Кой е най-добрият шампоан за обем, който сте ползвали

  • 22 830
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 63
Аз съм с тънка, дълга, абсолютно права коса, склонна към цъфтеж и със сухи краища  ooooh!и какво ли не съм пробвала за обем, но ефект кой знае какъв не съм видяла.без стилизиращи продукти не мога да постигна обем, а ми се иска да намаля изпозлването на пяна и лак и да изпозлвам добър шампоан за обем, който наистина има ефект при тънки коси като моята.мисля да пробвам шампоан на Фредерик Фекай, но искам първо да чуя вашето мнение, препоръки и съвети  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 25
  След употреба на различни марки шампоани, мога да ти препоръчам Panten Pro-V за обем

# 2
  • София
  • Мнения: 8
Пробвай с Rene Furterer серията Tonucia - шампоан, маска и пяна за обем, която се нанася върху подсушена коса. Горещо ги препоръчвам.
Успех

# 3
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Пробвай с Rene Furterer серията Tonucia - шампоан, маска и пяна за обем, която се нанася върху подсушена коса. Горещо ги препоръчвам.
Успех
Fioravanti също Peace

# 4
  • Мнения: 779
 пробвай спрей за обем.има доста ефективни такива Peace

# 5
  • Мнения: 63
Пробвай с Rene Furterer серията Tonucia - шампоан, маска и пяна за обем, която се нанася върху подсушена коса. Горещо ги препоръчвам.
Успех
Fioravanti също Peace
Fioravanti пак ли е на Rene Furterer? Серия за обем ли е ?  bouquet

# 6
  • Мнения: 63
Някой да е позлвал шампоана за обем на Kerastase да каже отзиви дали е добър Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 6 631
Някой да е позлвал шампоана за обем на Kerastase да каже отзиви дали е добър Hug  bouquet
Ползвам го в момента с маската и цимента има ефект ,но аз съм на черта и си поигравам със сешуара.
Може да пробваш и серията Сеперстар на Тиджи http://hair-bg.com/products/superstar-sulfatefreeshampoo.html заедно с балсама и това http://hair-bg.com/products/superstarblowdry.html
Ето ги и в Ягодка http://www.strawberrynet.com/haircare.aspx?BrandId=652&goChar=T

# 8
  • Варна
  • Мнения: 692
Няма такъв шампоан. Tired  Обем мога да постигна само със стилизиращи продукти, преса или сешоар. Вярно, от някои шампоани чувствам косата си по-жива, но обем ...е твърде силно казано.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз също съм с тънка коса,но къса.Ползвам на Керастаз ваната за обем,на леко подсушена слагам пяна от същата серия.Пяната обаче не е стилизант,а е грижа за косата.След това суша с главата на долу.На сутринта даже ми се налага да я слягам с водичка,защото е прекалено обемна Laughing

# 10
  • Мнения: 743
Няма такъв шампоан. Tired  Обем мога да постигна само със стилизиращи продукти, преса или сешоар. Вярно, от някои шампоани чувствам косата си по-жива, но обем ...е твърде силно казано.

И аз си мисля същото. До момента не съм открила такъв шампоан. И аз суша косата надолу, и така имам обем 2 дни.

# 11
  • Мнения: 63
Аз също съм с тънка коса,но къса.Ползвам на Керастаз ваната за обем,на леко подсушена слагам пяна от същата серия.Пяната обаче не е стилизант,а е грижа за косата.След това суша с главата на долу.На сутринта даже ми се налага да я слягам с водичка,защото е прекалено обемна Laughing
мога ли да те помоля да ми покажеш линк с въпросната вана за обем и пяна от същата серия Hugблагодаря предварително  bouquet

# 12
# 13
  • Мнения: 6 631
Аз също съм с тънка коса,но къса.Ползвам на Керастаз ваната за обем,на леко подсушена слагам пяна от същата серия.Пяната обаче не е стилизант,а е грижа за косата.След това суша с главата на долу.На сутринта даже ми се налага да я слягам с водичка,защото е прекалено обемна Laughing
мога ли да те помоля да ми покажеш линк с въпросната вана за обем и пяна от същата серия Hugблагодаря предварително  bouquet
Това е шампоана.

# 14
  • Мнения: 63
Значи едното е шампоан, другото маска, а третото пяна, така ли Blushаз само шампоана видях в ягодка-пяната и маската не ги отк Blushих ooooh!

# 15
  • Мнения: 63
Открих и маската в ягодка, но пяната не я виждам.ти и трите продукта ли позлваш Blushдоволна ли си? аз се чудя само с шампоана и пяната не може ли, че много скъпо излиза Whistling  bouquet

# 16
  • Мнения: 5
Здравейте,чета тук от 2004година,но съм регистрирана от 2006.По темата-от много години завършвам измиването на косата си с една бира,а тя е тънка и мазна.Заедно със стилизиращите продукти  на другия ден и в комбинация с редовно боядисване се славя с една от най-пищните коси в моето градче.Пробвай,бирата подхранва и фиксира,след половин час и не мирише.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
Маска не ползвам изобщо,защото съм с финна коса и много са ми тежки.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 692
Добре, а ако сложите само шампоан какъв е ефекта? Имам предвид без комбинация с пяната (, която се явява един вид стилизант).

# 19
  • България
  • Мнения: 3
Най-добрия  е силно казано защото все още го търся,но съм доволна от ' Vo5'.

# 20
  • Мнения: 63

[/quote]
Добре, а ако сложите само шампоан какъв е ефекта? Имам предвид без комбинация с пяната (, която се явява един вид стилизант).
[/quote]
Точно такъв шампоан търся-след който няма нужда от стилизант Hug
това с бирата преди доста време го пробвах-абсолютно вярно е, че не мирише, но всеки ден трябва нова бира, направи ми впечатление, че като се поразгазира няма ефект на пяна Blushнека момичето с бирата се включи за пояснение Laughingпоне е безвредно Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 181
Пак казвам тази пяна НЕ Е стилизант.Тя е един вид балсам и подхранва косата.В случая е под формата на пяна,за да не утежнява финните коси.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Най-добрия  е силно казано защото все още го търся,но съм доволна от ' Vo5'.

Vo5 за обем май от много време няма  Thinking

Fioravanti пак ли е на Rene Furterer? Серия за обем ли е ?  bouquet

В момента ползвам шампоана за обем. Първият път, като се измих с него косата ми стана страхотна и обемът се задържа доста дълго, но следващите пъти сякаш нямаше такъв добър ефект  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 447
На Лореал  Peace

# 24
  • Мнения: 1
Шампоана на Керастаз за обем е добър, но откакто открих продуктите на Paul Mitchel, мисля че по-добри от тях засега няма. Наистина само с шампоана се придобива доста добър ефект, а вече като сложа и от лосион са обем в корените и ефекта е страхотен. Освен това и бавно ми се омазнява косата.

# 25
ползвала съм шампоан на Лореал - волюм екстриим- и съм страшно доволна сега се чудя за този шампоан:
http://www.yordalo.com/product_info.php?products_id=81

някой ползвал ли го е да даде съвет?

# 26
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Пробвай с Rene Furterer серията Tonucia - шампоан, маска и пяна за обем, която се нанася върху подсушена коса. Горещо ги препоръчвам.
Успех
Fioravanti също Peace
Fioravanti пак ли е на Rene Furterer? Серия за обем ли е ?  bouquet
Да Peace  http://www.sephora.com/browse/product.jhtml;jsessionid=Y1JRUV1A0 … ;_requestid=42168

# 27
  • Мнения: 304
ползвам пантен

# 28
  • Мнения: 63
Шампоана на Керастаз за обем е добър, но откакто открих продуктите на Paul Mitchel, мисля че по-добри от тях засега няма. Наистина само с шампоана се придобива доста добър ефект, а вече като сложа и от лосион са обем в корените и ефекта е страхотен. Освен това и бавно ми се омазнява косата.
Hug можеш ли да пуснеш линк на въпросния шампоан на ПМ и лосиона - те специално за обем ли са? лосиона във вид на пяна ли е и как се използва? От кое постигаш обема - от шампоана или от лопсиона - на мен ми се иска шампоана да прави обем Heart Eyes  bouquet ако може и цени на тези два продукта?ти предполагам от фризьорски салон си ги купуваш newsm78 Blush

# 29
  • софия
  • Мнения: 25 687
Шампоана на Керастаз за обем е добър, но откакто открих продуктите на Paul Mitchel, мисля че по-добри от тях засега няма. Наистина само с шампоана се придобива доста добър ефект, а вече като сложа и от лосион са обем в корените и ефекта е страхотен. Освен това и бавно ми се омазнява косата.
А от къде ги купуваш? Никъде по специализираните магазини ги няма. Нали са профи.

# 30
  • Мнения: 1
Да професионални са продуктите на ПМ. Аз ходя в един фризьорски салон в гръцката махла, където работят само с техни продукти. Иначе знам, че ги има и в спа цнтър sea side. цената на шампоана е 33 лв, но е 300 мл. Лосиона е по-точно като гел, не знам как да го обясня по-точно, слага се в корените, не омазнява, само трябва леко да се втрие и масажира и после със сешоар. Конкретно и само с шампоана пак се получава добър обем в корените. Поне аз намирам невероятна ралика с шампоаните на Лореал проф и специално с Керастаз.

# 31
  • софия
  • Мнения: 25 687
Ива, благодаря   bouquet, но дано и някой от София се включи и сподели, че Варна ми е малко далеч.

# 32
  • Мнения: 733
Косата ми е суха, сравнително гъста и леко чуплива (не къдрава). Дълго време и аз търсех продукт за обем и последния път като ходих на фризьор си взех от него Londa - volume, styling jelly и страшно ми хареса. На измита коса се втрива съвсем малко, намачква се косата и се изсушава леко със сешоар. Постига се точно този ефект на "въздушен" обем. Хубавото е, че като изсъхне косата стои естествено (няма мокър ефект) и къдриците или начупеността на косата се запазват. На следващия ден можеш леко да навлажниш ръцете и да намачкаш допълнително и обема се постига отново. Другото, което ми харесва е, че има съвсем деликатни блестящи частици, които на слънце придават лек блясък на косата. Цената му беше към 16лв.  Peace

# 33
  • Мнения: 1 324
Сухите шампоани на Клоран правят добър обем в корените.
Обем постигам и с хума.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 692
Сухите шампоани на Клоран правят добър обем в корените.
Обем постигам и с хума.

Сподели за хумата? Как я ползваш? Hug

# 35
  • Мнения: 880
Най-добрия  е силно казано защото все още го търся,но съм доволна от ' Vo5'.

И аз съм на същото мнение. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз от Пантен.  Peace

# 37
  • Мнения: 1 324
Сухите шампоани на Клоран правят добър обем в корените.
Обем постигам и с хума.

Сподели за хумата? Как я ползваш? Hug


Средно гъста каша от хума с вода, нанасям само в корените и стоя 30мин. Може на измита коса, може и на суха ако не е прекалено мръсна, и може да мине без шампоан.
По принцип хумата има измиващ и изсушаващ ефект. Косата става по-суха, по-твърда и не така прилепнала, както след шампоан.  Моята коса се омазнява относително бързо в корените и след шампоан е мекичка и зализаничка, така че хумата ми е идеална. Не трябва да се ползва постоянно, за да не се пресуши косата.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 692
letsgo, благодаря  bouquet

# 39
ЛОРЕАЛ за обем -лилавата серия- прави косата 4удесна и мн.обемна.

Общи условия

Активация на акаунт