Баба Марта в Шумен всички ни закичи с мартенички!

  • 17 257
  • 284
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 13
Би било чудесно ако ми дадете неин е-мейл ...Благодаря!

# 136
  • Мнения: 62
Здравейте!!!

Да и аз си харесвам плануваните почивки bowuu

Ани, на Пампорово има сняг, пистите са обработени! Peace Ние си изкарахме страхотно! Дано и вие да се забавлявате! А както се очаква в събота пак да вали, просто  Hug Само дано да спре, че да може и да му се нарадвате на тоя сняг!

Писах на Леман в скайпа, така че мисля, ако реши ще се свърже със сонаши, но може за всеки случай да и пуснете и един е-мейл.

Няма ле да се виждаме скоро? Whistling

# 137
  • Мнения: 67
Здравейте мами,
каква случайност или наистина силно шесто чувство. Реших да проверя какво става из форума, не съм влизала от месеци и какво да видя, моя съученичка ме търси. Соня, това ти ли си? Другите ме намериха във фейсбук и ми съобщиха за срещата, но през май ще съм в Германия. Пиши ми във фейсбук.

Мами, през март си идвам за 3 седмици, сега имам ваканция и реших да избягам за малко. Много бих се радвала, ако си организираме среща, липсват ми топлите ни разговори   bouquet

Кари и Рали, много се развълнувах като видях колко са пораснали коремчетата ви  Simple Smile
Ани, Алтайра пита кога ще види Ивко отново, нещо се е затъжила  Wink
 
До скоро виждане!!!

# 138
  • Мнения: 62
А, аз докато напиша, тя и Леман се включила Peace

# 139
  • Мнения: 4 370
В петък или събота заминаваме пак за Пампорово! Ето този хотел избрах: http://www.retur.eu/bg/hotel.php?hotel=314#hotel_show_content Танче, ако имаш по изгодна оферта може да ми дадеш линк. Но държа да има интернет,ако може в стаята!!!

Леми, сега ти прочетох поста, ...ето Дидо в момента набира Неро, да им уредим среща на децата!  Hug

В неделя ходихме до Варна в Капела, голяма игра падна, включително и аз: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=341210&pid=10722247

# 140
  • Smallville
  • Мнения: 994
Някой попита за среща,аз съм за,но като гледам,тази неделя Ани няма да е тук,другата е 8 март,по другата пък мене няма да ме има... Thinking

# 141
  • Мнения: 62
Дано да можем да се организираме и да се видим докато Леман е в БГ.
Вярно, че този месец има доста празници, затова казвайте, кога ще ви е удобно. Peace

Ани, хотела изглежда много добре!!! Peace
За съжаление не мога да ти дам по-добра оферта, тъй като нямам наблюдения. smihesorry
Ние бяхме на почивната станция на Енергото с карта и затова всичко беше ясно и не съм търсила.

# 142
  • Мнения: 4 370
Леман ще е тук почти до края на март, мисля че на 22.03 все още ще е тук. Нека и тя да си каже дали ще и удобно, но така като гледам май за тогава се очертава осмомартенската среща.

# 143
  • Мнения: 5
Здравейте,приемате ли новаци newsm78 бих се радвала да се запозная с още мамчета от града ни newsm30

# 144
  • Мнения: 4 370
Приемаме! Добре дошла в темата ни!   bouquet

# 145
Здравейте, момичета! Започвам с извинение за нахлуването в темата и с молба за съвет, ако някоя от вас е била в подобна ситуация. Аз съм от Шумен. Имам дете на почти 3 г. Навършва ги през май. Не ходи на детски ясли. Отглежда се от бавачка по програмата на МТСП. С тази бавачка ще сме до навършване на 3 г. После тя ще гледа друго дете, което през май пък става на 1 г. Никаква възможност да продължи да я гледа на частно. Нямам близки, които да помагат - работят. Със съпруга ми работим и двамата. Подадох документи в детска градина. Отговориха ми, че учебната година започва през септември. От май до септември са 4 месеца. Отпуската няма да ми стигне доникъде. Та молбата ми е - знаете ли да има в града ни сезонни групи, държавни или частни, или жени, които приемат да гледат деца в групичка на частно, въобще приемам всякакви съвети, ако някоя от вас е била в подобна ситуация. Приемам и препоръки за жена, която би се наела да отглежда детето през лятото, защото знам че е трудно да се намери бавачка само за няколко месеца. Благодарна съм на всякакъв вид съвети.

# 146
  • Мнения: 4 370
Можеш да опиташ да запишеш детето в частната детска градина. Там цените са малко по високи, но щом е само за няколко месеца, мисля че няма да е проблем. Имам приятелка , която беше наела гледачка без да е по програмата на МТСП. Ако искаш можем да се свържем с нея, да видим дали е свободна в момента или да ни препоръча някой друг. Можеш да пуснеш и обява в Шуменска заря, макар че е трудно да се довериш на непознат. Имаш още 2-3 месеца, не се притеснявай, все ще се измисли нещо. Сега се сетих че в ОЗД Щурче, има такава междинна група, в която децата са големи за ясла, а малки за градина и ги записват там. Няма начин в целия ни град да няма сборни групи през лятото.

# 147
Може ли да ми кажете къде е това ОДЗ "Щурче" и къде е частната детска градина? Не искам по обява да търся, вече съм го пробвала това. И ако може, информация за цената в тази частна градина. Много благодаря. Регистрирана съм, между другото, но нещо имам проблем да си вляза с името - дава грешка.

# 148
  • Мнения: 4 370
ОЗД Щурче се намира в близост до студентските блокове на ВПИ. От Била като тръгнеш по главния път нагоре към студентските блокове и в една от уличките в ляво. По един стръмен баир е ОЗДто.
Частната детска градина се намира в жилищна кооперация. Един апартамент е пригоден за ДГ. Малко ми е трудно да обясня. От Центъра надолу по една от уличките преди Кристал. Ох, нека Леман да се включи с обяснения, че аз нещо не мога да се ориентирам така. А за цената трябва да провериш допълнително, но мисля че ще е поне 10 пъти по скъпо отколкото в държавните градини. Но там се грижат само за 5-6 деца.

# 149
  • Мнения: 1 128
Здравей Мама звяр. Частната детска градина се намира на ул."Христо Смирненски" 13, това е под у-ще "Илия Блъсков". Ако искаш аз мога да проверя, живея в съседния блок, но си мисля, че в момента няма места, защото моя позната пита и и казаха , че ще приемат детето и септември, тогава щели да изпишат по-големите.Това, което ти предлага Ани за сборните грипи наистина ми се струва най-удачно. На една от нашите мами Tedi_eli  сина и ходеше в някаква градина, май някъде горе на Платото, вземах го с бусче, но да не те подведа може и предучилищна да е било. Ако искаш пиши и на лични, тя да ти даде повече информация.


Момичета някой може ли да ми препоръча добър логопед .

Общи условия

Активация на акаунт