Рицарки на Бялото кантарче 10.01.2009 - ...

  • 14 282
  • 443
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 531
Я Съни и на мен да каже, защо така чай от лайка. Аз и без това цял ден се наливам с чай, но какъвто намеря. Най-често мента, че най- ми се услажда. Опитах със зелен, но се отказах. Такъв горчиляк няма.  Sick

Дандулина, успех с моното, ти се познаваш най-добре.  Hug

Пуки и на мен ми се вижда добре.

лайка и мащерка и ще се опикаете. помагат на бъбреците да изхвърлят задържаните течности.

# 376
  • Мнения: 516
Благодаря за разбирането  Hug
Птица чела си книгата на Лидия Ковачева предполагам и аз има много примери като Пол Брег...
Трия снимките ако някои иска да види моите резултати да хвърли едно око към последните страници на темата - Да покажем резултати ...
Лека вечер  Hug

# 377
  • Мнения: 13 830
Тц, нямам си компания за 90-дневната. В темата й вече правят всичко друго, само не нея - дюкан, лунна, плодова Joy Или ядат питки със сиренце и баници в белтъчния ден, по една мандаринка в плодовия Simple Smile Не е за мен там, а като няма къде да се отчиташ и жалваш става трудно. Три дни я почвам и все до преди обяд стигам Blush

Много моми се губят от нашите. Що тъй? Отслабнаха ли вече?

Пипилота, за да не стане горчив, зеленият чай се залива с гореща, но не вряща вода и се запарва съвсем кратко - 1-2 секунди. Така става свеж и ароматен. Иначе си пуска теина и става горчиляк. Опитай да го направиш по този начин.


Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 22:59 от птица

# 378
  • Шотландия
  • Мнения: 2 862
Ехооо, ви госпожи и госпойци! Първо честито на Бебчето със закъснение, второ добре дошла на Дандулина - гледам, рицарството я е метнало на рогите отначало, ама всеки си знае. Аз, ако трябваше да казвам, щях да казвам същото като останалото рицарство, и пак щеше да е напразно... Казано е много пъти - опитът учи, а не чуждите приказки. Каквото и да си говорим, всеки си вярва на личния опит, нали?

Отчет....  newsm78 почнах с кафе с мляко и сирене. Минах през пилешки шишчета, две на брой, с някакви зеленчуци и едно като булгур, ама не твърдо, не можаф да го разпозная, ама мяЗаше на зърнено, едно жълтичко такова. В ИКЕА - не ми работи латиницата нещо - ще сменяме спалня, матраци и др. подобни. Почти ги поръчахме, ама нали съм си една разпитвателна - на финала се оказа, че нещо сме огелпили размерите - техните нали са бамбашка, шведи... Сега пак ще мерим и ще смятаме и в петък пак ще ходим да поръчваме - не можело по интернет, трябвало лично ooooh!. Иначе напазарих дреболии за 70-80 кинта... Мъж ми, като ги прибираше накрая, взе да вика - ама и това ли е наше??? Joy Абе ти какво сега, нали все казваш, че мога да си купя каквото си искам? hahaha Ми да, вика, така е. Да де, ама иначе питаш - и това ли е наше... Ми вече е наше, да.  bowuu Голям смях. Жената на касата се подсмива, и две момички имаше след мене, всички все едно си смигахме - такива са мъжете, да ми е жив и здрав.

После...  цапнах мандаринки малко (виноват[smilie=smile3538.gif]) и мааалко шоколад   newsm43. А, забравих и едни малки кИфтенца - 6-7 на брой. Водата не влиза в достатъчни количества, ама съм си купила някакъв сок от грозде с пъпеш ли беше - има и добавена захар, ама иначе няма вода... Сега издирвам подобен, който да ми харесва, без захар... Две кафенца ливнах в Айкия-та.

Май това ми е яденето днес. Кантарев не съм го питала какво мисли по въпроса, че последния път ме наплю, и ми идеше да му го върна. Ще го питам, като ми свърши оциклопичването. Още събирам сили и средства за НВ ВМД или както там бяха буквите.

Утре съм двойна смяна, не знам дали ще ми остане много време за ядене... Идиотите от фирмата са ми оставили само 1 час почивка на обяд... Ама май аз съм за бой, че още ги търпя и стоя при тях...  newsm78 Нейсе.
Хубав ден, момичета-кокичета. Hug

# 379
  • Мнения: 2 487

    Добро утро  Heart Eyes

  Отчет  Laughing

  200 гр грепфрут
  150 гр ябълка
  400 гр кисело мляко
  800 млл пасирани консервени домати
  омлет като вчерашния
  100 гр риба

  2 л вода

  14 км пеша

  Пия кафе  food010 и подхващам тенджерите , че си чакам дЯцата днес  Party

  Хубав ви ден  Hug

# 380
  • Мнения: 720
Добро утро момичета.
Не знам какво ми става, втори ден се дъня вечерта.  ooooh! Цял ден ми е толкова добре режима, надъхана съм и вечер като се събере домочадието и почват да се мятат разни вкусотиики ..... Tired

Днес е нов, режимен и хубав ден.  Hug
До тук изядох парче тричава палачинка с кафе и гаврътнах малко вода.

Дандулина, браво за постигнатите резултати, изглеждаш страхотно. И аз като дойдох не вярвах, че с ВМ-НВХ ще мога да сваля нещо, но взех, че свалих. Доста зор видяха момичетата да ме вкарат в правия път (в който пак не мога да вляза  ooooh!).

Съни и Корсата, благодаря за разяснението, днес ще се сдобия с лайка.
Пиле, благодаря, ще опитам твоята рецепта за зеления чай още сега.

Айя, желязна си.   bouquet

Хубав ден момичета. Днес ще ви навестявам по-често, че да не ми  избяга пак мотивацията.  Blush

# 381
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте! Simple Smile браво на всички за успешните режими и браво на мен! Grinning вече едно кило е в историята. остана да боря още 2, но понеже съм максималист, нека бъдат 3 Crazy

# 382
  • Мнения: 1 934
Добро утро!

Да почерпя оак днес Моето мъжле порасва с още една година!


Браво на всички за успеха с режима!

Добре дошла на Дандулинка  bouquet

Аз минах за 90 дневната да видя до къде ще я докарам.Хайде Пиле ще си пишем двете.
За друго незнам, ама за такова източване при мен че направо неможах да спя от ставания до малката стаичка.
Толкова за сега после повече.

# 383
  • Мнения: 1 488
бебче Честит ти рожденник да ти е жив и здраве   bouquet
Дубрутру и на останалите рицарки.
Дандулина  Wink
Аз трябва да се похваля,днес се изкуших и се качих на кантара показа още - 500гр.
До края на седмицата се надявам поне още кило да замине.Смятам,че моята цел до края на февруари да стигна желаните от мен кила,ще се сбъдне.Целувки и хубав ден на всички.Днес ще правя каланетика,отивам да спортувам   bouquet

# 384
  • Мнения: 684
Честито Бебче, да ти е жив и здрав!!!

Отчитам още един успешен ден.
Почти винаги когато съм на режим, дори и когато бях на чай с плодове в много далечното минало, ми се случва когато пия вода да я усещам сладка на вкус. На вас случвало ли ви се е? Има ли някаква логика в това или на мен така ми се струва?

Браво на всички режимни. Темата се възроди. И ентусиазма ми покрай нея.

Вчера на обяд си забърках две печени пиперки, малко кашкавал, две супени лъжици заквасена сметана и две сварени яйца. Стана много вкусно и насищащо. Това нали е нормално за едно хранене.

# 385
  • Мнения: 516
ДОбро утро Hug
Днес съм на плодове , приготвила съм си киви и мандаринки - 1кг
Да се похваля , че вече го няма 1кг от качените 2  newsm44

miracle , на мен не ми се е случвало ....но пък съм усещала горчив вкус докато съм хапвала(не като съм на диета)
Бягам да оправям малкото Дзверче

# 386
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро момичета-кокичета!

Бебче да ти е жив и здрав мъжО дълги години, за да те обича и глези   bouquet

Миракъл много се радвам на мотивацията ти  Peace

Ох, Миле много се смях с тая Икеа  Joy Joy Лека работа!

Денят се заформя чудесен, даже обещават да  е пролетен.... ще видим. Аз се пооттекох, но кантарев все още твърди, че има какво да се желае от мен. Аз пък си гледам корема и му се чудя що е такъв подут, пък тука колежката се смее и вика, а къде видя корем  ooooh! Почвам да се побърквам, трябва да хвана да се взема в ръце  Crazy Crazy Crazy Закусих режимно  Peace

Пиле, айде с Бебчето, а! Видя ли какво стана, тамън се оплаче човек, че няма съмишленици и веднага рицарството се притича на помощ  Mr. Green

Хубав ви ден и се явявайте на сгляда молиииим

# 387
  • Мнения: 2 492
Страшно съм ядосана , в лошо настроение и въобще целия свят ми е крив .
Качвам се на кантара и след трите протеинови дни съм същите килограми - вчера съм върнала сваленото първите два дни .

Знаете ли от 25 април до 7 юни съм била повече от стриктна на режим и това беше последното ми сваляне на килограми , които успях да задържа .
От тогава близо 6 месеца съм нон стоп на диети .
Макар и с дните , които се случва да съм нережимна , пак , ако сметнем това са поне 5 режимни месеци .
И знаете ли какво съм постигнала за този период - едно голямо нищо .
Много ми е трудно точно в момента да остана спокойна и да си кажа , че трябва търпение .
Какво търпение - моя колежка почна с мен Ипократис , първите дни посвалих две - три кила и после макар и повече от стриктна почна едно връщане , а тя вече е 7 кг надолу .
Почна от 70 по дяволите , а аз съм близо 90 кг .

Еми не зная вече какво да правя - зная , че имам хормонални проблеми , записала съм се отново по изследвания - но вече три години само ме изследват и ми поставят диагноза след деагноза .
То не беше Хипер Инсулин , то не беше поликистоза ...

Днес продължава с протеините въпреки всичко .

Дала съм си срок до април  и ако не стане с диети и спорт , ще си направя теста на Нютрон , ако и този тест не помогне - отивам на липосукция поне на корема , защото това ми е проблемната зона .

# 388
  • София
  • Мнения: 1 642
Пуки не се спичай, явно си достигнала своя граница. Имай пред вид, че ти свали доста кг-ми и трябва организма да привикне към новото положение, за да може да продължи да освобождава. Спокойно - концентрирай се върху това да задържиш и работи върху визията. Ето и аз се борих с моята граница от 67 кг от колко време - станах 66 и все по някое време дръпвах за ден -два на 67 и после пак 66 и те така. Сега свалих 65 ама пак дръпвам към 66 и ще е въртележка. Обаче не искам да ти казвам докато се разправям с тия кила колко сантиметри си заминаха. На 67 кг панталона, с който съм в момента ми беше тесен, ама пукаше по шевовете - тази сутри н съм 66 (не ми се мести лентичката, че ме мотивира  Mr. Green) но същия панталон ми пада жеското, ако го оставя непристегнат се свлича до средата на г.зО. Разликата е кило, а см са повече от 5.

Не се ядосвай, може и ти да си в такъв период, спортувай, стягай се и режимувай, резултатът ще дойде 100%  Peace

# 389
  • Мнения: 1 488
Пуки,един път те посъветвах,пак ще го направя.Отиди на антицелулитни масажи!Ще видиш резултата ще е поразителен.
Аз си направих каланетиката.Според съветите там,казват,че след 19 часа работа ще има очевадни резултати,до момента съм на 4 часа.Останаха още 15  Joy
Цунки и хубав ден,че малкия ми помага да пиша   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт