Кипър топъл...БГ лед, всички тук на мохабет (19)

  • 21 186
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 903
Добро ви утро гълъбчета!

Хайде закусчицата е сервирана и с диетстващите съобразена /една изгладняла дюканка Wink тука вече се е озърнала рано сабалян... - хапни Мастерче, Mr. Green душко, хапни!/... Та допълзете викам вече и останалите............
или още сте махмурлии от вчерашното зарязване?!...
Wine Glass hahaha hahaha

Хайде успешна седмица на всички!

# 241
  • Мнения: 5 001
Блондеее,хич не съм гладна шЪ знаЙш....От тез месища вече почна да ми се повръща  hahaha hahaha hahaha hahaha
Заглеждам ти аз палачинките дето си ги турнала,ама айде от мен да мине няма да посегна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Засега....  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 242
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит Петльов ден!

Повлякохме цЕлата бабешка тема на диета. Една по една и тръгват. ЛЕто иде , трЕбва да са със снажни снаги.  Joy Joy Joy

# 243
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
добър ден и от мен newsm53
я да видим сега кой не си спазва диетката newsm66 newsm66 newsm66
Блонде тези палачинчици са за мен то май само аз не съм на диетка виж сокчето ви го оставям плюс метъра за подарък да си се мерите..... Joy Joy...вие оздравяхте ли с Лорка.... newsm78
Мастерчестига бе човек и ти ли в дюканската дружинка...cow
Бабо Жабке чак сега се загледах в линийката ти ама ти сериозно смяташ да свалиш още 22кг #Puppy dog...ми то какво ще остане от теб.... newsm78...от сладка закръглена баба жабка ще ми заприличаш на мършава баба жабка..... Misc Ghost

Ама айде щом ще сте диетни диетствайте....Пожелавам ви успех ...... newsm20..и не забравяйте и упражнения за физ зарядка...... newsm39 newsm39 running jump

Извинете че притеснявам спокойствието на пръстите ви по обяд обаче ако мога да запитам
к ъ д е   сте   бе  х о р ааааааааааа clock clock..днес съм много лоша да знаете ще раздавам  red red

# 244
  • Мнения: 577
Добър ден и от меен.  bowuu
Тия от нета ще ги стрелям  Mr. Green
Първо от четвъртък имаха авария.Играхме си на тука има-тука няма.Една страница не може да се зареди 1 час.............  Stop И днес щастлива ставам отварям и изненадаааа `Аааааа имаааа`.Има ама не за дълго.Турих им една цветуща.Отварям след малко -резнали ме,че не съм си платила.Ееееееее сън не са спали  Crazy Обикновенно се плаща до 10-то число.Та рано-рано ходих да си оправим сметките.
Ами честит да ни е Петльовия ден   bouquet   bouquet   bouquet Днес жените не трябвало къщна работа да барнат  Party Да ама бива ли след събота и неделя ей така да си стоим със все  трохите и да не пускам и пералня  Whistling Няма как малко от малко ще трябва да поправя.
Мастерче, Дюканесо новааааааа  Hug поръчки по домовете правиш ли?  Laughing

# 245
  • Мнения: 5 001

Мастерче, Дюканесо новааааааа  Hug поръчки по домовете правиш ли?  Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy
Не правя,ама давам много подробни съвети за готвенето  hahaha hahaha hahaha
Малеее,освиних се от ядене и готвене тия дни  Joy Joy Joy

# 246
  • Мнения: 39
Ехо-о-о...,
Привет и от мен!

Възхищавам се на диетстващите... Аз никога не съм успявала да "удържа" до край на подобни начинания. Преди време, се хранех разделно и имаше добър ефект, но с времето...
Кати, мила, много ти благодаря за разяснението!  newsm51

Момичета, ПДД и приятелки "бабки", пожелавам ви успешна седмица и положителните емоции да са повече от отрицателните!  lovekiss

TheNMaster, писали сме едновременно... Аз с интерес ще следя съветите ти за готвенето...

# 247
  • Мнения: 577

Мастерче, Дюканесо новааааааа  Hug поръчки по домовете правиш ли?  Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy
Не правя,ама давам много подробни съвети за готвенето  hahaha hahaha hahaha
Малеее,освиних се от ядене и готвене тия дни  Joy Joy Joy
   Кажи къде да ходя да чета  eat  ,че аз съм една притенцияяяяяяя ...  Mr. Green  Хем да е вкусно,хем да е бързо,че и изпитано искам да е......... не съм много в ред ,но това е положението. Хлебчетата от Жабка ги правя,че те-има -няма 3 мин. и са готови  Laughing Отделен е въпроса ,че като мухи кръжат мойте хора.......викам ~Кшуууууууу,толкова малко неща имам позволени,вие едно око да не видите в слепия.~Така ами ееееееее цял хладилник имат ... Crossing Arms

# 248
  • Мнения: 5 001
Малеее,Жужкей,у вас много мухи има бей  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ами пиша в темата,а рецептите ги пиша горе при Рецептите на Дюкан(в закованата тема)....

Глей сЯ...ще ти напиша едни пилешки кюфтенца Дюкански  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Купуваш пилешко бяло месо(около 700 гр).Измиваш,нарязваш по-едро и бухаш в кухненския робот,добавяш 1-2 яйца,сол,млян черен пипер,чубрица,1-2 люспи лук(колкото за вкус).Може да се добави кимион и червен пипер(ако искаш да имат цвят...Аз не слагам).
За да станат сочни и пухкави се добавя 1 к.ч. вода и 1с.л. кисело мляко+1 щипка сода(млякото да шупне).
Включваш робота и ВОАЛА - каймата ти е готова.

Загряваш много добре тефлонов тиган и с мокра лъжица(мнопго лесно се оформят и не ти се лепи по лъжицата) гребваш и слагаш.Печеш на сух тиган.
Като сложиш с лъжицата кюфтенцето,изчакваш хууубаво да побелее и тогава с една дървена шпатулка си го обръщаш много лесно.То си се отлепя,когато е побеляло вече....

После може да си направиш сосче от Дюканската "сметана" - рецептата пак е в закованата тема с рецептите....


Ако има нещо(или искаш нещо да си сготвиш) пиши ми на ЛС....

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 13:37 от TheNMaster

# 249
  • Мнения: 577
Мерси,Мастерче  Hug   Heart Eyes Ето слюнкоотделянето ми взе своя апогей ---ще ходя за пилешки гърдички.  Joy Аз избягвам да влизам в Дюканската тема,че ха съм задала някой въпрос и оооппппппп дестина  зли  Дюканки ми се нахвърлят и викат да бягам да чета  Crazy  Laughing имам страаааххххххх  newsm43 Laughing А и ако им кажа ,че бях на ресторант и си пийнах 2 чаши бяло вино,знаеш ли как с едни огромни букви ще ми напишат``всякакъв вид алкохол е забранен`` nazemiata smile3538  Laughing Там хич не си поплюват и рискът за публично линчуване е много голям  Joy Joy Joy   smile3538 Hands Fist

# 250
  • Мнения: 5 001
Хех...Жуже...Ти да не мислиш,че те ако съгрешат и ще си признаят  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ма иначе вадят тиганите и бухалките....
Оооо,в голяма грашка си шЪ знайш  Joy Joy Joy Joy
Ще си пишем на ЛС,ако искаш нещо да обсъдиш и така....Те знаеш ли колко дюканки ми пишат за рецептите...Все нещо да попитат или просто за съвет....Знаят ме от Готварския и питат смело  Grinning 

# 251
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Кати , мършава , ма готина.  Laughing
Уф и аз се нагрухтех яко - три пълнени чушки с настъргани тиквички , яйца , пил.месче и ескуйза0.2%. Ма се набумкам яко.  Blush
Сега една супичка сварих , бе то ни супа , ни менте шкембе , ма е ароматна и на проба вкусна. Grinning Сега варя едни гъбки , та и пил.дробчета с малко гъби и лук-яхния де , ше направя и утре с другата част гъбки ще напълня някоя рибка и съм готова с ПЗ дните.  Mr. Green
Ма съм вредна понеделнишки...  Joy
Мастерчето е нашия виден дюкански готвач.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 252
  • София
  • Мнения: 1 456
Добър вечер!

шЪ мъ извинявате, явно съм объркала темата..това е за Дюканките,
май.... newsm78 Joy Еееееех, голяма работа сте всичките!
Аз изкаравам ден аседмица ..демек пет ударни дни..и накрая се
освинвам с някое шоколадче.  Embarassed Та днес я започвам за
.....не се смейте много....Четвърти път!

Жабче, откъде толкоз време за специални
манджи намираш... Това за хлебчетата страхотно беше..хем бръзо хем вкусно...
И да ти кажа и на мен ми се струва, че 22 кг надолу ще ти дойдат в повечко....

Мастерче, ти колко кила ще сваляш душко...?

Жуже, и аз много не питам там..дори изобщо не съм питала...щото
ми изглеждат мнооого свирепи.... hahaha

Лусиенче
, ми ти що не си плашаш навреме..... smile3532

Павлинката, благодарско за пожеланията!


Днес по телевизията слушах, що се нарича днешния ден петльов.
Та по времето на турското робство, когато са взимали кръвен данък т.е
мъжките рожби от където са взели дете отбелязвали с кръв по вратата.
Една майка сънувала св. Трифон, който поискал да заколи петел на сутринта.
Станало в зори майката заклала едни петел  и от кръвтта случайно опръскала вратата.
Когато минали везирите покрай къщата видяли опръсканото и решили че са взели от
тук детето. Така майкат спасила рожбата си. Разчуло се новината навред и много други
майки спасили по този начин дечицата си. Та и затова нарекли деня Петльов.


И аз като Блонди, обаче си мислих, че св. Трифон е на 14.02! newsm78

Както и да е, желая ви спокойна вечер!

# 253
  • Мнения: 289
  Ха здравейте и от мен.Пристигнахме в топъл Кипър.Стана ми едно такова спокойно.....а толкова много нови неща ми предстоят-работа,градина за детето,шофиране на кола.....Гледам да не мисля много,че ми се свива корема.
  Стискайте ми палци да намеря хубава работа,че с това малко детенце все трябва да мисля за работно време и т.н.
Този път ще съм кратка,че още не сме се нарадвали с мъжа ми  Laughing
Целувки и лека вечер!  love001

# 254
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Муцеее , мислиМ съвсем да са ми по калъп.  Joy
Спирам , до колко се харесам.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт