Въпрос за зъбките

  • 3 647
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
теб кое те притесни Thinking
нашета на 9м. изби
проблемно е ако е след 18м.

# 16
  • Мнения: 302
Мен не ме притеснява кога а дали ще е по болезнено-

# 17
  • Мнения: 1 045
теб кое те притесни Thinking
нашета на 9м. изби
проблемно е ако е след 18м.
Знам ли кое притеснява една майка? newsm78Май всичко.Защо има зъб,защо няма?Защо лази,защо не лази?Защо.... нон стоп.Гледаш другите деца и се чудиш защо твоето не е така.Другите майки гледат твоето и се чудят защо техните не са така.Май това ме притеснява Mr. Green

# 18
  • Мнения: 302
GALQ79 много си права.

# 19
  • Мнения: 1 045
Знам че съм права.Сега се чудя защо моето дете посяга с лявата ръка за всичко.Дали ще е левак,или има проблем.Понякога сме смешни в очите на педиатрите.С дясна ръка скубе косата на който я държи,стиска супер силно с нея,обаче за играчка и да си играе с храната само лява ползва.Така е от първия ден.Дори на снимките докато бях бремена ме удряше постояно с лява ръка.Ама нали една майка е паника,вечно най-лошото мисли.Знам ли кое е правилно?

# 20
  • Мнения: 594
Децата са толкова различни! Дъщеря ми изкара първото си зъбче на 1г. Така и не я усетих кога ги извади всичките. Синът ми е на 11 м. почти. Първото му зъбче изби преди 1 мес. - на 10 месеца и до момента има 6 излязли зъбчета. Той обаче е много неспокоен и често се буди с рев по няколко пъти нощем.
Според мен няма нищо притеснително. Само мога да ти пожелая да сте от тези, които ги вадят безпроблемно!  Peace

# 21
  • Мнения: 4 434
Не се притеснявай,всички са ти казали че при някои по рано...при други по късно.

# 22
  • Мнения: 4 335
На вашата вьзраст и синьт ми нямаше зьби,пьрвият изби на 8 месеца,няколко дни след това и втория.Вече два мвсеца сме си само с тях,няма други.

# 23
  • Мнения: 1 473
Първото зъбче излезе на 8 месеца, за сега ни е само 1. Но колко болезнено е, ми е трудно да се определя. Не ми се вярва възрастта да има значение за болезнеността при никненето на зъб.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 826
Към майките с по-големи дечица:Вие търсили ли сте друго мнение когато първи зъб няма след 1 година?
Бях решила да водя дъщеря си на ренген за да се види дали има зъбни зародиши отгоре, защото й 3 - те й зъба са отдолу, но преди това я заведох при педиатърката и като и казах намеренията си и тя ми се изсмя. Думите й бяха, че до 2 годишна възраст е нормално детето да е без зъби и ако след тази възраст вече няма тогава се търси специализирана помощ.

# 25
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Дъщеря ми е на близо 9 месеца и няма нито едно зъбче , според педиатърката скоро няма да има. Чесно казано не се притеснявам много . Според мен има общо кога са избили първите зъбки на родителите , аз и мъжа ми късно сме имали зъбки той след 9 месец , а аз след 1 годинка , така че ще ги чакам там някъде.
Не се притеснявай.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
На синът ми му излезе първото на 4 месеца и половина, но на мен първото - след годинката. Mr. Green
Много е индивидуално. Peace

# 27
  • Мнения: 2 334
Не се притеснявай.На дъщеря ми първото зъбче проби на почти 6 месеца  ,а на едно бебе което е голямо колкото моята дъщеря му проби на 8 месеца.Всичко е много индивидуално   Peace

# 28
  • Мнения: 28
На дъщеря ми първото зъбче проби на 6м.
Аз искам да попитам има ли мами с подобен проблем-по зъбките й има черно оцветяване,което не се влияе от миене.Мием зъбките от самото начало, от тогава е и проблема.Моята педиатърка смята,че е от неизмиване #Crazy,което е крейзи защото аз виждам,че не е така...

# 29
  • Мнения: 16
О не се притеснявай, на синът ми първото зъбче проби чак на 1г. и 3м. Но за четири дни се появиха 4 зъбчета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт