Концерта на Лили Иванова в зала „Олимпиа”

  • 13 662
  • 355
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Виждам,че и Карбовски тази събота е посветил предаването си на Лили Иванова.
Алегра това не го знаех за Емил Димитров,че е пял в зала Олимпиа,а именно акцента беше,че Лили е първият български певец пял в Олимпиа

# 16
  • Мнения: 14 490
аз също не го знаех. в коментарите в дир.бг са го писали. даже споменават и друг български певец, а също и Богдана Карадочева Outta Joint

# 17
  • Мнения: 17 546
освен това да четеш текстовете на песните пред себе си за мен е непрофесионално. ми като не ги знаеш идеално, не ги пей наживо Tired
Знаела ги е, но никой до сега не е надвил годините. И вечното и недоволство е точно като на самотна стара жена, каквато е тя, и това е собственият и избор, никой не и го е наложил. Няма да се сети сама да се оттегли, защото на тази възраст някои хора стават досадни и се натрапват, защото вярват в своята значимост, които и да са - известни или неизвестни. До човека си е.

# 18
  • Мнения: 3 268
Аня Пенчева на нейните години ще е същата.Като видяхме какво тръшкане беше в Денсингстарс.Както казва Балу-да човека сие,до породата дето се вика.

# 19
  • Мнения: 17 546
Това са жени, които са били обградени с много мъжко внимание на младини. И сега се тръшкат пак за мъжкото, а не за повсеместното внимание, да не мислите, че зора е за друго! Много удачен пример с Аня Пенчева! Peace Освен това са и жени, които не могат да превъзмогнат хода на годините и че няма такова нещо като вечна младост, и вечна красота. Просто не искат да остареят и карат втори пубертет. Обличат се и се държат като 17 годишни. Нито дрехите им отиват на годините, нито поведението. Всяка възраст е достойна, и всяка жена трябва да е с достоен за възрастта си вид. Не казвам, че на 70 трябва да се облича като баба от село и да си сложи черна забрадка на главата, но и този вид на тийнейджърка от дискотека е просто жалък, съпоставен със съсухрената и визия и изкуствена буйна, руса грива. Както и разголените деколтета на Аня с буклите, пърхащите клепки и нацупени устнички. Това ще стои сладко на дъщеря и, а при нея ефекта е, че я прави да изглежда инфантилна.

# 20
  • Мнения: 3 268
Бих коментирала и аз стайлинга на Лили Иванова,но поради уважението ми към нея няма да го направя.Абсолютно съм съгласна обаче с Балу.

# 21
  • Мнения: 2 388
Виждам,че и Карбовски тази събота е посветил предаването си на Лили Иванова.

И аз това щях да напиша. Даже съм си си сложила "подсетка" да не го изпусна.
Иначе в пресата четох, че е разочарована, че не е успяла да излезе на бис и че почти е припаднала на сцената, но въпреки това е продължила да пее.

п.п. И тук е написано.

# 22
  • Мнения: 4 841
Мартин Карбовски е официалният биограф на Лили Иванова. Имат подписан договор, в момента обаче забравих кога точно трябва да излезе книгата  Embarassed Намирам ги за странен (в хубавия смисъл на думата) тандем, и с интерес очаквам да видя какво се е получило. Много ми харесаха предишните предавания на Мартин за Лили, той - в качеството му на официален биограф - е бил от малкото хора "вътре" в организацията на концерта.

Не харесвам Лили Иванова. Уважавам обаче избора и и творческата и биография.
Паралелите между Лили Иванова и Аня Пенчева намирам за смехотворни. Аня не е и на 1/10 толкова талантлива актриса, колкото е Лили като певица. Докато при едната "дефектите" стават "ефекти", другата е просто самопровъзгласила се и самозабравила се пръчка на прага на климактериума.

# 23
  • Мнения: 17 546
Паралелите между Лили Иванова и Аня Пенчева намирам за смехотворни.
Паралелите са по повод визия и поведение, и не виждам нищо чак пък смехотворно в сравнението. Вкуса и от двете е еднакъв. Същият вкус, който оставя и една Доли Партън, примерно.
http://www.prikachi.com/files/545996N.jpg

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 13:39 от Балу

# 24
  • Мнения: 4 841
Паралелите между Лили Иванова и Аня Пенчева намирам за смехотворни.
Паралелите са по повод визия и поведение, и не виждам нищо чак пък смехотворно в сравнението. Вкуса и от двете е еднакъв. Същият вкус, който оставя и една Доли Партън, примерно.

ГОЛЕМИТЕ могат да си позволят визия и поведение каквото решат. Лили Иванова - може, защото е голяма. Аня Пенчева е твърде дребна за ексцентричност. Това имам предвид.

# 25
  • Мнения: 3 268
Нека сега не превръщаме темата в Лили срещу Аня.Просто направих сравнение между двете,това е.И сравнението не е за таланта им,а за тръшкането,недоволството и начина им на поведение на застаряващи примадони.Лили може да е майка на Аня и точно затова споменах,че  "НА НЕЙНИТЕ" години Аня ще е същата.

# 26
  • Мнения: 6 417
Книгата на Карбовски е готова и сигурно ще излезе в най-скоро време. Истината за концерта на Лили Иванова в Париж отразиха само 2-3 медии. Останалите журналисти, на които бяха платени екскурзиите до Париж, се съдраха да пишат лъжи. Който иска, може да види част от концерта й в www.youtube.com. Българските емигранти в Париж също написаха достатъчно коментари по форумите. Харесвам Лили, но според мен това, което направи в Париж беше провал.

# 27
  • Мнения: 12 665
Да,в нета има доста противоречиви коментари, които не мога да обсъждам.
Но нейните думи са достатъчно показатлни.

# 28
  • Мнения: 17 546
Който иска, може да види част от концерта й в www.youtube.com.
Аплодисментите са като от камерна зала Rolling Eyes Колко е вместимостта на "Олимпия"?

# 29
  • Мнения: 12 665
Който иска, може да види част от концерта й в www.youtube.com.
Аплодисментите са като от камерна зала Rolling Eyes Колко е вместимостта на "Олимпия"?

2000 места, от тях около 900 били заети.

Общи условия

Активация на акаунт