За кола маска на мишниците??? :( :( :(

  • 3 541
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
И аз така с епилатор...отначало ме болеше, но после свикнах и сега съм много доволна  Simple Smile

И аз така, само че не свиквам, всеки път си ме боли, особено ако са по-дълги космите Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 599
Да първият път е хубаво или при козметик или при приятелка, която е правила кола на някой. Когато ги махаш с епилатор гледай докато космите са по - къси.. че дълги ли са много боли  Peace Въпреки, че съвета ми е кола маска... особено ако имаш възможност  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 402
препоръчвам коло маската, от 15 години си правя коло маска на подмишниците и там значително е намалял броя на космите, тези, които са останали са тънички и меки, ако ползваш сама у дома коло маска, съветът ми е да мажеш на малки зони в посока растежа на косъма като преди това подсушиш хубаво мястото

# 18
  • Русе
  • Мнения: 785
Тези мишници така и не се научих/престраших да ги оправям с епилатора. Rolling Eyes Само заради тях ходя на кола маска. Козметичката действа както е описла Dao - подсушава с малко пудра и после на 3-4 порции.

# 19
Аз ходех на кола за мишниците. Вече си ги правя сама с епилатора. Еми не се свиква, защото ги правя на 10-15 дена. Но "Трай, бабо, за хубост"     bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз лично първия път отидох на козметик- тя ми ги махна с кола и оттогава си ги махам с епилатора-като го правя веднъж седмично винаги е гладко....и почти безболезнено защото са малко космите

# 21
  • Мнения: 830
Там само с епилатора!

# 22
  • Мнения: 131
Много ви благодаря на всички за съветите.Ще си ги махна с кола мска стига да пораснат-защото сега съм ги махнала и нямам  Mr. Green Като пораснат ще ги махна и ако намеря темата ще кажа за резултатът.

# 23
  • Мнения: 113
И аз съм с епилатор на подмишниците, въпреки че не стои гладко много дълго време, но... не знам защо след 2 3 дни започват пак да растат  Cry #2gunfire При вас по колко дни са ви гладки подмишниците след епилатор? И да попитам с какви кремчета се мажете, аз не се бях сетила, но предполагам е хубаво след такава процедура да се успокои кожата!  Peace

Ами аз ги махам всяка седмица зимата,а лятото на 3-4 дни защото много се дразня като ми тръгнат имам чувството че всички ще забележат  Shocked,а всъщност те са си малки  ooooh! и след това не слагам нищо защото започва да ми дразни кожата.

Общи условия

Активация на акаунт