Да се запознаем

  • 152 197
  • 499
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 148
здравейте ии от мен.казвам се нина и съм на 24 години.термина ми е на 5.10 но доки каза че бебчовците ще се родят септември.имам си и кака на почти 2 годинки.ще се радвам на всичко което мога да науча от другите мами с близнаци  Heart Eyes

# 421
  • София
  • Мнения: 12 284
  nina.petani добре дошла, ще се радваме да се включиш в темичката на мамите очакващи близнаци.

# 422
  • София
  • Мнения: 5 756
Здравейте!
КАзсвам се Антоанета  на 29 г. втора бременност и съм щастлива майка на син на 2,8 г. сега съм бременна и очаквам през септември моите две куклички!

# 423
  • Мнения: 4
супер да сте живи и здрави пожелавам ти всичко да мине наред до края ,а и след това дано да имаш добра помощ ,че аз съм сама и е доста трудно и мнооого весело.

# 424
  • София
  • Мнения: 313
Здравейте и от мен!
Казвам се Елена и съм от София. На 29 год. съм и това ми е първа бременност (ин-витро/ИКСИ) след 3 години борба със стерилитета.
Нашите принцески ги очакваме на 20.07.2010, но както се знае едвали ще устискаме до тогава Mr. Green.

# 425
  • Мнения: 227
ЗДРАВЕЙТЕ Hug.Чак сега виждам тази тема Joy, както и да е. Rolling Eyes
Аз съм Таня на 27г. от София , първа бременност нормално заченати момченца baby_neutral baby_neutral. Очакваме да се родят на 07-09-2010, наистина ако устискаме до тогава- Божа работа.
 

# 426
  • Мнения: 283
Здравейте, мили дами:)
Казвам се Даниела и с голямо удоволствие разбрах, че ще си имаме не едно, а две(надявам се) хубави и здрави бебета Simple Smile

# 427
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен, майка на близнаци, вече на по 29 години, а сега очаквам внук или внучка от голямата си дъщеря. Не е лесно да се отгледат, но и радостите умножете по две и три (както е при мен). Синът и дъщерята поизбързаха с 18 дни, но и каката нямаше търпение и се роди 12 дни по-рано. Ако имате възможност да си осигурите помощ, направете го...особено в началото. После става по-лесно, като попораснат...след това е интересно, разнообразно и отговорно, но това си го знаете. Казвам се Златина, а близнаците са Георги и Велина;сестра им е Адрияна. Живея във Варна. 

# 428
  • Мнения: 19
здравейте и от мен мама на Крис и Алекс родени на 3.06.2010.

# 429
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
здравейте и от мен мама на Крис и Алекс родени на 3.06.2010.
Съвсем мънички душичките  bouquet.Здравейте и от мен.Преди години пишех тук, но с друга регистрация.Моите момчета са подкарали 14-та година.Вече ни гони пубертета.

# 430
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
На всички момичета, на които им предстои раждане искам да им пожелая всичко да мине леко. HugИ скоро да се похвалят с новите попълнения. Hug
Днес показаха няколко двойки близначета и едни тризнаци родени в ''Шейново''.Толкова мънички и сладички.Напълниха ми душата.

# 431
  • Мнения: 2
Здравейте всички бъдещи мами на близнаци и тризнаци пожелавам Ви успех не се притеснявайте за раждането всичко минава както трябва лекарите си знаят работата аз родих близнаци в деветия месец със секцио  на 02,09,2009 г изкарах нормална бременност благодарение на д-р Наталия Кънева от гр. Сливен  всичко мина леко и резултата беше невероятен момиченце и момченце кръстихме ги Лидия и Йордан родиха се с тегло момиченцето 3,200 кг. а момченцето 3,020 кг  и бях щастлива, защото се притеснявах от теглото на децата, но всички мина успешно. Според мен трябва само спокойствие всичко се подрежда стъпка по стъпка.

# 432
  • Мнения: 127
Здравейте, много хубава темичка сте си спретнали.
Казвам се Глория на 28г, а съпругът ми се казва Светлозар и е на 32г, ние сме от гр. Пловдив.
Имаме един прекрасен батко Мартин на 5г и 4м и две малки слънчеца момченце и момиченце - Део и Симон на 1г и 6м.
Искам да кажа на всички бъдещи майки на близнаци, не се притеснявайте от раждането. Заредете се с положителни емоции и всичко ще мине много лесно.  newsm10
Мен ме вкараха в болницата на 04.12, а термина ми беше на 24.12,  притесняваха се, че е втора бременност и то с близнаци, а аз вече бях влязла смело в деветият месец. Както доктора се изрази, ако се сурнат тези близнаци, не можеш да стигнеш до болницата, естествено не му повярвах, но за по сигурно, реших да влезна за наблюдение . И до днес не мога да изкажа благодарностите си на този доктор, защото вярно, че не родих на 4,5 или 6, а чак на 18.12, ноооооооо цялото ми раждане (нормално), премина за 55 минути. Водите ми изтекоха докато си спинках сладко в леглото - 2:30ч, Део се роди в 3:20ч. - главично (2,900кг), а госпожицата в 3:25ч - седалищно (2,700кг) . Аз наистина, нямаше да успея да стигна на време до болницата и щях да родя накъде по пътя. През цялата бременност, силно вярвах, че ще успея да си родя нормално и че малките ще са добре, е то така и стана бебетата, не са делени от мен и за секунда, заедно си изчакахме двата часа в родилна зала и после, заедно си ни закараха в стаята. Вярвайте, че всичко ще е наред и то наистина ще е така.  newsm51 newsm51 newsm51

# 433
  • Мнения: 78
Здравейте и от мен. Днес разбрах, че и аз ще ставам мама на близнаци. Още са ми много мънични но се надявам да са ми живи и здрави и да се родят дебели и пухкави Simple Smile

# 434
  • София
  • Мнения: 12 284
 Jessika добре дошла, заповядай в тази темичка, там е най-оживено и приятно. В нея пишат само мами очакващи близначета или вече имащи бебенца  понякога, като мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт