Ултра лято Албена 2009

  • 64 490
  • 624
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 615
Kameliya Храната е разнообразна, но нещо като свърши не си чупят краката да го заредят веднага - типично за този вид изхранване. Иначе има и готвени ястия и аламинути, десерти, плодове - всичко. Ресторанта е в отделна сграда и закуската е от 7,30-10 часа, обяда 12,30-14,30 и вечерята 19-21,30 часа ако не се лъжа. Малко е на конвейер изхранването, не е много да се мотаеш както в кръчмичките, има достатъчно маси, но хиени - сервитьори от сервират на мига, малко да се разсееш и са ти вдигнали чинията, даже се смяхме, че приближавайки една "хиена" ние си стискаме чаши и чинийки и като не можа нищо да отмъкне съществено, ми грабна салфетката, която беше близо до чинията  Joy.  Сигурно така са ги инструктирали да не става задържане и малко да пришпорват.
Плажа е далеч от хотела, но пък си в гора. Не е проблем да си направиш разходка, но ние носихме 50 надуваеми неща  Grinning и ходихме с кола за по- удобно. На плажа има място колкото искаш. Ние се паркирахме на първа линия преди първите чадъри, заради децата, които са постоянно във водата разбира се.
Басейните са всъщност 3 в 1 като два са свързани с две пързалки. Чудесен за деца. Има и детски кът наблизо и игрище. Ако имаш още въпроси - насреща съм. Hug

# 571
  • София
  • Мнения: 118
Здравейте!
Утре заминаваме на почивка в Магнолия. Резервирахме през агенция, но сега ми трябва телефона на самия хотел и не мога да го намеря. Някой може ли да ми го даде?
Благодаря  bouquet

# 572
  • София
  • Мнения: 131
Рецепция :                + 359 579 62948         
Управител :                + 359 579 62135         
Факс : + 359 579 62512 ,+ 359 579 62575 (извън сезона)
e-mail : magnolia@albena.bg


За хотел "Магнолия"  Simple Smile

# 573
  • Мнения: 295
Неда-благодаря-много изчерпателна неше Hug
Ние може би с кола ще ходим,че дребчо ще се измори да ходи 1км,а и сигурно и ние ще мъкнем надуваеми неща много.А и не мис е мъкне количка.

# 574
  • Мнения: 166
shrek благодаря за отговора Hug По спокойна съм сега,миаля,че ще получим кошарка.
 kiva нещо нас са ни прецакали с 16 лв Mr. Green едва ли ще с епознаем,но ще знам,че си там HugАко видиш майика да крещи"Явореееее не тамммм" Mr. Greenсвиркай Peace
Кимба защо не пробваш през агенция да поискаш оферта,ние резервирахме със Съни турс Peace
Неда аз съм приготвила цял списък с лекарства Whistlingдано не ни се налага де Praynig

И ние сме в Магнолия от 27.06 със Съни турс. За 1ви път ползвам услугите им. Надявам се да нямаме проблеми с настаняването. Вие мислите ли да звъните в хотела за потвърждение или направо там на рецепцията?

# 575
  • Мнения: 156
Чакам мамите,които ще летуват през юни във Вита парк да споделят Hug

А като казахте лекари-има ли аптеки и как са цените??

и аз чакам отзиви за там  Laughing
нашата почивка ще излезне 1200 лв на УОИ 7 нощувки  newsm78

да не сме се прецакали  Confused

ццените са доста виски Wink

# 576
  • Мнения: 156
оо сега прочетох изчерпателната информация!!
благодаря!

ПЕпсито
аз свънях за потвърждение още преди 2 седмици!!
всичко е ок Laughing

# 577
  • София
  • Мнения: 615
За Вита парк зависи къде сте резервирали - във вилите или хотела- във вилите ползвахме апартамент с 3 стаи, съответно 3 балкона,2 климатика,2 телевизора. Няма хладилник и сешоар обаче. Има значение и  начина на изхранване  за цената, защото имаше з+о+в , но без алкохол и чадър на плажа и съответно пълно инклузив. Не може само парите да сравнявате, условията са различни.

# 578
  • Мнения: 156
ние ще сме началото на юли в хотела!
УОИ включва папане и пиИне в бар ХАвана Mr. Green,
както и места там на плажа

# 579
  • София
  • Мнения: 615
Ще чакам да споделите как е в хотела и дали е шумно от басейните?

# 580
  • Мнения: 362
 Пепсито не сме звъняли в хотела за потвърждение Rolling EyesНужно ли е newsm78

# 581
  • Мнения: 295
Не разбрах за този бар Хавана...намира се на плажа и можем да хапваме и пийваме там към ултра ол-така ли?Иначе обяда си е в хотела нали така?

# 582
  • Мнения: 166
Пепсито не сме звъняли в хотела за потвърждение Rolling EyesНужно ли е newsm78
Предполагам не

# 583
  • Мнения: 156
Не разбрах за този бар Хавана...намира се на плажа и можем да хапваме и пийваме там към ултра ол-така ли?Иначе обяда си е в хотела нали така?
да!
ама май можеш и там леко да хапваш, ако те домързи да се прибереш

# 584
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
И ние сме във ВИта парк от 5 юли на УОИ. Казаха ни че освен пиенето и шезлонгите, можем и да хапваме на Хаваната.

Май доста съфорумки ще се съберем там, но как ще се познаем newsm78   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт