Цветни гумени дамски ботуши онлайн-има ли?

  • 38 938
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • У дома !
  • Мнения: 700
Здравейте!
Купих си ботушките-първите по ваша препоръка.....страхотни са!
Да похваля и персонала в Mariqita Hug за търпението и доброто обслужване!  bouquet

# 46
  • Мнения: 159
Честито със здраве да си ги носиш. Удобни ли са?

# 47
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да много са удобни,не пропускат и са точно за сезона Peace
Като ги вдигнеш са тежки,но обути на крака не се усеща  никаква тежест.
Имам едни стелки от естествена вълна,сложих си ги в тях и сега ми е супер меко и топличко с тях Hug
Между другото на всеки препоръчвам тези стелки,вече втора зима ги нося на всички ботушки и направо се родих с тях.......ако някой се интересува ще му кажа от къде да си вземе само за 4лв. smile3521

# 48
  • Мнения: 85
TiFoNi, ботушките са старохотни, искам и аз Blush, но не смея да ги поръчам от сайта, ще ми се да ги пробвам първо newsm78,няма ли ги в някой магазин?

# 49
  • София
  • Мнения: 44 245
Има - в магазина на Марикуита, това им е сайта просто.....
Аутлета им е на черни връх, а основният магазин беше някъде в центъра, но ще те излъжа точно къде....

# 50
  • Мнения: 784
Здравейте!
Купих си ботушките-първите по ваша препоръка.....страхотни са!
Да похваля и персонала в Mariqita Hug за търпението и доброто обслужване!  bouquet

Моля те, кажи ми колко см е обиколката (демек ширината) на ботушите в областта на прасеца, че обикновено там имам проблем с ботушите?

# 51
  • У дома !
  • Мнения: 700
TiFoNi, ботушките са старохотни, искам и аз Blush, но не смея да ги поръчам от сайта, ще ми се да ги пробвам първо newsm78,няма ли ги в някой магазин?

В Младост в търговски център CITY POINT има магазин Mariqita там ще ги намериш в различни десени,а жената зад щанда е много любезна и търпелива......аз се чудих доста дълго време,кой цвят да си взема и откарах сигурно час в нейната компания Laughing
Дано не съм била досадана Praynig
А днес всички ми се кефиха на ботушките и непрекъснато ме питаха,откъде са ми Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 1 394
Има - в магазина на Марикуита, това им е сайта просто.....
Аутлета им е на черни връх, а основният магазин беше някъде в центъра, но ще те излъжа точно къде....

На Шишман между ул. Иван Вазов и Славянска

# 53
  • София
  • Мнения: 44 245
https://ssl.aukro.bg/search.php?string=%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B5% … 72&country=34

а тук някой има ли идея как се пазарува, че нещо не схващам....

# 54
Момичета,помогнете в голяма чуденка съм......кои да си взема....дайте мнение моля ви........толкова ми харесват,че ме и трудно да направя избор Rolling Eyes
ето и двата десена на които съм се спряла:

И

Здравейте, да се представя - казвам се Ниа и не съм от Вашия форум - но факта, че съм тук касноречиво подсказва симпатиите ми.
Имам бърз и конкретен въпрос по темата за ботушите показани по-горе, а именно десен - лалета - разгледах сайта - но не получих отговор - въпроса ще отправя и на Вас

Ботушите точно с 1 номер ли се различават от БГ номерацията

Моят номер и на ботуши и на обувки е 36 - по коментарите съдя, че може би трябва да поръчам 37- но аз лично клоня към 38 - един вид застраховка от гледна точка хаххахаха на тънкото, но издължено  стъпало, което имам честта да  притежавам

моля дайте ми препоръки и мнения особено дамите притежаващи тези ботуши
Благодаря Ви и бъдете обичани и усмихнати

# 55
  • София
  • Мнения: 44 245
Nia - из форума не веднъж съм чела, че хората от сайта са много мили и разбрани и поне за софия(а защо не и за друг град) можеш да помолиш да ти донесат 2 номера и да мери и да избереш.....

# 56

Благодаря дами за отговорите

yaya
   с удоволствие бих разгледала офертата ти на мейла си- nia17r@yahoo.com- ще те помоля да прикачиш в писмото и снимка на ботушите, които имаш предвид-а и аз често обикалям Пловдивските магазини за ботуши- миналата седмица се завърнах оттам с 2 прекрасни екземпляра буутс Wink Blush

Angel Dust-  потвърждаваш думите си за хората от форума- правиш средата топла- БЛАГОДАРЯ

# 57
  • У дома !
  • Мнения: 700
Моите гумени ботуши на лалета,не издържаха и година......вчера една моя приятелка ме попита дали съм забелязала,че гумата се е спукала на глезена Shocked
Толкова ме хвана яд като ги видях,все едно са срязани с бръснарско ножче....и двата ботуша на едно и също място и аз не съм разбрала Rolling EyesИначе ми бяха изключително удобни!Не бих си купила други такива,защото вече им минава модата......поне им се насладих до край!

# 58

Общи условия

Активация на акаунт