Баба Марта в Шумен всички ни закичи с мартенички!

  • 17 281
  • 284
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 62
Марианка - добре дошла в шуменската тема!!! welcome welcome welcome

Значи така - аз ти омръзнах и взе да търсиш мами из форума, а? --шегувам се естествено! Hug

Мамите тук са страхотни и съм сегурна, че и на тебе ще ти хареса шуменската тема! newsm68

# 151
  • Мнения: 2 609
Дари, пратих ти ЛС. Peace

mariana-48, добре дошла сред нас! Simple Smile

# 152
  • Мнения: 5
Мерси за милото посрещане на всички  love001

# 153
  • Мнения: 1 128
Мариана - 48 добре дошла и от мен. Ще те чакаме да дойдеш на срещата.

# 154
  • Мнения: 12
Даре за кого ти е логопед newsm78Монката ходеше миналата година в третото и бях много доволна.Жената е много приятна и добричка с децата.Поднася им  нещата под формата на игра и на тях им е много забавно.Тази година пак мисля да го запиша,че нещо ,,р,,то ни куца. Колкото до градината на платото тя е за по големи дечица.Монката беше в предучилищна,когато ходеше там.Аз бях взела жена да го гледа вкъщи и за мен това беше най добрия вариант.Стига да можеш да си го позволиш разбира се,защото доколкото знам е скъпичко.Пак зависи как ще се споразумеете де.Аз плащах по 1лв на час преди 6години,а миналата година за малката давах минимална заплата и плащах осигуровки на жената.Нашата гледачка сега работи,инъче бих ти дала нейни координати.Но според мен това е по добрият вариант отколкото частна градина. По принцип е добре жената да ти е позната пенсионерка...много акъли започнах да давам нещо за което моля да ме извините Embarassedхайде казвайте кога ще има среща че този път мисля и аз да дойда че ви забравих вече....все нямам време. Embarassed

# 155
  • Мнения: 1 128
Теди, да за Дени е логопеда. А можеш ли да ми кажеш как се казва и евентуално някакви координати.

# 156
  • Мнения: 12
Даре ще се интересувам като ходя до у-ще защото телефона й съм го забутала някъде.Не,че ми е работа ама Дени не е ли много мъничка за логопед newsm78,какъв е проблема.Аз мисля,че до 5-6годишна възраст е нормално децата да имат проблем с изговарянето на буквите.Дори в ДГ логопед започва да ходи когато децата са 2ра група.

# 157
  • Мнения: 62
Здравейте мами-сладурани!
Трябва ми вашата помощ - на 13 март Ана Мария става на 1 год. и трябва да организирам рожден ден.
Ама детски рожден ден досега не съм правила - както се казва сефте ще ми е. Party
Моля, кажете, как беше при вас? Споделете, как отпразнувахте първата годинка на вашето съкровище.
Приемам всякакви идеи и предложения!
 Hug

# 158
  • Мнения: 4 370
Здравейте от Пампорово! Днес успяхме да покараме ски, времето е страхотно.

Танче, за първия РД на Ивко организирах голямо парти, но за възрастни. Реших че и така и така не разбира кой знае колко поне да се съберем с родата и с приятелите ни, и без това после само детски рождени дни ще правя.  Wink

# 159
  • Мнения: 115
И ние правихме голям рожден ден,но само с възрастни.Наехме залата горе на вила Пазачница и си изкарахме много добре до сутринта.Дете беше само Али на Светлето.На годинка почти нищо не разбира от празник.Поръчах торта правихме снимки и я прибрахме в къщи с баба и дядо.На втората годинка пак така направехме,събрахме приятелите ни(повечето без деца) и се почерпихме за здравето на детенце.

# 160
  • Мнения: 5
Честита Баба Марта на всички! newsm51Да сте бели и червени,весели засмени!!!

# 161
# 162
  • където има любов
  • Мнения: 307
Честита Баба Марта!
Нека всички да сме здрави и пролетта да не се бави!

# 163
  • Мнения: 2 609
Честита Баба Марта!!!
Да сме бели и червени, много здрави и засмени!


 

# 164
  • Мнения: 122
Честита Баба Марта.
Танче , ние не сме правили детски рожден ден на първата годинка на Стоян. Поканихме родата , почерпихме се , забавлявахме се и това беше.

Общи условия

Активация на акаунт