Рицарки на Бялото кантарче 10.01.2009 - ...

  • 14 272
  • 443
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 642
Честит Имен ден Танче, да си жива и здрава и..... знаеш.... ти можеш всичко, а аз вярвам в теб  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Роске, жив и здрав да е мъника   bouquet

Дени
и на твоята майка честито   bouquet

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 15:38 от Червената Корса :)

# 76
  • Мнения: 2 147
Добър ден момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тани, да си жива и здрава и много, много щастлива Heart Eyes Heart Eyes
Роси,  живо и здраво Heart Eyes Heart Eyes  bouquet
Литъл, разбира се другата седмица Mr. Green ooooh! Heart Eyes
..момичета искам и аз, кафе с вас.... Heart Eyes Wink Hug

# 77
  • Мнения: 1 488
Раче честито ти племенник да е живи и здрав,хубаво да хапва и редовно да пълни памперса.
Литълчо,няма да се притесняваш,ние нали се измерихме и видяхме за какво става въпрос.Следващият път.Да споделя за кантарите и повечето кила.Луната ми се вижда много кръгла,смятам да я обвиня и да ви надъхам,че когато луната намалява и резултатите съответно са В наша полза намаляващи.Е стига да има режим на хранене.Оу и на литъла да кажа.Много добре храненето,но нямаш ли възможност да ограничиш плодовете малко и да са само сутрин.
Ади лека от мен.Отивам да мушна нещо,че ми пристърга.
ВОДАТА

# 78
  • Мнения: 1 183
Раче, честит ти племенник! Да Ви жив и здрав и много да Ви радва!
При мен шефа замина и цоп тук  Joy ми нароботих се вече  hahaha
Моят мъж в неделя е рожденник, навършва христова възраст! Реших да му организирам изнеда - поканих няколко приятели и сега се организираме кой да го изкара от вкъщи, че да могат да дойдат гостите!
Такава тръпка ме тресе! Отивам да видя какво меню да измисля  Grinning

# 79
  • Мнения: 1 934
Честит Имен Ден на Танчето!Много здрава,щаслива и обичана!
Честито и на майката на Денито!Да ти е жива и здрава!
Честит племенник Роси!Много радост да ви носи!

# 80
  • Мнения: 5 873
Честит празник  на Таня Heart Eyes и майката на Дени! GrinningБъдете живи и здрави!  bouquet
Роси,честит да бъде племенника ти! HugМного здраве и щастливо детство му желая! Hug

# 81
  • Мнения: 1 488
Ха добра ви вечер.Аз преди няколко часа останах изненадана,но поне разбрах защо съм надута и ме боля глава вчера и ми се дояждаше сладко.
Доклада при мазните.Стабилна съм с диетата и спорта.Целувки

# 82
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И ся кво - да ходя да ровя по другите теми...ама ха Crossing Arms...

Вечеря - зеле и телешко варено, 1 мандарин.
Значи - отчитам 8-ми режимен ден.

# 83
  • Мнения: 684
ПРИВЕТ, ПРИВЕТ, ПРИВЕТ!!!

Прекрасна тема и много оживена.
Честито на именниците, честито и на лелите.

Спазването на режим май е заразително и аз мога да отчета 1-ви режимен ден днес. За кой ли път, но дано този път да успея.
Не съм се теглил отдавна, може да опитам утре да го направя, но ме е страх от това, което ще видя. Но крайно време е да се изправя пред проблема.

Отчет за днес:
1 кисело мляко, 2 домата, 1 огромен пресен пипер, две хапки шунка, няколко хапки кашкавал и сирене, една консерва скумрия в олио. Общо взето шарена работа, като за жалост по -голямото количество е вечерта. И на края си похапнат десетина лъжици боб със зеле, ами не бях го опитвала. Вода малко, но има още време. Забравих и двете яйца, които обядвах.
Мисля, че като първи ден е добре, все пак да е постепенен прехода.

# 84
  • Мнения: 2 897
Мина интервюто.
Не знам дали ме харесаха - аз тях не много.
1во впечатление - единствената по-незврачна сграда в квартала
2ро впечатление - рецепционистката - тип баба Пена от село Две могили, с ръчно плетена жилетка и шнола от 50 стотинки
3то впечатление - интервюиращ любезен, но миришещ на пот от 3 метра, а съм с полу-запушен нос
4то впечатление - интервюираха ме точно 5 минути, през просото, колкото да отбият номера, явно им се прибираше вече на хората, или вече си имаха друг фаворит/фаворитка, или и 2те, или нито 1то...

# 85
  • Мнения: X
Здравейте,
случайно попаднах на тази тема, и май съм баш за тука Simple Smile
Имам бебе на 9м. и много й се радвам, но сега по темата: като родих бях съвсем определено по-слаба от сега, т.е. сега имам някъде към 20-тина кила за сваляне (част от тях вследствие бременността, част от тях от кърменето и тъпченето с какво ли не в желанието си да продължа, част от обездвижване, част, тъй като преди да забременея спрях цигарите, абе с 2 думи, бая съм се окръглила)..
Естествено новогодишното ми обещание е да се взема в ръце, и общо взето мисля да не ям сладко и тестено (без пълнозърнест хляб), и да наблегна повече на плодове и зеленчуци. Сама си решавам, не спазвам някакаква стриктна диета. Хубаво е, че тук имам сестри по съдба Simple Smile дано всички влезем във форма Simple Smile

# 86
  • Мнения: 13 822
Честит Имен Ден на Танчето  bouquet Много здравe и любов Peace

Честито и на майката на Денито  bouquet

Честит племенник Роси  bouquet Да расте бързо и да не реве много! Засега това са ми пожеланията Grinning

Студ, глад и бели мечки Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 2 492
Дени  Joy

На едно интервю , момчето , което ме интервюираше явно запленен от моята особа и притеснен , че не е в най - добрата си форма , реши , че е нужно да обясни защо носът му е целия червен и се бели .  Shocked
Бил на ски и като ми заразправя ... и аз любезно слушах половин час , докато се осети , че не съм тук да си разказваме ваканциите .

На друго ме държаха два часа , въртяха ме буквално на шиш и накрая ми казаха - до 24 часа ще се свържем с вас , много ни харесахте .
Тея 24 часа все още ги чакам .  Rolling Eyes
От любезност никъде не смеят да ти кажат в прав текст , че не ставаш и ако не си им свикнал след всяко интервю си мислиш , че те взимат .  Mr. Green

Сега ако сметна съм минала тогава за две седмици около 20 на брои .  ooooh!

В България пък е още по зле , особенно ако попаднеш на посредници от типа на агенции за подбор на персонал .
Нямат идея от естеството на работа , накрая се случваше аз да обяснявам за различни програми с  които работя и те да мигат на парцали и от неудобство да ми казват - да , да , знаем за какво става дума .
Или да не могат да ми обяснят точно какво ще правя аз ?!

В момента се глася отново за чужбина ... как ще преживея цялата тази драма пак  .  Rolling Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 1 642
Привет, умирам за сън  Tired

Здрасти Никито - успех - утре ще ти пиша повече за нашата дружина  Peace

Ядене - режимно, пиИне - също, движение - ужасно много  ooooh! имам мускулен треск  ooooh!

Леки нощи   bouquet

# 89
  • Мнения: 1 479
Добро утро, момичета!
Честит племенник на Росито!
Вчера се побърках от студ на курса и си тръгнах по-рано!
Ако тези от Сиското видят при какви условия и на какви компютри и то във Военната академия се обучаваме, мисля че ще се гръмнат! Значи като излязох навън да си ходя ми се стори по-топло!
Мисля, че два дни съм добре с режима, но трябва още! Чакаме голямо учене,ох дано да се справя!
Днес имам нужда от стискане на палци , по-точно сина ми!
Дано да успее най-сетне да изкара това кормуване!
Лек и режимен ден!

Общи условия

Активация на акаунт