няма да купувам я  Crossing Arms
Гюлбенурче  Hug
Марчелка  Hug

# 41
  • Мнения: 444
Добро утро!

При мен нещата не са розови, но гледам да не се отчайвам....
Сега чета за изпити, леко отчаяна... и никак не ми върви тази математика, ама... уж я бутам.

Странно, но при мен няма отклонения цял ден и вечерта озверявам от глад... лошо наистина...

Пожелавам ви лек ден!  Hug Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 663
Добро утро и от мен !!!!!!!!!
nel nel ....вземам бързо едно кафе че имам голяма нужда ...
Вещи ха познай какво правя по нощите .... Laughing
Гледам на първите 2 стр всички се хвалят ...с колко грама или килограма са на МИНУС ....и понеже всички на "опъки", а Цоци "на терсене" ....аз да се похваля .... 100 пъти се качих ...на пустия кантар и все даде отчет +1 до + 1,5 кг ..... направо ме разсъни .... нямам в момента МЦ ...вчера и онзи ден бях на много риба с малко консервиран зеленчук ......... гадна трета фаза, че даже и не съм в трета защото още не съм яла нито една филийка хляб...нито веднъж не съм имала въглехидратно ядене ( картофи ориз макарони или пица) ...аз май ако искам да се задържа на тези килограми трябва да изпадна в доживотна "ВТОРА ПЛЮС ФАЗА"  newsm45 newsm61..... мамка му .... КРИИИИИИИИ помагай .... НЕ ИСКАМ ПАК ДА НОСЯ ДРЕХИ КАТО КОНСКИ ЧУЛ ...

# 43
  • Мнения: 146
Здравейте и от мен!
На диета съм от 5 дни и все още ми е достааааа тегаво. Сутринта изпих една лъжица парафиново олио, че имах проблеми(запек) и такива болки в корема не бях изпитвала.... Ухасно беше!
Но пък свалените 5 кг за 4 дни много ме ентусиазират и продължавам напред.
Проблем е че живея в малък град до София - Сливница и всичките необходими храни се намират трудно, ама ще се оправим някак Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте на всички    bouquet  ОООООООООО снимките са страхотни от миналата тема така ме вдъхновявате направо сте супер !!!!! newsm51
Ох аз да се оплача цяла нощ не съм спала малката пак е с пустата ангина и тъпата температура 38,6 направо ми писна вече от тези ангини , нямма месец без да я пипне и тея гадни налепи ужассс......

Иначе съм си режимна вече втори ПЗ ден - леле тука е супер има много по голямо разнообразие.
Аз реших да карам 4 П дни на 3 ПЗ дни - как мислите добре ли е?

Приятен ден на всички  и минусови килограмки днес , а ние отиваме до докторката....

Общи условия

Активация на акаунт