От кой тип хора сте

  • 3 621
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Е добре де, щом толкова ти е важно да се определим към някоя група - аз съм черна овца с малки бели точки. Така става ли?   Crazy
hahaha Значи си овца далматинец Mr. Green

# 16
  • Мнения: 81
Е добре де, щом толкова ти е важно да се определим към някоя група - аз съм черна овца с малки бели точки. Така става ли?   Crazy
hahaha Значи си овца далматинец Mr. Green

Ауууу, сексииии!  Wink

# 17
  • Мнения: X
След като има тип "черна овца", значи пак рискуваш да си част от някаква маса. Но аз мисля, че не ти отиват черни къдри на светлото челце...
"Тълпа", колко грозна дума!, почти като "талпа" ми звучи. Но в или извън сайдера всеки може да бъде разглеждан като част от тълпата.

# 18
  • Мнения: 24
Обикновено жените, които ме питат какъв тип човек съм, искат да спят с мен...ти защо питаш, всъщност?

# 19
  • Мнения: 5 940
Мисля си, че времето избистря някакви общочовешки ценности, работещи модели, почти всеприет негласен морален кодекс. Вписвам се в масите по отношение на някаква сравнително избистрена скала за възприемане на доброто и лошото. Оттам нататък, като всеки си имам своите странности, ексцентричности, дали на черна овца или на бяла лястовица, е въпрос на тълкувание.
Иначе доста често  съм склонна да защитавам онеправданите, да се набутвам между шамарите. Не знам на какво се дължи, не съм го подлагала на анализи.

# 20
  • Мнения: 2 448
Обикновено жените, които ме питат какъв тип човек съм, искат да спят с мен...ти защо питаш, всъщност?

При мен обратното, колкото по малко се интересува един мъж от това какъв човек съм толкова повече означава, че иска да спи с мен.  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 161
Аз съм от масовият модел.Не ми стиска да си кажа истинското мнение,ако то не съвпада с общото.

# 22
  • Мнения: 24
Обикновено жените, които ме питат какъв тип човек съм, искат да спят с мен...ти защо питаш, всъщност?

При мен обратното, колкото по малко се интересува един мъж от това какъв човек съм толкова повече означава, че иска да спи с мен.  Laughing

За какво ми го казваш това?! Изобщо не ме вълнува що за човек си!

# 23
  • Мнения: 148
Аз съм от неудобните motor

# 24
  • Мнения: 592
Така ли никой не се усети, освен pronobis, че опортюнист и черна овца е на практика едно и също. Авторката да си изясни точно какво е опортюнист. А за видовете хора - в един от любимите ми филми "Ронин" - героят на Р.де Ниро казва нещо в смисъл- има три вида хора - които са част от решението, други които не са част от решението и трети койито са част от пейзажа. Винаги зависи от ситуацията, дори в подобни човек може да реагира различно. А ако е вярно че в спора се ражда истината е хубаво, както казва  pronobis, да има някой на терсене!

# 25
  • Мнения: 2 448
Така ли никой не се усети, освен pronobis, че опортюнист и черна овца е на практика едно и също.

Ами не е това, просто сме и свикнали на авторката и я разбрахме какво пита , въпреки неясния и начин на поднасяне на темата.  Laughing

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
от смешния тип хора съм

# 27
  • Мнения: 502
  Ники,хубава тема,но трудно ще провокираш искрени отговори. Както винаги,всички се представят като иедални черни овци.
 Ако обаче наистина искаш да видиш кои са черните овци,просто влез в темата за Стависки или в някоя подобна обща истерия,и ще си наясно по въпроса.
   Моите лични наблюдения върху черните овци са следните. Има такива екземпляри,които се отличават от стадото,но нямат кураж да си го признаят,дори и пред самите тях. Те си остават овци,макар и черни. Но има една малка част,които освен че са с тъмна окраска и бият на очи,изглежда са взимали уроци от някой хищник и умеят и да се опълчват срещу мнозинството,те вече не са овци,според мен. Някакви мутанти са.

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 13:43 от maraidara

# 28
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
...мисля, че лафа беше: Има хора, които са част от проблема, други - част от решението и трети - част от пейзажа.
Против съм хората да се вкарват в такива тесни определения.

Една жена всеки ден ходела за вода с две делви. Едната била спукана и половината вода изтичала по пътя. Делвата страдала и един ден казала на жената Изхвърли ме, аз съм непотребна... Жената я помолила следващият път да огледа пътя, по който минават на връщане от реката. От страната на спуканата делва растели китни цветя, които се напоявали от водата, изтичаща от делвата. Така нейният недостатък сътворил красота.
Всички си имаме пукнатини - те ни правят уникални и интересни. Трябва да търсим доброто и да не забравяме да вдъхнем аромата от цветната страна на пътеката.

# 29
  • София
  • Мнения: 395
...мисля, че лафа беше: Има хора, които са част от проблема, други - част от решението и трети - част от пейзажа.
Против съм хората да се вкарват в такива тесни определения.

Една жена всеки ден ходела за вода с две делви. Едната била спукана и половината вода изтичала по пътя. Делвата страдала и един ден казала на жената Изхвърли ме, аз съм непотребна... Жената я помолила следващият път да огледа пътя, по който минават на връщане от реката. От страната на спуканата делва растели китни цветя, които се напоявали от водата, изтичаща от делвата. Така нейният недостатък сътворил красота.
Всички си имаме пукнатини - те ни правят уникални и интересни. Трябва да търсим доброто и да не забравяме да вдъхнем аромата от цветната страна на пътеката.

Много красиво казано Peace

Общи условия

Активация на акаунт