Нова година е вече и все по-голямо е ЮНСКОТО човече!!! Тема №18

  • 12 493
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Ивиииииии страхотно нова темичка

Франческа пиши и мен за срещата

# 16
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Здравейте,момичета!
Иви,браво за новата темичка,много е красива!Аз утре ще ходя да си взема резултата от БХС и малко се притеснявам,дано всичко да е наред.

# 17
  • Мнения: 0
Ама моето коремче сякаш е много по-малко............. няма да ми се смеете! newsm45

# 18
  • Мнения: 136
За софийските мами препоръчвам аптеки Ремедиум - по-евтини са от почти всички други и са царство на козметиките. Винаги се омагьосвам там.

# 19
  • Мнения: 3 294
Ама моето коремче сякаш е много по-малко............. няма да ми се смеете! newsm45
И моето също , като гледам повечето вече имат добре оформени бременни коремчета , пък моето не е такова  Tired

# 20
  • Мнения: 1 924
На срещата няма да дойда,защото съм на работа тогава.Снимайте се задължително Grinning

Тина Киркова-аз раждах там първия път и съм относително доволна,но сега мисля да се насоча към по-близка до нас болница,че сме почти в другия край на София.
Колебая се м/у Окръжна и Шейново.Кой е избрал Шейново? Grinning

# 21
  • Мнения: 3
Мами я ми пратете потрбител и парола за албумчетата МОЛЯ

Fate и моя корем е много малък все едно не съм бременна чак ме досрамява да се снимам... hahaha

утре мисля да ходя да си боядисвам косата някой може ли да ми препоръча някоя по безвредна боя мислех си за билкова някъква или къна..ама незнам дали не се втилясвам нещо..

Вие поне си ревете с причина а аз без причина си поревавам ей така щото сигурно полудявам нещо.....

от вчера през ноща не съм го осещала бебо дали спи или нещо се е завъртял на някой случвало ли му се е....все се ослушвам като гърмян заек

Иви много готини пеперудки

# 22
  • Мнения: 253
Здравейте отново! Аз все още не съм усещала бебо Confused А коремът ми вече е станал огромен. Аз съм в 16 г.с., казват, че при първа бременност започваме да усещаме движения към 20, е имам време и се надявам да го усетя.

# 23
  • Мнения: 255
mil_kuzmanova, не знам какъв цвят се боядисваш, но да тикажа за къната-ако се къносваш после боя трудно хваща отгоре(да не казвам изобщо) и може да ти е проблем след това. Ако решиш да е къна считай, че снея трябва да продължиш. Иначе може да си вземеш безамонячна боя, с марка не мога да ти помогна, защото отдавна не се боядисвам  Grinning

# 24
  • Мнения: 136
Боя за коса - Loreal Casting. Безамонячна е, добре покрива и мирише страхотно. А балсамчето в нея е невероятно.

# 25
  • Мнения: 3
Мерси Fantasia за съвета черна се боядисвам защото ми е почти цялата коса бяла отдавна се боядисвам и с радост ще послушам съвета ти...

# 26
  • Мнения: 1 924
mil_kuzmanova, не знам какъв цвят се боядисваш, но да тикажа за къната-ако се къносваш после боя трудно хваща отгоре(да не казвам изобщо) и може да ти е проблем след това. Ако решиш да е къна считай, че снея трябва да продължиш. Иначе може да си вземеш безамонячна боя, с марка не мога да ти помогна, защото отдавна не се боядисвам  Grinning
Точно.Аз бях с къна дълги години и едва наскоро , след като цялата коса израсна,успя да ме хване боя!Да не говорим,че и къдрин не хващаше-исках да се къдря преди две години.



Боя за коса - Loreal Casting. Безамонячна е, добре покрива и мирише страхотно. А балсамчето в нея е невероятно.

И аз ползвам нея-страхотна е.

# 27
  • Мнения: 1 475
Иве, както винаги,страхотно си оформила темата!!    bouquet

За боядисването, аз по принцип нали си взимам много русичко/Loreal recital Proffecional с амоняк/, този път, обаче цвета не стана от най-русите, по-скоро потъмня, това според мен се дължи на някакви хормони от бремеността, защото досега винаги съм ставала много руса, като се боядисвам!

Опеределено, това което си усещам  е бебо, то се е настанило високо горе в корема ми и всеки ден се обажда, общо взето, от както ми спряха болките в корема, почнах да го усещам доста добре, ама вие видяхте, колко ми е голям корема, очаквам днес  на прегледа да ми кажат, че пак вървим напред и съм 17седмица! Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3
А някой ползвал ли е почистваш лосион за черни точки по носа дали мога да го използвам,не ми се ще да и званя на докторката за такова нещо че ще ми се смее.Ама цял месец не съм си ги чистила и гледам днеска бая са си излезнали

Ама днеска съм на тема разкрасяване>АЗ все въпроси си задавам .Някой купува ли си специални дрехи за бременни аз си нося дрехите дето си ги несех и преди или защото още не ми голям корема.....

# 29
  • Мнения: 255
Мерси Fantasia за съвета черна се боядисвам защото ми е почти цялата коса бяла отдавна се боядисвам и с радост ще послушам съвета ти...


Попитай каква е покривността на бели коси на боята, която си избереш. Ако пазариш в специализиран магазин-трябва да ти помогнат и в избора на марка  Grinning
П.С.Къната образува защитен слой върху косъма и не позволява на боята да проникне.

Общи условия

Активация на акаунт