1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 4

  • 37 574
  • 448
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 10
tova e proba мерси много
 Hug

# 211
  • Мнения: 7 914
ОХ Имам един въпрос но как се пише с тези бели буквички newsm78
пуснах ти ЛС Peace

# 212
# 213
  • Мнения: 75
Толкова много се вързах за този филм ,че си го пуснах пак да го гледам да си го припомня. Hug

# 214
  • Мнения: 10
Благодаря ти много Звездичке Hug

# 215
  • Мнения: 10
Въпрос от каде се взе дъщерята на Онур ?от първата му годеница ли е? newsm78

# 216
  • Мнения: 1
Въпрос от каде се взе дъщерята на Онур ?от първата му годеница ли е?
Да

# 217
  • Мнения: 75
Бели букви.
От първата му годеница да.Заради която онур е загубил вярата си в жените когато я хваща с друг мъж в леглото.Тои не вярва ,че е негова дъщеря и отива в измир за да търси някои неин роднина за да я върне но не намира никои.И я прибира при себе си.Шех и онур се разделят заради случката но не заради детето а заради това ,че онур е оставил бременна жена и е заминал.Но когато онур и разказва след известно време какво се е случило отново се сабират.Отношенията между онур и шех са много интересни във филма това разделяне и сабиране постоянно си има своето обяснение и това се разбира по разговорите между двамата.Които са меко казано от душа и сърце.Даже съм сигурна че малко хора са чували такива думи от устата на мъж ,че и на жена.Толкова нежни и в същото време страстни дори при кавгите си.

# 218
  • Мнения: 10
Благодаря ти ЕРИКА за изчерпателния отговор СТРАХОТНА си  love001

# 219
  • Мнения: 71
Леле колко се радвам,че ви открих!А сте били под носа ми...Заемам се да чета Simple Smileс белите букви предимно Hug

# 220
  • Варна
  • Мнения: 237
невероятни, 4 теми само Ви чета,но вече на живо..

# 221
  • София
  • Мнения: 2 079
Кога изписахте тези страници днес?  newsm78

Бях се заела да пиша сериала, но Ерика ме е изпреварила. Добре ви е обяснила всичко.
Ерика!   bouquet

# 222
  • Мнения: 7 914
шеф, виж какво ми излиза постоянно когато се опитам да ти пратя ЛС
Съобщението не може да бъде изпратено. 'шеф' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.
 Flutter

# 223
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!  този филм напълно ме побърка. не съм в първа младост, но за първи път ми се случва да съм така обсебена от (главните) герои. Изгледах каквото можах да намеря в youtube до 78 серия без да разбирам дума турски (освен Онур бей!) и горе-долу се ориентирах. Радвам се, че ви открих! Шеф е невероятна - истински интелигентен фен! Огромна благодарност за инфото, снимките на нашите любимци, преводите ! Така гледането на филма става още по-голямо удоволствие. Благодарност и за Erika! Дано не сте се изморили да задоволявате любопиството на всички нас! чакам с нетърпение включването ви.  

# 224
  • Мнения: 1
еrika. Само да те питам Бяло--->Когато Онур отиде при дъщеря си, един мъж звънна на вратата на Шехерезада за да търси Онур. Знаеш ли за какво си говориха?

Общи условия

Активация на акаунт