Дюканки и "млади" и "стари" тук са се събрали - 143

  • 25 052
  • 450
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 122
Добро утро и от мен  Hug.Макар че докато ви изчета то почти обяд стана.
За Варненската среща аз съм за  Peace.Нямам претенции за час,моите са големи,а и баща им ще се справи.Само да не се налага той да ги приспива,че със сигурност ще останат без обеден сън   Joy Joy Joy.Много ще се радвам да ви видя и да се запознаем,така че ме бройте.

Baba jaga,от твоя пост за първи път чувам за "Дюканско шкембе".Вчера се рових из рецептите да си подбирам по-интересните,но така и не попаднах на такова.Можеш ли да ми дадеш рецептата или да ми пуснеш линк към нея?Много ти благодаря.Миналата година когато бях на Дюкан,точно шкембето от Гюрлата ми провали всички усилия,а сега ще имам оръжие срещу изкушението  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

katyadjin,честита ти първа годинка   party041.А за снимките - страхотна си.Наистина има страхотен резултат и от сега нататък ти ще бъдеш моя пример за подражание щеш не щеш   bouquet.

cote,с тези протеинчета дето си ги пуснала за закуска за нула време ще се стопя  smile3521.

Ами какво да ви кажа момичета,освен че с голямо нетърпение чакам да се присъединя към вас.Вчера като за последно(почти) реших да се поглезя и да хапвам забранени нещица.Направих си голяма картофена салата с лук и я изядох до последния залък.Довечера ще им правя мусака,с картофи,а после за неделя още не съм решила.

За съжаление аз пък утре работя  Weary,но ще си взема Дюканската книжка да я попрехвърля наново.Забелязах,че съм позабравила някои основни и важни неща,като примерно колко е допустимото количество трици и т.н.

ПРИЯТЕН ДЕН И МНОООООГО МИНУСИ НА ВСИЧКИ ВИ  Heart Eyes


# 46
  • Мнения: 255
Добър ден и от мен  Hug

От доста време само варирам 77,800-80,00кво беше това чудоооо незнам,тая сутрин се събуждам и ХОП 77,600,с 1,200 по-мало от вечерта преди да си легна ,явно метаболизма се е размърдал вече Crazy
Така че отчет минус 200гр.пак е нещо де Wink

Катетоджиннннн страшна разлика мацко ,баси мацката си сега
За пореден път виждам живото доказателство как падат не само кила ами и години.Честита ти годишнина с чичката Wink

И аз благодаря на всички за милите думи,няма да изборявам по именно че ще забравя някой  Hug по едно голямо ГУШ за всички

Туни да не съм чула да се оплакваш ,някой беше казал че вече си рагу само и е много прав Ша занайШ Wink

# 47
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър ден , момичета.    bouquet 
Може ли да се включа в редиците ви.  Hug
Най-накрая се реших и аз да изваям снажна снага.  Mr. Green
Искам да сваля 20-5 кг.  Praynig
В понеделник започнах , пети ден съм на удърния режим и съм с -1.100кг. Peace
Утре започвам втори етап и така ще редувам 5/5.
Чуствам се перфектно и най-вече сита.  Laughing
Хубав ден.   bouquet

# 48
  • Мнения: 459
Привет и от мен в Новата тема!  Hug
Вещи,   bouquet
Аз тази сутрин се събудих почти без глас. От два дена ме боли гърлото, но това не го очаквах. Сега семейството е най-щастливо!  Wink Нощес сънувах,че ям мляко и по някое време се усетих, че е с плодове, но какво направих, не помня! Сега закусих мляко със степче и трици и сънят стана реалност Laughing

ЕЛЕНА, Честит Рожден Ден. Бъди здрава и мноооого щастлива smile3525

pepi1974fingerscrossed
gulbenurHug
venerasFlowers Four Leaf Clover за майка ти! Hands Thumbsup
vivolina_1979, Hug
mar4ela5, браво! Сега и аз отивам в кухнята- огладнях от твоята вкуснотийка!
ФИЛЮДКА,  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте и от мен!  Hug
Просто няма изчитане.....
Честита ни нова темичка. Пожелавам си да си достигна лентичката скоро.  Laughing
И на вас - много минусчета!  Hug

# 50
  • Мнения: 110
         Здрасти,бандаааааа!
   Катенцееееееее,честита ти годинка,сладурка! newsm10  love001
   Марчелка,Гюлбенур,честито и на вас,милички!Дай Боже по-бързо да видите заветната цифричка!!! newsm17
    Елена,ЧРД!Мноогго здраве,щастие и късмет ти желая!!! smile3525
    Ривелка,Нелсън,Сагииии,Шуши,Дени,Сани,Тонито26,27,Айнур,Блумхенннн/върна ли се,миличка?/,Горда/къде се загуби?/,Звездопад,Лепи,Филюдчееее,Мерито,Росченка/къде зачезна и ти?/цоци,Лабело,Мистайра,Фолиииии/пак се скри/ newsm51 newsm51 newsm51

# 51
  • Мнения: 31
аynur -  Winkразбрах за млякото, ама да питам аз.... За месото и аз съм така (че крава, че теле, не е като да няма), но мляко немаааа. И какво ще купуваме, естествено, че няма - то домашното освен, че е безплатно ( за нас)  и е истинско.  Joy

Прави ми впечатление, че момичетата, които почват режима сега ( нали няма да казваме нови) - звучат основно по 2 начина. Едните ентуасизирани, доволни, с мерак подхождат, правят си менюта, готвят, а бе звучат оптимистично даже и да имат някои неразположения.
Другите - еееее, голяма мъка е тоз режим бе! Тежиии, откачат вече, не им се яде това-онова, как издържаме се чудят и т.н. Ами моя съвет в този случай е - ами не се мъчете бе, вие решавате! След като се чувствате така - недейте! Ако твърдо искате да отслабнете и да приложите режима докрай - променете се психически, гледайте на него не като мъчение, защото той е всичко друго, но не е мъчение, хапват се достатъчно и вкусни неща и се свиква. А хора, които не обичат месо, риба и др. позволени неща или не могат без плод или сладко - ами просто това не е техният начин за постигане на желаното тегло. Останалото е мазохизъм.
Кои ли ще успеят?

vesito5 - благодаря ти миличка , също и за пожеланията за дъщеричката ми!  Hug

# 52
  • Мнения: 258
Гледам някои се оплакват от проблеми с WC-то...
И аз имам проблеми, ама при мен е обратно, Стефан Рядков ми прави през 5 мин. среща в WC-то.  Laughing

Сигурно е от доматя дет хапнах сутринта... Ми след 7 дни ударна, то стомахчето /да не кажа търбухчето  Wink / се пита к'во беше това, я да взема да го разкарам по-бързо, че не се знае знае ли се  Wink

Отивам да пия една студена вода по случая  Wink

# 53
  • Мнения: 309
Sass - заповядай Фалшивата шкембе чорба на Лео  Hug
Веситооооо  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 2 425
Гюлбенур   smile3521
Весито 5, не каза как сииии  Weary
Цвети, да се оправяш бързичко  Hug. И моите са така, като не ми е добре ми викат че имало тишина у дома  Joy
elenna_dim , 5 кг. за 4 дни  Shocked. Май от както пиша, ти си единствената която се хвали с такъв резултат  Laughing. Колко кг. си?

# 55
  • Мнения: 9
Ето линк за сваляне на книгата, мисля че е цялата, не съкратения вариант.
Който не я е чел, нека я прочете, няма да съжалява, написана е страхотно !

http://truden.com/downloadview-details-1390-.html%D0%9A%D0%B0%D0 … D0%B0%D0%B3%D0%B8

Не на "търси" а по-надолу, където пише Профил на Книгата: Как да отслабнем завинаги  и - натиска се жълтото копче "Свали този файл"

Успех на всички !!!!!!



# 56
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Гюлбенур , благодаря ти , много точно си го казала.  Hug
Как да съм недоволна като се храниш предоволно и смъкваш килца.
К'во по-хубаво от това.  Peace

Мирела , аз съм една от непрочели книгата.  Embarassed
Изтеглих и почвам да чета.  Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 5 758
Аз се записвам да ви следя,да съм информирана,че явно сама си правя грешки Crazy

# 58
  • Мнения: 122
Sagittarius   Hug,много ти благодаря.Че пък и става за ударния и сигурно още в понеделник ще си забъркам една такава.
Благодаря и на Мирела1963  за линка към книгата.Вече си я свалих и почвам да я попрехвърлям.Хем и да не си разхождам моята,ще си я пазя за нова  smile3503

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 12:13 от sass

# 59
  • Мнения: 306
ПеПеНа давай менюто, че да видим - че вече се изчерпах откъм дюкянски идеи. И се чудя какво да ям newsm78
А сутринта благодарение на Марчелка си спретнах страхотни палачинки, които най-накрая ми се получиха. А пък кексчето на Тонито, дето е за следобедното кафенце е направо върха - едвам се удържам да не го изкльопам всичкото Embarassed
И аз след почти два месеца с режима почнах да задържам. От преди празниците си стоя на едни килца и не мърдам - хем не съм прегрешавала. Ща ли съм си мислила, че ще съм от щастливците, дето свалят по 7-8 кила  за един месец Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт