спешно помощ за количка :)

  • 3 592
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 242
Desem - тя лолата вече даже не е малко под 200, а направо е 104 лв.... Simple Smile)))

# 31
  • София
  • Мнения: 8 287
104 за нова  #Crazy леле нямам думи... ако се наложи за 4-5 може да се замисля, 'щото моето ПикАпче може още деца да гледа

Кенгуру Ексес - в квартал имаше няколко .. и може би защото бутах и Бъз по това време.... ми изглеждаха много зле: коша стои някак по-ниско и летния вариант (освен ако нещо не са подобрили) се изкривяваше гръбчето под тежината на детето, а и ми изглеждаше по-тясна. Една от мамите (всъщност бабата основно изкарваше детето) ползва зимния кош до към 7мия месец и като минаха на летния няма и 1-2 месеац смениха количката май с модела Даяна (подобен на Пукито на Чиполино) 
Цвета й беше тъмно син много избеля.
Чувала съм коментари, че Кангаруто са по-добри от Чиполино(като здравина), но за мен първите са с гадни материи.

# 32
  • Мнения: 666
Polly-Wolly мисля,че кенгуру ектраваганца е супер предложение.Само имам един въпрос по отношение на кошовете височината същата като на ексеса ли е?Всмисъл досущ същатаа количка но с 4 колела :хахаах а иначе за таткото на базик го казах..мн ясно че почти през цялото време аз ще си я кретам тази количка,но тя така или иначе си е 11кг горе долу...нз нз колкото толкова:)да си расте бебчето пък ако трябва и 2 ще вземем Praynig

# 33
  • Мнения: 1 427
Да си редактирам поста-имах не Екстраваганца,а Ексклузив. Имай в предвид,че из Варна често ще ти се налага да минаваш по подлези и други места със стълби,а ако пътуваш с градския транспорт ще имаш големи затруднения. Аз затова се продадох количката и си взех на Джордани-лесно се вдига и минава навсякъде. А,и в доста магазини ще ти е трудно да влизаш. Но ако наистина държиш на голяма количка,тази е най-добрият вариант/Ексес/.

# 34
  • Мнения: 1 170
Polly-Wolly мисля,че кенгуру ектраваганца е супер предложение.Само имам един въпрос по отношение на кошовете височината същата като на ексеса ли е?Всмисъл досущ същатаа количка но с 4 колела :хахаах а иначе за таткото на базик го казах..мн ясно че почти през цялото време аз ще си я кретам тази количка,но тя така или иначе си е 11кг горе долу...нз нз колкото толкова:)да си расте бебчето пък ако трябва и 2 ще вземем Praynig
Ами главата не бих си заложила, но като ги гледам, за мен си е една и съща Peace . Разбира се, най- добре е да се видят и сравнят на живо.
Е.Л. , моята позната беше 150... и малко сантиметра висока, а мъжът й гонеше двата метра. Но и двамата я бутаха с един пръст (в смисъл страшно им беше удобна). Аз съм 168 и направо си ми лепваше Crazy
Даяна е хубава, но аз й недолюбвам малките колелета. Не е за нашия квартал Confused . Ама то е много важно какви са персоналните ти изисквания. На моите такива един Ексес (макар и триколесен) отговаря далеч по- добре от Даяна
Peace

# 35
  • Мнения: 1 427
За бутането съм съгласна-направо сама върви,но вдигането.... ooooh!

# 36
  • Мнения: 666
Сега като казахте за подлези и стълби....триколката ще дойде малко сложна за смъкване и качване(особено за подлезите)  newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy

# 37
  • София
  • Мнения: 44 242
Сега като казахте за подлези и стълби....триколката ще дойде малко сложна за смъкване и качване(особено за подлезите)  newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy

на задни колела се тътри, стълба по стълба;)

# 38
  • София
  • Мнения: 8 287
.....

на задни колела се тътри, стълба по стълба;)
... и на горе, и на долу  Laughing

# 39
  • Мнения: 666
Благодя че ми писа dandy22....пращам ти имейл-а си за повече информация demirewa_88@abv.bg Надявам се да ми разесниш нещо повече в него Simple Smile
п.с. пробвах да ти отговоря лично,но ти е пълна пощата ...съжелявам  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 501
Някой ползвал ли е комбинирана количка джема 2 в 1 на chipolino ? Засега съм се спряла на нея. Ако някой има отзиви да пише. Благодаря.

# 41
  • Мнения: 666
Имах позната,която я ползваше само,че тази 3в1(същата работа) и беше мн доволна.Здрава количка и в същото време доста лека...Красив дизайн(лично мое мнение)..доколкото знам беше с тази количка до последно(в смисъл не и се наложи да купува допълнителна след като поотрасна бебчето,защото джема-та беше достатъчно голяма,а доста мамита си купуват допълнителна) Simple Smile

п.с.с тези скоби и аз малко се обърках..надявам се не и ти Wink

# 42
  • Мнения: 501
Благодаря. На мен ми хареса точно това,че е лека и дизайна е хубав,разбира се и цената Simple Smile

# 43
# 44
Здравеите момичета искам да кажа че ЕКСЕС НА КЕНГУРО е най великата количка , притежава всичко необходимо за комфорта ,удобството и самочувствието на всяко бебче и всяка мама . Беше ми мечта да купя такава количка за второто си бебче и го направихи вярваите ми не съжелявам ,с първото си дете смених три колички за две години - бертони ,чиполино , бертони -и всичките са вече неизползваеми /сасипани/
Единственото което може да се отчете като недостатк е това че е доста обемиста и тежичка ,и поради това трудно се побира в багажник но при бутане е стабилна и въобще не се усеща че е тежка , а за цената заслужава си вместо да смениш три колицки за по 150-200лв и все да се разочароваш по добре вземи си една но да си струва.

Общи условия

Активация на акаунт