Рицарки на Бялото кантарче 10.01.2009 - ...

  • 14 262
  • 443
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 897
Камъче, честито и от меееен!
Мен може едно кафе да ме черпиш с нискомаслено мляко, тука нямат млекце и лоча ужасно кафе, блякс...

# 61
  • Мнения: 175
Аз намерих фитнес точно до работата ми, ще проверя на обед до колко работи и мисля да правя така - в обедната почивка отивам, всеки ден права по 40 мин /примерно 15 мин вело и 30 други упражнения/ после за 15/20 мин си изплаквам тялото, обличамс е и пак на работа. А обядът ще си го нося от къщи и ще го ям тук.

# 62
  • Мнения: 2 492
Бясна съм на себе си ...
То ако не аз , кой друг ще ми съботира режима .
Ядосах се първо сутринта , че ми показва + 2 кг бз причина , после ме ядосаха в работата , накрая и майка ми се обади и се скарахме .
Сега хрупам крекери и чакам да ми мине ядът . Confused

Дени къде почна - на постоянното място ли ?

# 63
  • Мнения: 2 897
Мне...
Довечера съм на интервиу за него.

# 64
  • Мнения: 720
Честит имен ден Камъче, много здраве и късмет ти желая.  Hug

# 65
  • Мнения: 2 897
Оле тя и моята мама има имен ден!
Да ми е жива и здрава!
Обожавам си я!
За нейно здраве черпя!
Не мога да сложа картинки от работното пе це, ама си представете една царска трапеза!

# 66
  • Мнения: 175
Непукистка ,
ей Пуки не се нервирай, мисли позитивно. Когато те прочетох за пръв път беше с 15 кила над мен, а сега аз съм много повече килограми от теб!!!Справяш се чудесно, постоянна си, доколкото е възможно, МЛАДА СИ:)))
Горе главата, утре може да си минус два, стават такива неща. Междудругото, аз вчера бях + 700 грама, без НИКАКВА ОСНОВАТЕЛНА ПРИЧИНА:))) Ама какво да правя сега......
Отговори ми моля те, като сравниш плуването и фитнеса, в полза на кое отсъждаш?Simple Smile

# 67
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит имен ден, Тани! Желая ти всичко онова, което ти си пожелаваш! Бъди много здрава и обичана!



Отчет след вчерашния воден ден - -1,5 кг Flutter. Ще видим колко от тях са трайно свалени в четвъртък. Много съм доволна.Има и по 2 см. намаление в талията и ханша и 1 в бедрата - незнам дали е от крема, дано да е от него, продължавам да се мажа. Гимнастиката също си върви.
Преди малко обядвах зеле, малко шуМка и белтъкът на 1 св. яйце, А, и една мандарина.
Довечера предвиждам същото.

# 68
  • Мнения: 2 487

  Здрасти Ви  wavey

  Честит имен ден на Танчето и Деничкиното майче   bouquet

  Аз се опитвам / за сега успешно Party/ да се преборя с мисълта , че времето на пътечката ми е загубено  ooooh! Имам много работа и то седяща. Всяка минутка ми е ценна.
  От шоколада насам , с храната съм добре  Laughing

# 69
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Идвам и аз да почерпя  Hug - Само с режимности Wink

Вече съм горда леля на още един племенник . Да ми е жив и здрав  Heart Eyes
 

# 70
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честито, Роси  bouquet! Да е жив и здрав!

Честит имен ден и на майката на Дени  bouquet!

# 71
  • Мнения: 2 897
На Роси честито малко сладко бебе  bouquet!

# 72
  • Мнения: 1 369
Тани, честит имен ден! Бъди здрава, обичана и все така лъчезарна  Hug

Дени, честито и на твойта именничка! Да е много здрава и да се обожавате взаимно  Hug

Роси, честито ти лелинство  Laughing Жив и здрав да е племенника  Hug

Момичета, много се извинявам, но вчера просто нямах физическата възможност да оправя таблицата и да я сложа в първия пост  Tired Така че или мога да я пусна в мой пост, просто за инфо, или направо в следващата тема.

Вчера, поради горепосочената липса на време, ял каквото и където могъл - сиреч съм в дерето. както и да е. За днес:
1 закус - ябълк
2 закус - кисело с трици, тиквено семе, лен, общо 2 с.л.
обяд - 3 крилца, 1 кълка горна, все печени, 1/2 думат, 5-6 маслин
за следобед се предвижда грйпфрут, за вечеря - риба и салата, но там допълнително ще се докладвам.

Хубаво приключване на деня  Hug

# 73
  • Мнения: 2 487
    Да ти е живо и здраво племенничето , Роси   bouquet

# 74
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Литълчо, в следващата, в следващата Mr. Green...

Общи условия

Активация на акаунт