Баба Марта в Шумен всички ни закичи с мартенички!

  • 17 286
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 370
На Класика съм съгласна!

# 61
  • Мнения: 903
И аз съм съгласна на Класик, беше готино там.

# 62
  • Мнения: 1 128
И аз съм за Класик, направо ще дойда по пантофки  smile3534   , ама ако решите и за друго място пак ще дойда.

# 63
  • Мнения: 4 370
Хайде на Класик в 13ч! Аз се заемам със задачата да проуча всички работещи заведения в неделя и ще ги лепнем в началото на темата и ги подкарваме по ред!  Laughing

# 64
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ок,там съм Hug

# 65
  • Мнения: 112
Аз имам уговорка на 10тия град, така че в 13ч. и аз ще дойда по пантовки. Grinning

# 66
  • Мнения: 122
Е ,не можахте ли да измислите нещо друго. Ама какво да ви правя като сте решили на Класик ,така да е . И аз ще дойда.

# 67
  • Мнения: 5
И аз идвам, този път - в ресторанта долу, нали?

# 68
  • Мнения: 122
В Класика залата долу не работи, така  че там където бяхме предния път - горе.

# 69
  • Шумен
  • Мнения: 67
Пак изпуснах срещата  Tired.

# 70
Здравейте , момичета . Аз ей така се тряснах в темичката ви , ама имам нужда от вас . Предстои ми раждане скоро , вече съм в осми месец , от Бургас съм , мъжа ми е от Шумен и предпочитам да родя в Шумен , На къде ще ме ориентирате да търся инфо за доктори и цени и т.н. МНого ви благодаря Hug

# 71
  • Мнения: 143
Здравейте , момичета . Аз ей така се тряснах в темичката ви , ама имам нужда от вас . Предстои ми раждане скоро , вече съм в осми месец , от Бургас съм , мъжа ми е от Шумен и предпочитам да родя в Шумен , На къде ще ме ориентирате да търся инфо за доктори и цени и т.н. МНого ви благодаря Hug
заповядай http://www.mbal-shoumen.com/default.asp?page=VIEW&action=OPEN&id=32

# 72
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен! Много дълго време ме нямаше. Желая на всички много щастливи мигове през цялата година! Искам и да  попитам нещо...бихте ли се вкючили в някакви благотворителни акции...

# 73
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
За какви акции говориш. По принцип ние събираме често дрехи за децата от домовете. Ходихме на едно тържество в дом Калинка и занесохме и мартенички на дечицата.
Какво имаш предвид?

# 74
  • Мнения: 122
Само каква страница има родилно, направо да ти се доражда.  Joy
Ама като знам каква мизерия беше, като се замисля ,май хич не ми се ражда.

Общи условия

Активация на акаунт