спешно помощ за количка :)

  • 3 589
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 666
Да тази съм я виждала и ми хареса....това е че във Варна я има само в един магазин и доставката мн сложна работа била.А тази която е на чиполино найстина май няма зимен кош newsm78 .Тези дни смятам да ходя да купувам кошарка и ще претършувам магазините smile3530

# 16
  • Мнения: 11
Тази видя ли я. аз съм я виждала и на живо изглежда стабилна. И е с регулираща се дръжка. Има и кош за новородено зимен, а тази която ти си посочила май няма. Виж ако искаш http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1356
newsm10 newsm10 newsm10 За Перфецта на чИПОЛИНО,дори си я поръчах от Симонови,ще пиша да ви кажа как е като ми я доставят!

# 17
  • Мнения: 666
Аз май се реших каква ще е newsm47 Един модел на кенгару EXCESS (мн прилича на бертони карера)  http://www.cangaroo-bg.com/bg/sub.html -долу 2 -рата
Някой използвал ли я е ...или някакви мнения? newsm78

# 18
 Има един модел на Chicco Ct 02,не е никак лоша.Подходяща е за новородено, има и столче за кола.Цената и е 550лв.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
MaMa Tegu, не съм я ползвала, но като гледам отговаря на всичките ти изисквания. А това е най-важното - на теб да ти харесва и да ти е удобна и да смяташ, че е удобна за бебето.
Винаги ще има такива, които ще кажат, че е хубава и такива, които ще е оплюят. Нали знаеш, вкус другар няма.
За това гледай на теб да ти харесва и може да си сигурна, че ще си я ползваш със желание.
Аз, ако бях бебе щеше да ми хареса да се возя в нея  newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 618
Азсъщо ползвах на Кенгуру но модел Дейзи. Много съм доволна, стабилна и практична. И аз много исках да е нова и.......дъра дъра....Сега ако съм не бих дала толкова пари, за нещо което ползвах 11 месеца. Бебето доста натежа и количките са тежки и стана непосилно за вдигане. Продадох я, беше почти като нова. Но всеки иска най-доброто за бебето си и е разбираемо.
Исках просто да кажа че на мен тази марка ми харесва Peace

# 21
  • Мнения: 666
Кенгуру са по добра марка от бертони доколкото разбрах и това да ви кажа доста повлиява май в изпора ми на количка newsm53 Някой обаче може ли да ми каже каква марка е Кенгуру,тъй като вече разбрах че бертони са китайски Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 8 283
Леле по-грозна количка не съм виждала. Имах "щастието" и на живо да я срещна... при това пише 20 кг  Shocked
Извинявайте, но 400-500 лв за Чиполино/Качнгару/Бертони е престъпление... ако ще и с 5 коша да са

Препоръчвам ти да видиш Лолата ан чиполино ако искаш ефтина количка (малко под или над 200 лв.), добро копие на Чико е, много е закътана
Ако ти се дават малко повече от 500 лв. виж Чико 0.2 за 550 лв. (дано няма промяна, че отдаван не съм се интересувала от цените на количките) ще имаш и добра кошница за кола
Липсата на зимен кош не е проблем....можеш да видиш кога са родени децата ми в подписа   
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2830 - 550 лв с кошница
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1222 -  380 лв. без кошница
би трябвало да се продават с чувалче за крачетата.

- Лолата,
а това е оригианала, който не се произвежда вече

А това го имаше в Джъмбо на цена 200лв.

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3523, няма напълно легнало положение, и някъде я дават от 6 месец но тук го дава "от раждането", а и имам позната, която е става колича е от раждането на детето си

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 21:41 от Desem

# 23
  • Мнения: 18
Cangaroo Viktoria имам и е супер удобна функционална и сладурска коли4ка! Комплект с кош за новородено излиза около 370 лева (коша е 100 лв) , отделно можеш да си вземеш и кошница за кола която с адаптери също може да се фиксира към колелетата на коли4ката (ако примерно пътувате някъде). Коша за новородено е широк и удобен и той от своя страна има 3 позиции на повдигане на бебето - мойта беба е на 5 месеца ве4е и още си я возя в него. Направо съм супер доволна от избора си и ти прпоръчвам тази количка като оптимално съотношение цена:качество:функционалност

# 24
  • Мнения: 367
Виж ориентирай се на теб какво ти харесва,тук мнения много и накрая ще се объркаш!Знам го от личен опит!Сега вече ако ме питат ще кажа това което е удобно и ми харесва на мен е най-доброто!В края на краищата,ти предимно ще я буташ,а и скоро след като я вземеш вълненията и страстите ще се прехвърлят върху съдържанието и а не върху нея!
Мисли за теб и за бебчо и за тати разбира се!Успех и леко раждане! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 170
Мисля, че с Кенгуру Ексес си в десятката Peace . Моят фаворит по време на безкрайните обиколки в парка беше Кенгуру Екстраваганца, което де факто е Ексес с 4 колелета. За мен това беше количка без забележки, отговаряше на всичките ми критерии за добра такава. Дръжката й има много хубаво изтегляне и се бута без проблем и удобно от всякакъв габарит хора.
Аз съм с Кенгуру Виктория и вероятно ще си я ползвам и с второто дете. Като изключим това, че е тежка, много си я харесвам и ми беше много удобна. Имала съм лятно Бертони, бутала съм и една Чиполинска, и двете бяха в пъти по- неудобни от Кенгуру Peace .
Успех и да се похвалиш
Grinning

# 26
  • Мнения: 1 427
Кенгуру,също както и Бертони,са си китайски.Но по някаква необяснима причина са много здрави и качествени.За този клас колички са най-доброто.Като недостатък мога да кажа само,че са тежки,но това е проблем най-вече за по-дребните мамчета.
Избора ти - Кенгуру Ексес според мен напълно отговаря на изискванията ти Peace.Не съм я бутала,но съм чувала само добри отзиви за нея и на живо изглежда много добре.По удобна е от Карерата и на Кенгуру и на Бертони-поне така съм чувала.
Роли-Уоли,имах точно Кенгуру Екстраваганца-страхотна количка,но на мен ми идваше много голяма и широка и си я смених за по малка количка.

# 27
  • Мнения: 666
Благодаря Ви мн мами!Вече имаме май победител из количките  newsm03 Кенгуру Ексес даже я разгледах на живо..мн е хубава..точно дизайна който търся Simple Smileнаистина е малко тежка,ама той таткото ще се справя с нея  newsm10 Само се надявам от мн обиколки пио магазините да не ми влезе нещо др в главата че ще се шашардисам съвсем....то май първоначалното решение е най-добро..после мн се объркваш  Thinking
п.с.Сори че си пускам тука въпроса (не е по темата)обаче някой от вас да е раждал в МД варна...ако да може да пишете малко мнения...че след няколко дена май и аз там ще се озова Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 44 122
Еми, като ти казват всички, че не си заслужват Бертони, сигурно има защо  Mr. Green

Те копират модел на АВС Дизайн
http://www.abc-design.de/display.php?oid=10&m_product_id=390 … ;m_view=desc&
Като толкова ти харесва количката, взем си оригинала. Но ще трябва да се бракнеш още малко  Wink

Мда пък ако финансите са зле - по-добре втора ръка запазена такава, пред ново бертони Simple Smile))

А това, че таткото ще се справя с количката...много нереално ми се види....само с него ли ще излизате на разходка??? Таткото не работи ли? Вие нон стоп сте заедно ли? Или той ще разхожда бебето ежедневно?

По-добре си избери нещо дето и ти ще можеш спокойно да се справяш с него......и то не само в началото ми и когато бебето стане малко по-тежко Whistling защото тежка количка+ бебе от 10-тина кила и багаж още 5....не е много добро решение Simple Smile)))
Ама ти си знаеш....

# 29
  • Мнения: 2
Вземи си количка на Maclaren и няма да съжаляваш, комбинираните са до 580 лв мисля, нашата специално струваше 535 лв, във Варна се продават в магазин Рошко под подлеза в Чайка над пазара.

Общи условия

Активация на акаунт