Израел 20

  • 20 388
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Освен тях има още: http://www.ohi.hit.bg/iudeizum.htm
на мен ми беше интересно да го прочета    bouquet

# 76
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Софи Цдака е актрисата, междувремено виждам че е пропяла  Mr. Green та ето: http://video.aol.com/video-detail/-/139608253. Та тя е Шомронка значи и е направила гиур, за да може дасе ожени за съпруга си. От филма си спомням, че ако някой направи гиур ги ограничават да не се срещат със семействата си.
 
АЙде лека нощ!   bouquet

# 77
  • Мнения: 1 877
е затова се влюбих в тази тема от пръв поглед - много интересни еща разказвате по много увлекателен начин   bouquet

Мече, честита ти рагистрация

Борянка, много красиво при вас, и колко зелено, все едно не е януари

# 78
  • Мнения: 112
Мента,Борянка,благодаря ви  bouquet.Ще следя темата, пък и  ще се ровя в архивите .Много материал,а време за 4етене нямааа..за това 4етете ,у4ете докато нямате все още деца.После  остава малко време за това.
Поздрави и пожелания за една хубава и мирна седмица!

# 79
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Сара   bouquet
 Моите знания не са дори и на половината на тези на останалите момичета,но се уча а и чичко Гугъл помага Simple Smile
Абе какво стана с Петя,аз чакам снимки от Сафарито Simple Smile

Борянка, много красиво при вас, и колко зелено, все едно не е януари
Да ти кажа за мен беше много важно да покажа как красиво и зеленко е тук сега,някак си това кара да се чустваш по-добре   bouquet

# 80
  • Мнения: 46
Прочетох набързо това, което сте написали в новата тема Rolling Eyes Много се радвам на стремежа ви да запазите нормалния ход на живота, въпреки обстоятелствата. Бог да помага и да закриля Израел! В моята църква в Бургас има служение приятели на Израел, които инициират редовни молитвени сбирки. Сега много хора, издигат молитвите си.  Praynig  Hug Благодарение на тази тема Израел оживя за мен. Съвсем осезателно усетих пулса и топлината на живота при вас и заветът, който имаме - да се молим за Божия народ и за издигането на Израел за мен вече има пълнокръвно съдържание. За това ви моля - не спирайте да пишете. Това има значение! Всяка снимка, която показвате, всяка грижливо отгледана тревичка и градина е материализирането на нашата вяра.

Оставям ви с пожеланията си за спокойна нощ, без нападения и жертви  Heart Eyes

# 81
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мър-Мяу!
Бе, много пишете! Сега има 6 страници да чета докато вляза в час... Пък след това ще видя нЕкоя рецепта за салата да дам, че да няма гневни...  Laughing

# 82
  • Мнения: 4 390
Тигър, елементарното ти чувство за хумор ще ти донесе беля на главата.


# 83
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Дивиана, изобщо не желая да споря с теб за каквото и да е. Дори и това да е чувството ми за хумор. Най-малкото - не сме равнопоставени и току-виж пак се окажа отвън...

Явно, че не ме бива като за заслужил актьор... по-скоро съм за камерна сцена - какво да се прави - толкова си мога...

Ако съм те обидил - съжалявам! Не съм искал да те засягам.

PS: Наистина си имам рецепта за моя салата, но едва ли ще я дам вече... Сори.

# 84
  • Мнения: 4 390
Няма и вариант за спор тук. И не защото според теб не сме равнопоставени.
Не си ме обидил, няма за какво да съм лично засегната. Е****ш се с неща, за които си има ясни правила. Не е редно. Казвали сме много пъти, аз ще го кажа и сега - никой не е държан силом тук. В случай, че на някого не му изнасят политиката и правилата на този форум, е свободен да намери другаде своето място. Реши ли да остане - ще се съобразява с изискванията на домакините.

# 85
  • Мнения: 13
Как сте момичета ?

Как са близките в България ?

# 86
  • Мнения: 1 410
 
Цитат
Много материал,а време за 4етене нямааа..за това 4етете ,у4ете докато нямате все още деца.
Laughingна мен го кажи.Дори вечер не мога нищо да чета ,защото Аничка запива на гърдата и така сме си цяла нощ - скачени.А и аз как положа глава на възглавка и съм отнесла плувката.

А темата наистина ми е много интересна.Имах тефтерче и си пишех тези неща ,но сега сядам все на бързо и няма време за тИфтер.

Тиги-Миги - дай рецептата!
Анди, Hug

# 87
  • Мнения: 81
Добро утро!

Карол,може ли да напишеш името на филма за шомроните? Rolling Eyes
Ще ми е интересно да го видя.

Мента,благодаря за уточнението. Hug
Не съм знаела досега,че не е правилно да се наричат "фалаши".

Мартина,благодаря! Hug

Поздрави!  Hug   bouquet

# 88
  • Мнения: 1
Давам линк за един чудесен филм за етиопските евреи: http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=150271&hit=1

# 89
  • Мнения: 1 526
Добро утро!
Влизам да почерпя за порасналото ми момиченце!
Днес става на осем години, да ми е здрава
   Heart Eyes!




Бързам, за друго нямам време  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт