От кой тип хора сте

  • 3 646
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13
Без допълнителни условности, аз съм от отбора на черните. 

# 46
  • Мнения: 106
без да чета целия форум. верен на себе си.  човек има няколко основни принципа в живота, които следва - при тях няма компромис. има други ситуации, при които действаш съобразно ситуацията /но те са извън основните за всеки принципи/. тази максима не ми е изневерявала до сега. мисли приоритетно

# 47
  • Мнения: 2 229
Не знам кой от двата "типа" е по-кофти - и двата показват абсолютна липса на собствено мнение. newsm78

Но и предполагам са голяма рядкост хората, които абсолютно могат да се причислят към едната категория. Все пак може би в един или друг момент всеки клони към едната или другата, аз може би клоня към стадото. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 5 370
Еми явно има и трети тип, както вече са казали преди мене.
Ако съм убедена в нечия кауза, дори и обществото да плюе, аз защитавам.
Всичко е въпрос първо на преценка. Ето, в случая със Ставийски, признавам, че и досега не съм преминала нито към отбора на "разпни го", нито към отбор "Осанна". Просто защото там нещата не са само черно и бяло.

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От моя.

# 50
  • Мнения: 1 898
Нещата не са само черни, нито само бели.
Човек реагира различно в различните ситуации в които попада.
Освен това (в общия случай) формира мнението си по даден въпрос, пречупвайки го през собствените си ценности, усещания, опит и светоглед. Понягога то съвпада с общоприетото, понякога-не.

# 51
  • София
  • Мнения: 98
Явно не се вписвам напълно и в двата типажа, лошото е, че имам и други, неописани в тях "странни" качества  #CrazySad Жалко наистина..... newsm78, ако отговарях поне на единия - със сигурност щеше да е много по-просто най-вече за мен, а и за околните  Wink

Я дайте по - шарена скала, пък може и да се позная някъде!   Thinking

# 52
  • Мнения: X
Като стане въпрос за черно, бяло, крайности, не знам защо така се пренебрегва сивото. То има толкова нюанси. Но май никой не иска да бъде възприеман като тъмносив, да речем. Мисля, че отношението към този цвят? е несправедливо.

# 53
  • Мнения: 301
buttinsky  Peace сивото хем те слива с тълпата, хем те откроява сред шаренията.

По темата - не съм нито черна, нито бяла овца (оФца може и да съм, зависи от гледната точка). Нюансирана съм. Абсолютно добро и зло няма - имам си своя позиция. Защитавам си я и рядко се влияя от чуждо мнение.

# 54
  • Мнения: 743
В повечето случай не съм с тълпата,а в опозиция.От малка имам смелостта да кажа  мнението си,когато не съвпада с общото,да защитя слабия,да се радвам на грозния и много често съм оставала неразбрана и съм имала проблеми-двойки в училище,уволнение от работа...но грам не съм се променила.И си патя,и продължавам да съм такава.И си се харесвам.

# 55
  • Мнения: 1 849
Давам си сметка, че на 15-25 год. бях все в отбора на тези "наопъки", сега дори да съм така някакси е по-обосновано, по-премислено, а тогава беше - всичко да е на обратно на общоприетото. Всъщност това си е приоритет на "сърдитите млади", но и до сега повечето им идеи им допадат, само че по-рядко го манифестирам и гледам да си озаптявам изблиците "на нож". Иначе човек (ако търси) във всяка една ситуация може да намери смисъл да е в опозиция...
И въпреки казаното смятам че съм позитивен човек, оптимист и търсещ доброто навсякъде...

# 56
  • Мнения: 3
как така кой тип-всеки е толкова различен  newsm78 Няма чисто бели или чисто черни овце - всички сме смесица - важното е какво преобладава и човек към какво се стреми   Thinking

# 57
  • Мнения: 2 757
Да де, и аз това поясних някъде, въпросът е кое преобладава. Ясно че всички обикновено си имаме лична позиция. Въпросът е дали имаме смелост да я заявим открито, или си трайкаме в ъгъла и се държим, като че ли сме на страната на мнозинството

# 58
  • Мнения: 85
Аз пък съм една много гнусна твар, тип нагаждачка.
Сменям си цвета по-често от хамелеон!  smile3511

# 59
  • Мнения: 2 759
                       Винаги съм с по-голямата част. Винаги.

Общи условия

Активация на акаунт