ВМ-НВХ Свалям мас от мойто бедро-фин съм кат кокоше перо-38

  • 23 298
  • 416
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Донатела,и ние не знаем къде бъркаш-дай жокер...?
С какво се храниш, кога го ядеш, активност някаква..

Привет и на elica123
Уф, това излизане с майките много ми проваля режима, спряхме на Чаталджа да хапнат по един джоб,че огладнели, и аз какво сега-стоя като куче покрай тях, взех си едно кебапче и едно кюфте-ей тъй да ръфам, ама сега съжалявам
Вкъщи ми стои тонито не изядено, а пък тъй хубавко щях да си го объркам с лимон и малко лукчо, къринци, маслинка...
И какво да ям сега по никое време, пък ми стърже цигулката...за ядене

# 16
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Да се запиша и аз  Heart Eyes
Отчитам следновогодишно неядене на кебапчета и кИфтета - от 05.01 не съм ги кусвала  Twisted Evil
Ям печено пилешко бутче на обяд с 2-3 чаши доматен сок - направо се пристастих . В 15 часа си хапвам 2 яйца на микровълновата ( нали съм ви казала , че шефа ни е оборудвал Simple Smile ) с 2 с.л кис мляко . Вечерям мааалко домашна сланинка ( много я лИбя ) , салата , и бяло вино  Twisted Evil -  като количество е 1 чаша , но аз се изхитрих и пия 2- 3 чаши , защото го разреждам с Тоник ( нискокалоричен  Mr. Green )
Върнах си закуската от кис.мляко , трици , лен , сусам и канела .
Привет на Ели и Донатела  Peace

Коконке , радвам се да те видя тук  Hug
И Небесната да се завръща , че липсва . Ако не и се спазва режима , само да драсва нЕкой ред
Ванче , де ти е отчетЯ
Щък ,  Hug
 Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 488
Тончо яж бре!Мушкай там някой бекон с с курнишон и си ти.
Добре дошли на Елица123 и Донатела
Помагаме в случай когато ни се даде информация.Примерно меню за деня е добре като начало.
Отивам да мушна малко домашен суджук с маслина и 2-3 листа салатка,че ми стържи нещо и на мен,а уж ядох ама то минали 3 часа от както ядох.Цунки   bouquet

Ооооооооо Рачето се появило  Hug

# 18
  • GYM
  • Мнения: 814
ОФ, ама хииич нямам време да ям, нали бебона прохожда и все в ръцете ми се бута, пък и каквото сложа в уста и тя иска... Та днес съм на 1чаша кисело мляко с ленено семе и трици и туй то newsm78 Довечера ще хапна дежурната зелева салатка( то си е цяло салатище, ама нейсе) и някоя друга мръФка- пилешка. Алкохол- тц. Само вОда. И кафенце.

# 19
  • Мнения: 2 726
Донатела,привет Hug
те ветеранките ще се включат Simple Smile,но на първо четене се вижда че трябва да увеличиш броя на храненията,нали трябва да го задвижиш тоя метаболизъм,а то става с по-често хапване на по-малки количества Peace

Тони,не бой се за климатика,мойта бебка е отгледана на климатик,работеше денонощно от първия ден в който сме се прибрали от родилното Grinning

Аз се включвам по-рядко в темичката,щото яденето ми сега зимата не е много по режима,но пък наблягам на повече фитнес и кардио,та удържам фронта за сега и поддържам мойте 52 кила то и рима се получиBlush

Много  Hug за всички.

# 20
  • Мнения: 1 488
Ееее Донатела  Naughty няма такива извинения.Прохождало детето и нямаш време да ядеш...Аз малко като военна ще действам.
Не може така,не си единствената с малко дете което е прохождало и т.н.
Намираш време още от утре за 4 хранения поне.
Закуската добре.После 2-ра закуска Обяд задължителен - той ти е основният.Хубав обяд трябва да си спретнеш.И задължително гледаш като си сложиш масата Имаш ли белтъчини,зеленчук и мазнини.
Аз ще докладвам
Закуска Милинки 3бр./това не е в диетата/Грешка е!
Обяд:Домашна наденица на фурна с краставица и зехтинец
Следобяд:Суджук домашен с 5 маслини и 2 листа салатка
Вечерята Една салатка и 2 яйца по панагюрски.
Вода 2л.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 193
 bowuu привет,да дам вчерашния отчет

зак- кисело съсс смески и орехи
1 чаша сок от круши, 1 киви
обяд- 1кюфте и 1 кебапче
15.30ч- салата от риба тон,зехтин,лукчо,1 печена червена пиперка и 1 маринована краставица,зехтин
18ч банан
Вечеря- 4пил крила с лютеница

Тая сутрин се усетих с малко по-прибрано шкембе-източил съм водата явно-тъй е добре
Ай да почвам днешния план

# 22
  • Мнения: 1 488
Тончо  Hug браво,само така!До месец ще си свалила 3 кила.До 3 месеца 7-9

# 23
  • Мнения: 2 897
Добре ми действа тоз ми ти Дюкан, поне на корема.
Бях започнала да съм системно подута в тази област, дори сутрин след сън имаше лека подутост и като вкарам и ядене някакво, хептен..

То като се има предвид "какъв корем" имам, вие си знаете, че и подут си е повече от добре.
Ама пък едно нещо да си имам, дето да е природно и натурално, да не трябва да го мажа, да му бая, да го упражнявам, и да си е идеално - искам си го!
Предостатъчни са ми 2 бута, дето да детувам заради тях, да ги мажа, стържа, трия, чат пат раздвижвам и най-вече да ги мисля!
Така де...

Но това се нормализира, и сега отново съм горда собственичка на 4 ясно изразени, релефни отвсякъде, направи културистки, плочки Mr. Green!

Изводът беше: препоръчвам Дюкан за спадане, спихване, отичане, и коремо-подобрение.
П.С. Но не за дъъълги периоди от време, може да съм в грешка голяма, ама една 2ра фаза от много месеци и едно протеиноядене 3/4/5 дни от седмицата в дългосрочен план не ми се струва крайно здравословно.
Но това са само догадки.
Може да съм в грешка.
Но може и да не съм!

# 24
  • Мнения: 504
Привет и от мен  Party
Мойто положение много зле, с таз нова работа си докарах 3 кила повече.. и не се махат  Tired ама много плод и сладко се яде и от това е.
Манджата ми е никаква, ама мисля да се взимам вече в ръце  Naughty

Тони, пу-пу на граха голям сладур е  Hug

# 25
  • Мнения: 2 897
Забравих да засегна една тема, по която исках да се изкажа.
Темата е как се оправям напоследък с желанието за сладко.
На мен лично винаги миризмата на нещо донякъде ми е стигала.
Например след като хубаво помириша нещо ароматно (паста, сладкиш и т.н.) е спирало съответното нещо да ми се яде.
Така и така миризмата е по-голямата част от изживяването да хапнеш нещо.
(Така де Джоуи веднъж овика Чандлър, че му е помирисал сандвича - това все пак е най-хубавата част!
И... Чандлър му я върна!)
Та да си дойдем на думата.
Купих си една огрооомна свещ, с аромат на... Коледни сладки!
Запалвам си я сутрин до мен на масата и ми мирише на сладичко по цял ден.
Мляс мляс.

Забележка: При някои може да име обратен ефект и да ги закара до най-близата сладкарница.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 10:53 от Denichkata

# 26
  • Мнения: 437
Дени, при мен миризмата има обратен ефект. Замирише ли ми и така ми се приисква. Не само за сладко, дори за сладко- рядко. Ама ако ми замирише на топла баница или печени картофи с нещо си и ...Трудно, трудно е.
В ред съм с режима- Жонито от Ивановден си остана само инцидент.
Двигателността ми е недостатъчна, но за момента, така ще е.
Шалмуй от вчера пак е на Северния полюс и човек някакси не може да се движи из него на рахат, за движение тряба специално намерение. Оф.
Знайте ли, на него храненето почти никога не му е по едно и също време, а според някой теории, това е особено важно. Как се справяте вие, с тоз момент? Дали ако почне да яде строго в един и същи час, ще отслабва стремглаво?
В тоз ден ще консумира един любим салат- катък, печени червени чушки и чесън. Тоже магданоз и един маслин за разкош.
Небесни курасоне, защо така не споделяте наща либоф към вас? Елате тозчас, да ви погледаме в захлас. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 897
Сега се загледах, че старата тема беше 20 страници, не се ли правеше нова вече на 30 или аз съм сънувала...
Не че е проблем някакъв.
Или ми пречи.
Или го намирам за нередно.
Да няма обидени.
Просто се зачудих.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Страшен главобол ме тресе, че и силите ми хич ги няма  Tired-нальоках пак водата,но не ми е комфортно с нея,сякаш сок някакъв ми се пие, нещо по-киселко и горчиво-направо грапето го усещам че ще свърши таз работа,ама -нет

Дени,може и тъй да е-на 30стр, аз щото в Отчетната на 20 се прави нова и затуй тъй реших, другия пък ще чакам трийсетака

Обядвах в 15ч и пак съм гладен, ко стааа, много бързо меля..  Laughing имам нужда от още
Ай ще стискам зъб до 17 часа, поне да минат 2 часа от обедното хранение
Чал, отивам да се занимавам с грахон,койт явно не знай,че майка му я боли глава и си прай пак своите номера

# 29
  • Мнения: 1 488
Тончо,главоболието е един от признаците за изхвърляне на токсини,но комай ти е рано още.И аз имам главоболие.Незнам причината,но предполагам като се наспя ще се оправят нещата.
Докладвам
Закуска кисело4,5% лен и трици по 2с.л.
2 закуска 1 киви
Обяд Свинска пържола около 230гр.с гъби в масло /губи се зеленчук/
Следобедна Пилешко месце около 70гр. и 3 ореха/ губи се зеленчук/
Вечерята Прясна салтка със зехтин и сирене по шопски.
Вода 2л.
Чувствам се по слабичка  Wink

rema мятай се.Тука една сериозност на е обзела. Wink ще помагаме с мотивация

Общи условия

Активация на акаунт