Предстои ми инвитро в клиника АФРОДИТА

  • 17 458
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Момичета  Hug

Ние продължаваме да се бориме след Отрицателния тест.

Успех на всички ни Желая  Hug

# 16
  • Мнения: 22
Zdraveite momicheta Simple Smile
Chochka1, sujalqvam mnogo, che testa ti e otricatelen. Shte se borim, nqma nachin!!! Yff yjasno se pochystvah kato prochetoh napisanoto...no sudba tova e to..Gospod da e s nas.
Chochka1, Mojesh li da spodelish podrobmosti? Ti kruven test napravi, nali? A predi tova imashe li simtomi na bremennost? A prokurvqvane? Izvinqvai, che te zatrypah s vuprosi, no mi e mnogo pritesneno i na men..I az si pozvolih da napravq normalen test za bremennost. Beshe otricatelen., no nqmam kurvene oshte i dokolkoto znam nai- siguren si e kruvniq. Na 16 ili 17 sum na kruven test.

Leka vecher. Hug

# 17
  • Мнения: 52
sali_m   Hug

Здравей, ами след 7-8 ден след трансфера и болките намаляха и корема не ми беше твърд ,гърдите не ме боляха а кървене не съм имала въобше.

Успех на теб и на всички ни Hug

# 18
  • Мнения: 22
Здравейте!

Отрицателен кръвен тест и при мен  Cry
продължаваме с борбата..

# 19
  • Мнения: 1 365
Здравейте момичета! Съвсем случайно попаднах на темата. Аз също кандидатствах за клиника Афродита за инвитро, но по програмата на фонда, защото след 2 неуспешни опита в други клиники вече нямам никакви средства. На вас кой опит ви е? Следващият пак ли ще е там? Пункцията на яйцеклетките с пълна упойка ли ви я правиха? Затрупах ви с въпроси, но ще се радвам да отговорите!!! Успех ви желая!!! Не сте писали повече! Кажете как сте? Какво стана в действителност?
 Hug Hug Hug

# 20
предстойми да правя инвитро в афродита след една седмица някой а ко е правил нека да ми пише. Да много съм притеснена какви отзиви имате за тази клиника.Надявам се всичко да стане и да мине по нормален начин.Много ще бъда благадарна на всички които ми пишат.

# 21
  • Мнения: 1 365
sasi1, какво стана с теб? Не мога да ти пиша на лични, защото си си запълнила лимита на пощенската кутия...
Ще се радвам, ако ми пишеш!!!   Hug

Момичета, какво става и с вас? Много съжалявам за отрицателните резултати!!!  Sad Но трябва да продължим напред с нова надежда. Аз все още чакам да ми се обадят от фонда...

# 22
  • Мнения: 22
 Simple Smile Как сте момичета? Не съм писала отдавна.. Като гледам по форуми доста материал се е написал..
Аз съм добре. В процес на чакане на отговор от фонда съм...Дано този път всичко да е наред  Praynig . Поздрави и целувки

# 23
  • Мнения: 1 365
Ти кой номер си? Аз съм 229 и чакам и аз обаждане...   bouquet

# 24
  • Мнения: 22
..i az chakam obajdane, ama nqma Sad inache sum dosta sled teb.. newsm78

# 25
  • Мнения: 1 365
Да се похваля! Получих заветното обаждане и в понеделник трябва да си взема заповедта! newsm44 От 4 юли стартираме по дълъг протокол - защо- не знам. Доктора беше казал, че ще съм по къс, сега ме изненадаха така... Но идеята е да сътворим възможно най-добрите яйцеклетки.
Sali_m, ти кой номер си? Не се притеснявай, ще ти се обадят.  Hug Важното е, че клиниката вече е подписала договор с Фонда.
Днес обаче ме изненадаха с още нещо - не могат да ми дават болнични от клиниката. Трябва да искам болничен от личния лекар. А той може да ми даде само 7 дни. И как ще стане така, че да лежа вкъщи след трансфера, а да нямам болничен, изобщо не ми е ясно...  newsm78

# 26
Деска, честита заповед. Успех на процедурата!  Praynig
Защо няма да ти дадът болнични, имаш право на 1 месец, което не е малко. Личната ще ти даде 7 дни и после? newsm78 Не че е проблем, не е казоно да се лежи 30 дни, но мисля, че следва да потърсиш логично обяснение от клиниката. ако не помага отпуска, в случай, че имаш и можеш да ползваш.  Peace накрая е важен е резултата.  Hug

# 27
  • Мнения: 1 365
Вярно е, че е важен резултата, но при предишните ми два опита ми дадоха по 30 дни болнични. Сега от Афродита ми казаха, че изобщо не могат да дават болнични, което за мен е много странно. Все пак като сключат вече договор с Фонда, не би ли трябвало да се отрегулира и този проблем. Аз имам отпуск, но ако нямах... newsm78
 *volley*, при теб каква е ситуацията?   bouquet

# 28
  • Мнения: 41
Записах се за инвитро в клиника Афродита.Кандидатсвам чрез фонд инвитро,но сам много назад-3350№. SadПри д-ор Антон Баев сам,някой може ли да ми каже нещо повече за него и клиниката.

# 29
  • Мнения: 1 365
ELJ4, д-р Баев ти води изследванията, прегледите и т.н., но д-р Пападопулос е този, който прави пункциите и ембриотрансфера. Доколкото знам Пападопулос и ембриоложката са много добри. Да те предупредя, че не бият инжекции в клиниката - ще трябва да си ги слагаш сама или в някоя поликлиника. И второто - не дават болнични. Аз ги разбрах тези неща, след като получих одобрентие от фонда, така че продължавам в Афродита и се надявам да ми е последният опит.
Ако нещо те интересува допълнително, питай!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт