Нова година е вече и все по-голямо е ЮНСКОТО човече!!! Тема №18

  • 12 549
  • 280
  •   1
Отговори
# 90
Здравейте мами ! Някой може ли да ми каже как да си поставя линийка и аз, защото нещто не мога да се орентирам.

# 91
  • Мнения: 1 419
Не е истина колко е изписано за половин ден  ooooh!. Само си представям как ще пускаме по две теми на ден последния месец и половина като сме в предстартова треска и повечето в къщи  Mr. Green.

Поли_Поли, честит рожден ден   bouquet

Лили_то, честит годеж   bouquet

За срещата, пишете ме и мен .  Peace Ayas, ще те взема както се разбрахме. Ако има още някой около Борово да свирка да го взема  Wink.

Иначе продължавам да съм фенка за Уго-то в МОЛа в Гео Милев, така че може утре да направим една импровизирана среща там със скучаещите бъдещи мамчета - няма да съм на работа, така че с удоволствие бих се срещнала с някои от вас  Hug. Който е навит, нека ми пише на лични  Peace. Предлагам 12:30 в зоната за непушачи, утре 10 януари  Peace

Аз съм от групата на мързеливите - возя си се в колата с голям кеф  Laughing. Като цяло се движа основно около децата и в къщи да оправям разни неща - в нова къща сме и имам нон-стоп работа, та не подвивам крак. Затова и като отивам някъде все гледам да си поседна  Crazy. С бебока живот и здраве обаче съм си в парка - няма спор по въпроса. С тези двамата изкарах месеци в Южния парк по цял ден и беше супер  Mr. Green.

Записах си час за Токуда, но първия беше чак за 19ти - при Димитров  Flutter. Но понеже съм нетърпелива да си видя бебчето (и най-вече да узная пола  Blush) си записах час при старата лекарка за утре  Whistling. Надявам се утре да ви се похваля, че ще връзваме панделки  4470

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 17:32 от Aya

# 92
  • Мнения: 136
kristina84, цъкни върху някоя от нашите линийки, която ти харесва като картинки, за да те отведе до сайт, от където можеш да си направиш. Като я напраивш, на финалната стъпка ще ти се покажат едни линкчета, копирай това, което започва с "url=http.." и го пейстни в подписа си в Профил. 

# 93
  • Мнения: 98
Здравейте момичета!Първо да ви кажа за много години с пожелание това да е годината на сбъднатите мечти за всяка една от вас!!!!!Poly_Poly [/Ч.Р.Д и всичко най-най ти пожелавам!!!!!!!!Lili_to честито и на теб само попътен вятър и море от любов!!!!!!!!Франческа пиши ме и мен за срещата там съм!Сега да ви се похваля бебе го усетих точно в ноща на нова година и вече си контактуваме всеки ден все по-често и отчетливо.Резултата от БХС не съм видяла стойностите още,но доки по телефона каза,че са екстра да не се притеснявам.За пола на преглед съм на 20.01 и тогава се надявам да го разбера.Лека вечер  Hug

# 94
  • Мнения: 143
Лелееее ако има награда за най бързо изписана тема ние ще сме победителите на 100% Crazy Laughing

Иви браво за темата  bouquet
Поли честит рожден ден желая ти много радост и сбъднати мечти  bouquet
Лили_точестит ти годеж желая ти много семейно щастие и на лято ще чакаме снимки от сватбата Wink

Момичета браво на вас за добрата организация и ще чакаме снимките с нетърпение Peace Mr. Green

Варненки ние кога ще си спретнем срещичка  Whistling някой  ако има предложение за дата и място на събитието да свирка. Wink
Аз живея до Спортна зала ако има някоя мама в района може да се виждаме и на кафенце Peace

# 95
  • Мнения: 69
Aya, аз живея в Манастирски ливади - запад, до Борово съм. Имам кола, ама горкичката не може да помръдне от замръзналата и снежна улица, затова може да се възползвам от превоза с теб. Тъкмо исках да те попитам за някои особености около близнаците Simple Smile Ако до 17-ти снегът се стопи, може и аз да помагам с превоза към Мола Simple Smile

ЕДНО УТОЧНЕНИЕ - говорите за 2 места за срещата -  за Мола на Стамболийски и за Мола в Гео Милев! Да го уточним и да го сложим на заглваната ни страничка на темата (а после и на следващата, която ще е скоро Simple Smile )

Иначе нашата южно-софийска групичка за бебешки разходки май ще е в Южния парк Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 17:57 от KaterinkaM

# 96
  • Мнения: 136
Леле, момичета, не знам дали сте чували за странни имена, но сега ще ви пусна един линк с най-смешните български такива. Умът ми не го побира как някои родители могат да кръстят така детето си  ooooh!  Смях се от сърце Joy

http://www.kaminata.net/viewtopic.php?f=40&t=343&sid=4d3 … 90dee2af0880f2ad7


Ох, вижте и последния коментар. Леле, не е истина просто smile3532

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 17:54 от Gydelichkova

# 97
  • Мнения: 0
Ха-ха-ха-ха..........смях се със сълзи smile3532 Не е истина просто............

# 98
  • Мнения: 357
Поли, честит рожден ден  newsm59.  Много сбъднати мечти и усмивки.

Лили-то, честит годеж  .  Много разбирателство, любов и голямо семейство. Някъде по това време на годината преди 8 години беше и нашият , но съм забравила точната дата  Rolling Eyes.


Албена
, добре си решила. Една приятелка каза , че амниото не  го е плащала , било по ЗК, казвам го ,защото някой спонена някакви 200 лв.

Aya , пожелавам ти мома.

Да кажа , че от боята на ЛОреал - кастинг не съм особено доволна, ама се мажа с нея , че е най-близко до естествената и не ми личат много корените. Но определено няма добра покривност, белите косъмчета си остават доста по-светли. Една приятелка боядисвах и при нея така. Така че не  знам за по-бели коси дали е подходяща. Но друга безамонячна не съм ползвала. С предната бременност си ползвах амонячни, но сега идеята е уж малко да си пооправя косата.

Мен май някакъв нерв ми се прещипал -като стъпвам на единия крак , болката минава през целия крак до кръста и е нетърпима, не мога да ходя. И това от няколко дена     Close.


Сега ще чета имената, мога пък да си харесам някое, че нещо голям зор ми това  Wink.

# 99
  • Мнения: 98
Забравих да ви кажа аз живот и здраве ще раждам в Тина Киркова(бившата),та по този повод на 30.01.2009 ще има отворени врати,аз съм се записала.Ако ви интересува 02-822 18 08 Дарина Димитрова това е телефона за записване.

# 100
  • Мнения: 357
И аз съм в Тина Киркова, те си организират всеки месец май училище. Нещо като лекция и след това те развеждат из болницата , показват родилните зали, вип- овете, стаите и така. На сайта им има инфо , аз ходих като бях в 7 месец и ти дават бележка за безплатен ехографски преглед.

# 101
  • Плевен
  • Мнения: 862
И аз ще се запиша за деня на отворените врати в Плевен, в болницата, в която мисля да раждам. Много ще ми е интересно и още предния път исках да отида, но тогава раждах в държавната.

Честит рожден ден на Поли! Всичко най-най ти желая Поли и най-сладкото и желано бебче през юни!  Hug
Честит годеж на Лилито! Много любов, другото идва от нея... Hug

П.П. Gydelichkova, това е просто велико, такъв рез от смях скоро не бях правила, даже бебока се размърда от толкова тресене... Joy

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 18:45 от anyto

# 102
  • Мнения: 0
Mili mam4eta da spodelq i az. Hodihme s muja mi na edno zavedenie sled obed, no be6e dosta 6ymno, sus silna myzika. A tova dete taka zapo4na da se byntyva otvutre, ima 4yvstvoto, 4e se vurte6e kato pympal, za purvi put go yse6tam tolkova silno. Dali tova ozna4ava, 4e ne my haresva obstanovkata ili si e normalno.  Thinking

# 103
  • Мнения: 1 291
Еййй найй-накрая ви изчетох 2 дена не бях писала,после 2 дни ви четох.

Нещо много важно за срещата,забелязах че по многобройните майки от другите теми правят срещите си в мола на стамболийски,но в местата за бързо хранене, което е много по -удобно от Хепи поради доста фактори:

1.не се налага резервация,при положение че не се знае със сигурност колко човека ще дойдат,през цялото време списъка ще се мени, а на място можем да решим да си доведем някого или пък по-големите дечица като се наиграят в къта може да поискат да се включат да седнат при нас, а и може да искат да дойдат майки с колички за тях пък съвсем няма да има място в тясното хепи

2.не можем по никакъв начин да се съберем на 1 маса, трябва да сме разхвърляни из заведението по маси а пък е кофти така,няма да можем да си говорим с майките които са ни станали по-близки,даже ако са на по-далечна маса може и изобщо да не можем да си говорим

3.ако няма места на големите маси ще ни разхвърлят напо-малките маси и така се обезмисля общата среща,нали не е толкова важно какво ще ядем,а да се видим

4.в мястото за бързо хранене има също голям избор за хранене,все ще си изберем нещо
 
5.детския кът е точно срещу масите


ОЧАКВАМ ДА ПИШЕТЕ КАКВО МИСЛИТЕ ПО ВЪПРОСА!
[/color]
за болежки в кръста и гърба препоръчвам един вълшебен обезболяващ спирт-анестезол!става за бременни-безвреден

# 104
  • Мнения: 9 814
Момичета за срещата:

MALL OF SOFIA, 17 ЯНУАРИ, 13 ЧАСА, McDonald's

СПИСЪК:

1. Франческа Салиери
2. Gydelichkova
3. Somebody
4. Fate
5. Мади
6. dari sari
7. mil kuzmanova
8. ayas
9. polito 87
10. Aya
11. mima 1977
12. edno momiche


П.П. edno momiche, абсолютно съм съгласна с теб за срещата!

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 20:49 от Франческа Салиери

Общи условия

Активация на акаунт