Март'09

  • 13 002
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28

честито,dessiss !!!много да се обичате,и най хубавия подарък да ви е през март
Радвам се че Слънцето е добре

# 16
  • Мнения: 3 637
дессисс,честита годишнина  Hug !
Поздрав на всички!Липсвате ми!
Зори в тези дни ще ти пиша!

# 17
  • Мнения: 28
Danielkka ,и ти ни липсваш миличка Hug

# 18
  • варна
  • Мнения: 11
и аз да се запиша тук
честита годишнини dessiss да сте много щастливи заедно още мнооого мнооого години и да се обичате  bouquet

# 19
  • Мнения: 5
Мами, като стана въпрос за бебешки колички някой знае ли къде има представителен магазин на Cangaroo или магазин в който да има повече модели от тази марка в София, Благодаря Ви предварително. Hug
Честит празник dessiss, много любов и топлина ви пожелавам и безкрайни щастливи съвместни мигове! newsm51

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 14:03 от dobro_nastroenie

# 20
  • София
  • Мнения: 5 758

Честита годишнина, Десис! Обичайте се все така и нека през март любовта ви бъде възнаградена с най-прексания подарък  Hug
Даниелка  Hug
Радвам се, че Слънцето е добре! Дано й оправят компа скоро, че е много гадно да си без, особено, ако като мен си пристрастен  Blush

# 21
  • София
  • Мнения: 263
Честита годишнина,dessiss


Искам да питам за еднократните бикини-за предпочитане ли са и защо?

# 22
  • Мнения: 696
Здравейте и от мен!Много сте изписали не мога да ви изчета!Относно количката аз съм се спряла на Джема на Чиполино!!!!!Много ми харесва визуално дано и като характеристика да е ок!!!!
честита годишнина и от мен!!!
А за Софийската среща мисля че вече док.ще ми разреши да ставам по малко и бих искала да дойда и аз да се видим на живо!!Само ми е малко неудобно как ще дойда без да познавам нико лично?? Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 5 758
oki4a, за мен е по-добър вариант еднократните, най-малкото защото не се налага да переш гащи там и да ги сушиш, а направо хвърляш  Blush Е, то може и да не ги переш, а да си ги носши в плик за вкъщи...
Все забравям - за срещата и аз съм за, май го дават и за се постопли тогава  Simple Smile А място?  Rolling Eyes Ще сменим ли Люлин или не?  Laughing

# 24
  • Мнения: 88
здравейте, искам да попитам, на някоя бъдеща мама случвало ли и се е да прокърви  Sad, вече съм  31+5 г.с. и снощи ми се случи, лекото оцветяване продължава и до сега  Rolling Eyes докито каза да пия магнерот вече 3х2, до сега беше 3х1 и но-шпа и ако има нещо необичайно да ходя в болницата. но това оцветяване си продължава, а нямам силни болки или контракции ... сетих се да пия витамин ц... Sad

# 25
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
dessiss, честита годишнина-мноооого любов ви желая.
Бухта, аз ги видях в магазина на Премама до х-л "Орбита". В началото на този месец трябва да има нова доставка, така че аз смятам да мина. Това, което съм си харесала е в каталога, ще се пробвам по-късно да ти пратя линк ама нещо хич не ми се отдава да ровя в сайта им-изглежда ми много хаотично. Като се прибера ще ти пиша и как се казва модела.

# 26
  • Мнения: 222
Добре, че със Слънцето всичко е ок.  Hug бързо да й оправят компа и пак да е сред нас!
dessiss честита ви годишнина!!!
Обичайте се много!И да сте най-щастливите родители през март!!!

# 27
  • Мнения: 28
беба,най-добре отивай веднага на преглед,това никак не е нормално според мен

# 28
  • Мнения: 105
dessiss, честита годишнина   bouquet Все така да се обичате и да сте щастливи още дълги години Simple Smile

Танче, Билянка е голяма сладурка . Дано скоро си я вземете вкъщи  Hug
Представям си на Слънцето колко и е гадно сега без компа.
Мами, като стана въпрос за бебешки колички някой знае ли къде има представителен магазин на Cangaroo или магазин в който да има повече модели от тази марка в София, Благодаря Ви предварително. Hug
До колкото знам магазина им е на Илиенци.
Беба, и моя съвет е да отидеш на лекар. Ей така за твое успокоение.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
цоп и аз в кюпа
следя си ви
да знаете  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт