Номерца !!!

  • 1 848
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 465
Кажи си Фид кажи си, нали вижда6 4е тук сме от "кол и въже" събрани, пък и кви оригинални номерца - аз явно съм била много тъпо хлапе Embarassed

# 16
  • Мнения: 508
хайде фиданке:)))))))))от кога те 4акам да се вклю4иш-нещо ми подсказва 4е има какво да ни пишеш>хайде стига скромни4и-разправяй

# 17
  • Мнения: 4 244
То аз разправях скоро моите похождения по морето и любовта ми към германците още от ранна детска възраст.
Мързи ме да пиша и ето ви старата тема да се посмейте с  мен. Някъде към 5 страница беше май  newsm78

Последна редакция: вт, 26 юли 2005, 17:40 от "Стройна фиданка"

# 18
  • Мнения: 4 212
Слу4ка в планината.
Да съм била на 8,9 години.Нашето 4етири4ленно семейство спира с жигулката насред една полянка, по4иства колата отвътре, отвън ,оставя отворени 4етерите врати да се проветрява в колата,  ние с брат ми игарем наоколо а майка ми и баща ми отиват до хижата та оставят багажа. Връщаме се вси4ки заедно и какво намираме - в жигулката на предната седалка една коза, предните 2 крака на волака и кибик, до нея още една и отзад 2. Стояхме гипсирани  минути, докато баща ми невзе да вика прус  гадини недни, прус. Mr. Green

...имала съм невроятни изпълнения, мога роман да напиша....

# 19
  • Мнения: 2 452
Моят класен живееше точно до нас, а приятелката ми, с която бяхме в едни клас - отсреща. Един ден тъкмо се бях изкъпала, спомням си в подробности и как бях облечена - черна плисирана поличка, синьо якенце и плитки - излизам навън и братът на приятелката ми (той в 4-ти клас, ние в първи) предлага - хайде да си игарем на "снежни" топки, но т.к. беше есен и нямаше сняг ги правехме от кал. Той срещу нас двете. Естествено, не се опитваше да уцели сестра си, а мен. Дъщерята на класния гледала през шпионката и му докладвала, та на другия ден бяхме порицани пред всички първокласници . А майка ми горката пак ме къпа.
Друг път правих мост над един уличен казан пълен с мръсна вода и както си му е реда паднах в него.
Аз други изпълнения нямам - била съм кротко дете и се надявам и Изабела да е такава.

# 20
  • Мнения: 980
ами аz съм била направо zадръстено дете Embarassedама си имам моите иzпълнения
1) Един ден доШъл Шефа на баЩа ми до вzима zа парад(тате беШе милиционер) и много ми се радвал, че съм била голям сладур. А аz току Що напапкана и доволна съм ми марШирувала в скута му, после съм се гуШнала и съм напълнила пелените, накрая съм хлъцнала доволна и съм го оповръЩала целия. Whistling

2) Аz тате не съм го била с черпака, но с "буто" hahaha

3) Веднъж мама zабеляzала, че неЩо съм прекалено тиха и погледнала какво правя. Ами zанимавала съм се да рисувам по токуЩо иzмитите проzорци със сурови суровини, пресен внос от пелените ми Sick и като съм я видяла съм ревнала, покаzвайки й мръсните ми ръчички, "мама,аки,аки, вода" Crazy

Последно. ОЩе съм била пеленак и не съм имала представа какво точно съм, но съм била zабеляzала, че вечер тате като се брибере и се прокаШлял. И аz съм почнала винаги вечер да се дера колкото мога, та мама много се уплаШила. После zабеляzали, че аz подигравам татенцето и винаги като съм го виждала е падало голямо каШляне. Мда, от малка съм си драка Mr. Green

# 21
  • Мнения: 254
Хайде и аз да Ви разкажа 2 случки:)

Бях помощник отрядна на един пионерски лагер и в моя отряд бяха и моите две парви братовчедки. Моят отряд беше дежурен по кухня (трябваше да сервираме и отсервираме) и аз предложих да намажем десерта (пъпеш) с люти чушлета. Естествено идеята ми беше одобрена. Аз след това излязох в нелегалност... и чак когато всички бяха заспали се появих, за да видя отрядната, която ме открехна, че тя обрала парсата и че точно едно от братовчедчетата ми ме издало:))) Ами да така е с роднините хехе:)) Естествено много деца почнали първо с десерта и е било една лудница настанала в кухнята... както можех и да си представя. Като се сетя за тази история и се сещам автоматично и за Макс и Мориц, помните ли ги какви палавници бяха, любимо детско филмче ми беше:)

Друга случка. Като бях от първи до трети клас, редовно бухах момчетата от моя клас като ме ядосат нещо. Да ама, откаде да знам, а и кой да ми каже, че настъпва един момент в който момчетата избуяват и заякват а аз поне да бях записала я джудо, я борба, та да се осъвършенствам в боините техники. Та помня един слетобед се събуждам в къщи и не мога да разбера какво е станало с мене. След доста време като си видях раните по муцунката успях да се сетя, че се бих с едно момче и явно едвам съм се прибрала в къщи и сигурно за момент съм изпаднала в безсъзнание и съм заспала. Ужас, като знам колко е вредно след сътресение да спиш, ама то с моята дебела круша....която сигурно доста удари е понесла от това момче:)) От тогава си получих урока, повече да не се бия с момчета само с момичета ако се налага....Simple Smile)

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
ами аz съм била направо zадръстено дете Embarassedама си имам моите иzпълнения
3) Веднъж мама zабеляzала, че неЩо съм прекалено тиха и погледнала какво правя. Ами zанимавала съм се да рисувам по токуЩо иzмитите проzорци със сурови суровини, пресен внос от пелените ми Sick и като съм я видяла съм ревнала, покаzвайки й мръсните ми ръчички, "мама,аки,аки, вода" Crazy
Подобно, само че съм омазала себе си и стените, а когато дошли майка ми и баща ми, съм казала "Тункай, мамо, тункай!" (Разбирай Цункай). Досега ме бъзика баща ми, а майка ми плакала, вероятно се е притеснявала за развитието ми.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 221
Аз пък съм скрила пуловете на табла на ба6та ми.
Бяхме на по4ивка и майка ми оти6ла на процедури някакви. Татко 6те ме гледа уь. Като се играе на табла понякое време се изваждат пуловете от страни, това е 4аст от играта. Та аз кроти4ко съм ги пъхала в едно зай4е. Накрая татко ме питал: Къде са пуловете, тати ?...а аз: Зай4ето ги папало....А ба6та ми не може да вдяне ни6то. Гледали зай4ето с другия 4овек, няма пулове, няма 4удо...
Накрая мама до6ла и го светнала. До ден дне6ен ба6та ми го е яд на мен:) Ама аз какво съм виновна. О6те едно доказателство, 4е мъжете не внимават в отглеждането на децата:) Нека да им е за урок:)
На тази съ6тата по4ивка се возех и със асансора, оба4е един път съм уцелила този на 4иста4ките, дето возят мръсните 4ар6афи...та от возене съм се уморила и заспала на меки4ко. А на6ите ме търсят с полиция Simple Smile Накрая една 4иста4ка ме намерила слу4айно в мръсните 4ар6афи...Пфу...Simple Smile
Детска му работа Simple Smile

# 24
  • Мнения: 508
Хехехех и как не са те изпрали с чаршафите?Simple Smile

# 25
  • Мнения: 221
Хехехех и как не са те изпрали с чаршафите?Simple Smile
Ами знам ли  newsm78?! Късмет съм имала:) Трябва да питам майка ми за подробности Simple Smile Joy

# 26
  • Мнения: 5 183
Аз като малка съм била много злояда. 4удели са се какво да ме правят, какво да сготвят и как да ми го предложат... злояда, слаба и болнава съм била... Един ден баща ми си пушел цигарата на терасата и ни гледал как си играем с децата от блока, а аз то4но тогава съм намерила на земята някаква недоядена закуска. Взела съм я и съм я загризала с мерак... Татко ми не повярвал на о4ите си - неговото злоядо дете, дето "от пиле мляко" му предлагат и все не ще ... гризе мръсна кифла от земята ... за срам на родителите си ... все едно гладна са ме даржали hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 636
Аз не съм имала кой-знае какви изпълнения, но за брат ми легенди се носят  Wink
Веднъж майка ми и баща ми се прибират с колата и на завоя гледат една голяяяяма мръсна локва и вътре едно дете се плъцика... И майка ми веднага се изказва: "гледай го това дете - къде е майка му, какво възпитание!" Като се вгледала - ми то нейния хубостник  ooooh! А той толкова черен и мръсен бил, че и майка му не го познала  Laughing  Laughing  Laughing
Друг път сме на море. Майка ми заръчва на баща ми да ни наглежда, че тя трябвало да реже салата... А баща ми си има по-интересни занимания - карти ли, табла ли Thinking По едно време настава суматоха на плажа - дете се дави, спасителите хвърчат. Баща ми веднага хуква да помага - нечие дете се дави #Crazy И на свой ред: къде са му родителите на това дете, къде гледат!!! Е, то пак нашия разбойник. Хубавото е, че всичко завърши добре - той всъщност не се е давил. Решил да пробва колко морска вода може да изпие (понеже му казали да не я пие).

# 28
  • Мнения: 5 183
като стана дума за братя и сестри, да кажа за моята сестри4ка. Ами тя милата, нали си е много изпълнителна и прилежна ... 4ула как майка ми се възмущава и кара на татко 4е си губи коп4етата, като се скъсат, вместо да ги прибере и да ги даде да му ги зашие...и запомнила 4е така не се прави... Един ден след като я прибрали от градина /или ясла, не помня/, се оказало 4е има хрема - запушен нос, затруднено дишане ... Маика ми се опитала да и издуха нослето и напипала нещо твърдо - коп4е в носа. Систър милата си скрила там на сигурно място коп4ето на пристилката, което се скъсало, и забравила...

# 29
  • Мнения: 221
хе хе...като каза за прибиране, една приятелка пък си прибирала мазното от супата в джоба... Hug no coments Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт