Баба Марта в Шумен всички ни закичи с мартенички!

  • 17 214
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 259
Здравейте,момичета!Имам нужда от добър детски специалист-УНГ.Ако някой има наблюдения моля да сподели
.

# 16
  • Мнения: 1 128
diana7102 аз водя моята дъщеря при д-р Атанасова и съм страшно доволна, и като лекар, и като човек. Кабинета и е в старата поликлиника на втория етаж. Работи с направления. Ако те интересува мога да ти дам телефон.

# 17
  • Мнения: 2 609
И аз съм за д-р Атанасова. Peace
При д-р Николов също съм водила дъщеря ми, но от нея съм по-доволна.

# 18
  • Мнения: 143
Аз също  препоръчвам д-р Атанасова.

# 19
  • Мнения: 259
Мерси момичета.Сега се връщам от там.Бяхме с направление.Прегледа ни в извън работно време за което не ни взе нищо.Ще пиша утре.

# 20
  • Мнения: 122
Аз пък не съм доволна от тази малоумна д-р Атанасова. Миналата година вкара майка ми в болницата след неправилно лечение.
Който иска да не стига до болница да не ходи при нея.
И детето съм водила при нея. Последния път му изписа някакви капки , които изобщо не му помогнаха и тогава я зарязах.

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 15:20 от Tonii

# 21
  • където има любов
  • Мнения: 307
Аз пък ходя при д-р Ивелин Христов и съм много доволна откакто го открих,защото мисли като мен относно лечението на Алекс.Не  съм лекар,но пък се информирам,така че моето мнение също е важно!

# 22
  • Мнения: 312
Здравейте,  имам един въпрос към вас. Търся информация относно фирма "Павел и синове", ако имате мнение дали е коректна като работодател, условия и отношение към служителите. Благодаря ви предварително, бих се радвала ако ми отговорите.

# 23
  • Мнения: 62
Здравейте момичета!!!

Соре, че чак сега се включвам. Вече нали живеем в новото жилище и "стария" апаршамент решихме да го дадем под наем. Дойдоха едни хора - честно казано не съм очарована особено - но трябваше бързо, бързо да изнесем и останалия багаж. Дано да са коректни и да нямам проблеми, но сърцето ми е свито.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ за хубавите думи!
И да почерпя Wink


Рале - на теб желая от сърце нещата да се обърнат и всичко да потръгне в положителна и родостносеща посока! Peace

# 24
  • Мнения: 1 128
miloto5040 да не са ти предложили работа там? По въпроса ти виж какво пише в bgrabotodatel.com. Лично аз нямам никакви преки наблюдения.
Малееее Танче каква е тази торта. Нали не е била твоята?!?

# 25
  • Мнения: 312
dibo това го прочетох, но само лошо мнение, исках да се включи някой с по-близък поглед от там.

# 26
  • Мнения: 4 370
Тортата е на Наташа!   Mr. Green Трябва да е много палава...

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Няколко мои приятели поработиха в тази фирма, но не се задържаха дълго. Има текучество на кадри, доколкото знам, което говори за условията на работа, заплащане и т.н.

# 28
  • Мнения: 2 609
Светле, този доктор да не би да е син на възрастния д-р Христо-УНГ? Thinking
Едно време той се славеше за специалист в града /вадил ми е 3 та сливица и аз също имам много добро мнение за него/.

# 29
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ани,честит рожден ден!!!Много щастие,радост,късмет!!

Общи условия

Активация на акаунт