(*)(*)~Кърмачки Обличам Всякакви! Темата за записване~(*)(*)

  • 45 521
  • 1 231
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Бургас
  • Мнения: 723
идеята за чадърчетата ми хареса  Grinning бих взела детско за количката  Whistling

и аз, много ми допада идеята  Peace
и аз,и аз Grinning

# 1 186
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Чадърчета за количка е отлична идея, но мисля, че няма кой да ни я реализира в БГ. Доколкото знам няма БГ фирма, която да произвежда такива.  newsm78  Дано да греша де ....

# 1 187
  • Мнения: 3 695
И на мен ми се струва трудно чадърчета за колички, но обикновени детски и за майки чадърчета също ще е супер.  Peace

# 1 188
  • Мнения: 1 410
Цитат
[И на мен ми се струва трудно чадърчета за колички, но обикновени детски и за майки чадърчета също ще е супер]
Цитат
  
Ще си ги написваме сами - нали има бои за тази работа. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 10:16 от Татянка-бърборанка(DIM)

# 1 189
  • Мнения: 319
Малко спам и от мен Simple Smile..пък то може и идеи да се нарече Wink
Мислих си за мъжките блузки тия дни... Дали няма да е готино да има блузи с къс ръкав тип "поло" - с якичка и 2-3 копчета отпред. Нашият татко носи такива предимно и...изглеждат ми някак си по-симпатични от стандартна тениска  Simple Smile

# 1 190
  • Мнения: 3 034
едва вчера си взех блузките. Embarassed
обаче са страхооотни !!! много ми харесаха и и като картинки,и като изпълнение, и като материя.
благодаря още веднъж за организацията ! Hug  bouquet

# 1 191
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 762
Аз имам и друга идея
пак си правим блузки, пак така - с логота и картинки за кърмачките, и покрай тях, внедряваме още едни - на "новоРодителите". Там ентусиазмът е в пъти повече - всеки знае за какво вълнение става въпрос. И пак така - част от парите - дарение за ЛЛЛ  Grinning

а за кърмещите майки, които ходят на работа - чаша за кафе с надпис "Работеща кърмачка" или нещо подобно - работеща и кърмеща.. знам ли - дайте идея вие. Аз такава чаша няма да имам, ама е добре тия, които кърмят и са на работа, да пропагандират тази идея на идното поколение - работещите млади девойки, кръжащи наоколо  Peace

# 1 192
  • София
  • Мнения: 413
Ей това с чашите за работещите е супер! Ама надписа да е от външната страна на чашата, а не към лицето на майката. Че всички чаши така ги правят!

# 1 193
  • Мнения: 3 926
И аз днес се докарах - страхотни са нещата!!!
Момичета, само мога да се поклоня пред ентусиазма ви и неспирните ви идеи  newsm20

Аз все още с надявам да опрем и до бански лятото... Тайничко, но се надявам Peace

# 1 194
  • Мнения: 4 406

Аз все още с надявам да опрем и до бански лятото... Тайничко, но се надявам Peace

 Joy Joy Joy

за мъжките бански не ми се ще да мислим.

# 1 195
  • Мнения: 3 926
Е, те там надписите са ясни - само отпред:
ПРАВЕЩИЯТ кърмачета
или Творителят на кърмачета...

Нещо такова Wink Laughing

# 1 196
  • София
  • Мнения: 125
Здравейте, момичета! Блузките са страхотни (аз едва днес взех моите  Embarassed)!!!! Моят размер съм си го уцелила перфектно, но мъжете вкъщи съм ги надценила малко. Та затова да питам дали случайно няма да се намери някой подценил  Mr. Green.
Заменям мъжка тениска 2XL за по-малка (най-добре L, но на всичко съм съгласна) и детска размер 86 за 80.

Аз попрегледах темата, но не забелязах други подобни предложения, само аз ли съм си объркала размерите?!  Embarassed

# 1 197
  • Мнения: 1 938
Е, те там надписите са ясни - само отпред:
ПРАВЕЩИЯТ кърмачета
или Творителят на кърмачета...

Нещо такова Wink Laughing

 Joy Joy Joy

# 1 198
  • Мнения: 529
[
Аз попрегледах темата, но не забелязах други подобни предложения, само аз ли съм си объркала размерите?!  Embarassed
[/quote]
И аз съм взела по-голяма на моето момченце,но нищо той ще порасне.Блузките наистина са страхотни,но още при първото обличане копчетата паднаха,тя Шаманката беше предупредила,че може да се случи,ще си зашия обикновенни копчета  и готово. Peace

# 1 199
  • Мнения: 666
Извинявам се за тъпия въпрос(може да има отговор на него някъде из темата,но неми се рови Embarassed),но като направя заявката и внеса парите..после по какъв начин си получавам красотите Flutterпо куриер..по пощата..нз),къде трябва а си напиша адреса..бла бла.И колко горе долу трябва да чакам за доставка.Благодаря много Hug

Общи условия

Активация на акаунт