Нова година е вече и все по-голямо е ЮНСКОТО човече!!! Тема №18

  • 12 526
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 199
Fate, Marietta_M, PoLy_PoLy супер, цял отбор се събираме. Аз пък съм срещу входа на БНТ, от другата страна на "голямата дупка" - бъдещият пореден МОЛ. За съжаление моята работа е чак на спирката на Окръжна и не мога да ходя пеша 5 км. и ми е гадно за това. Но когато е топло и не ме домързи си ходя поне до Плиска през Борисовата, много е освежаващо през лятото. Сега се чувствам вече много обездвижена и нямам търпение да се стопли, за да почна да го правя пак от по-раничко. Нали ходенето е една от най-добрите гимнастики за бременни - не натоварва корема и кръста но пък натоварва краката и дупето. Помага и за по-лесното раждане.

PoLy_PoLy честит рожден ден! Прекрасна година, много усмивки, цялото щастие на света събрано в едни детски очички!!!

# 76
  • Мнения: 0
PoLy_PoLy Честит Рожден Ден!!! Поднови се с още една година!!! Пожелавам ти блестящи спомени за всеки един твой вчерашен ден и щастие с всеки нов изгрев на слънцето. Здраво, усмихнато, красиво бебе!!! smile3525
Относно Борисовата.......... може и да не чакаме до лятото... Hug

albena35, Честита дама и на теб!!! Здрава и много да те слуша и радва! И прегледът ще мине успешно.....не се притеснявай предварително.

# 77
  • Мнения: 136
PoLy_PoLy, Ч.Р.Д. и от мен. Много щастие, здраве, късмет и любов ти желая  nbirthday  Gift   ura

Момичета, и на мен Плиска ми е близо и съответно - Борисовата градина. Можете да ме включвате и мен в плановете за бъдещите разходки. Много обичам да вървя и да си приказвам с някого. 

# 78
  • Мнения: 253
PoLy_PoLy Честит рожден ден! Много здраве, щастие и да си родиш живо и здраво детенце ти пожелавам.  ura nbirthday  Gift

# 79
  • София
  • Мнения: 2 658
да се запиша и аз в новата тема. От три дни не съм влизала, защото покрай спирането на парното ми настина корема и ме хвана и мен бъбречна криза. Ужасно беше о корема започна пак да ме боли. Чак днес съм в състояние да седна за малко и да ви видя.
Вчера ходих при моя лекар и засякох Др. Марков да прави амниоцентези. С моят лекар са приятели и ме уреди да ме погледне там, вместо да ходя в частния му кабинет и да чакам. Всичко му е наред и той потвърди, че е момченце.
Моето бебе е вече супер активно и раздава яки ритници. Слагам ръката на дъщеря ми като се размърда и тя е много щастлива, че бебето се движи.
За срещата ме бройте и мен, въпреки, че в последния момент ще разбера дали ще дойда, защото чакам тогава един майстор в къщи, но към края на седмицата ще знам със сигурност.

# 80
  • Мнения: 270
Галерията е много интересна, обаче снимките са в малък размер, има ли вариант да ги видя в по-голям?  newsm78

# 81
  • Мнения: 3
оооооооооо мерси за паролката много готини снимки а малките човечета са направо сладкиши.

За разходката в Борисовата може и мен да ме броите аз съм в дианабат ама много обичам да се разхождам там така че супер да се поразходим...

Абе аз пак не разбрах на кой МОЛ да се събираме на Хемус или на Стамболийски ???

Честитит годеж lili_to  ние се оженихме скоро на 9.12 само четиримата с кумовете иначе живеем отдавна заедно и не сме правили годеж защото на мъж ми родителите починаха сме сами се оправяме....Иначе аз не исках голяма свадба и дандания беше много весело....

# 82
  • Мнения: 96
Благодаря за хубавите пожелания момичета.  newsm03 . На всички по едно здраво и пухкаво бебе през юни  newsm30 .

lili_to честит годеж, много щастие ви пожелавам

Аз да попитам какво се уточихме за срещата 17.01, 12.00 в МОЛ-а в Гео Милев ли остава?

# 83
  • Мнения: 0
Събираме се все по-голяма тайфа за разходки...........това е чудесно. И пак да кажа - не е нужно да чакаме чак до лятото............

mil_kuzmanova, срещата е в МОЛА на Стамболийски, 17.01.09г., 13:00 часа, ресторант HAPPY.  chef

# 84
  • Мнения: 6
PoLy_PoLy , Честит Рожден Ден! Много здраве, късмет и здраво бебе през юни.
lili_to, Честит годеж! Пожелавам ви много любов и разбирателство!

# 85
  • Мнения: 3
Fate  мерси за уточнението ние там имаме магазин и тъкмо ще ги видя колежките какви модели са сътворили..че нали вече месец и нещо съм си вкъщи и да правя модели ми липсва ще изпусна модата освен сега да следя модата за бременни  Joy ха ха

пак сме рекордьорки по тисане на теми
 
аз мислех да ходя да ям супа в пицарията до нас ама как ме домързя голям съм станал мързел ....

като съм си по цял ден в къщи се чудя каква простотия да измисля.... newsm78

Бебо както от онзи ден си кротуваше сега как се е разбонтувал  #2gunfire голяма ръченица пада с елементи на джайф със завъртания...........



 

# 86
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте момичета,
прескачам от юлските мамчета, за да ви питам - ходила ли е някоя от вас при д-р Тошева във Фемина?

# 87
  • Мнения: 199
Събираме се все по-голяма тайфа за разходки...........това е чудесно. И пак да кажа - не е нужно да чакаме чак до лятото............


Абсолютно!
Както е тръгнало, че на всички им се разхожда, само да се стопли и направо една следваща среща може там  Wink
А иначе си представих едни лежерни следобеди лятото и група майки с колички под дебелата сянка на дърветата там  Simple Smile Simple Smile

# 88
  • Мнения: 0
greenlife споделям блянът ти................ coolcool 1stroller

# 89
  • Мнения: 136
Хубави времена се очертават. То ще бъдат приказки, то ще бъде чудо  dancing baby sling

Най-хубавото е, че ще уцелим топлото време. Направо ще си отгледаме децата заедно. Моя приятелка през цялото лято стоеше само навън с бебето и другите майки и са си били големи дружки.

Общи условия

Активация на акаунт