Кой е най-добрият шампоан за обем, който сте ползвали

  • 22 782
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
Открих и маската в ягодка, но пяната не я виждам.ти и трите продукта ли позлваш Blushдоволна ли си? аз се чудя само с шампоана и пяната не може ли, че много скъпо излиза Whistling  bouquet

# 16
  • Мнения: 5
Здравейте,чета тук от 2004година,но съм регистрирана от 2006.По темата-от много години завършвам измиването на косата си с една бира,а тя е тънка и мазна.Заедно със стилизиращите продукти  на другия ден и в комбинация с редовно боядисване се славя с една от най-пищните коси в моето градче.Пробвай,бирата подхранва и фиксира,след половин час и не мирише.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
Маска не ползвам изобщо,защото съм с финна коса и много са ми тежки.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 692
Добре, а ако сложите само шампоан какъв е ефекта? Имам предвид без комбинация с пяната (, която се явява един вид стилизант).

# 19
  • България
  • Мнения: 3
Най-добрия  е силно казано защото все още го търся,но съм доволна от ' Vo5'.

# 20
  • Мнения: 63

[/quote]
Добре, а ако сложите само шампоан какъв е ефекта? Имам предвид без комбинация с пяната (, която се явява един вид стилизант).
[/quote]
Точно такъв шампоан търся-след който няма нужда от стилизант Hug
това с бирата преди доста време го пробвах-абсолютно вярно е, че не мирише, но всеки ден трябва нова бира, направи ми впечатление, че като се поразгазира няма ефект на пяна Blushнека момичето с бирата се включи за пояснение Laughingпоне е безвредно Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 181
Пак казвам тази пяна НЕ Е стилизант.Тя е един вид балсам и подхранва косата.В случая е под формата на пяна,за да не утежнява финните коси.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Най-добрия  е силно казано защото все още го търся,но съм доволна от ' Vo5'.

Vo5 за обем май от много време няма  Thinking

Fioravanti пак ли е на Rene Furterer? Серия за обем ли е ?  bouquet

В момента ползвам шампоана за обем. Първият път, като се измих с него косата ми стана страхотна и обемът се задържа доста дълго, но следващите пъти сякаш нямаше такъв добър ефект  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 447
На Лореал  Peace

# 24
  • Мнения: 1
Шампоана на Керастаз за обем е добър, но откакто открих продуктите на Paul Mitchel, мисля че по-добри от тях засега няма. Наистина само с шампоана се придобива доста добър ефект, а вече като сложа и от лосион са обем в корените и ефекта е страхотен. Освен това и бавно ми се омазнява косата.

# 25
ползвала съм шампоан на Лореал - волюм екстриим- и съм страшно доволна сега се чудя за този шампоан:
http://www.yordalo.com/product_info.php?products_id=81

някой ползвал ли го е да даде съвет?

# 26
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Пробвай с Rene Furterer серията Tonucia - шампоан, маска и пяна за обем, която се нанася върху подсушена коса. Горещо ги препоръчвам.
Успех
Fioravanti също Peace
Fioravanti пак ли е на Rene Furterer? Серия за обем ли е ?  bouquet
Да Peace  http://www.sephora.com/browse/product.jhtml;jsessionid=Y1JRUV1A0 … ;_requestid=42168

# 27
  • Мнения: 304
ползвам пантен

# 28
  • Мнения: 63
Шампоана на Керастаз за обем е добър, но откакто открих продуктите на Paul Mitchel, мисля че по-добри от тях засега няма. Наистина само с шампоана се придобива доста добър ефект, а вече като сложа и от лосион са обем в корените и ефекта е страхотен. Освен това и бавно ми се омазнява косата.
Hug можеш ли да пуснеш линк на въпросния шампоан на ПМ и лосиона - те специално за обем ли са? лосиона във вид на пяна ли е и как се използва? От кое постигаш обема - от шампоана или от лопсиона - на мен ми се иска шампоана да прави обем Heart Eyes  bouquet ако може и цени на тези два продукта?ти предполагам от фризьорски салон си ги купуваш newsm78 Blush

# 29
  • софия
  • Мнения: 25 478
Шампоана на Керастаз за обем е добър, но откакто открих продуктите на Paul Mitchel, мисля че по-добри от тях засега няма. Наистина само с шампоана се придобива доста добър ефект, а вече като сложа и от лосион са обем в корените и ефекта е страхотен. Освен това и бавно ми се омазнява косата.
А от къде ги купуваш? Никъде по специализираните магазини ги няма. Нали са профи.

Общи условия

Активация на акаунт